gimmeq1
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 używam z firmy Souvre Polska firma, perfumy na najwyższym poziomie a ceny 60-100zł i to są prawdziwe perfumy 24%-30% zaperfumowania a nie 10-16%
0
@Alex66 gość pyta się o perfumy a wy mu polecanie wody perfumowane dramat :D
0
@Avada Kedavra bardziej Spurs wiecie czemu :)
0
@masq najlepszy transfer by był :D
3
Leo coś czuje, że będzie miał następce za 2 lata :D
niczym Ronaldinho :D
0
@ForcaMilosz ten "pajac" trenuje jedna z najlepszych drużyn na świecie a Ty kim jesteś?
1
Pooglądałby takie mecz w wykonaniu Barcelony ja ten dzisiaj
Live-City.
2
Najlepsze jest że są na tej stronie ludzie którzy go bronią....
0
@bartoszekkk podpinam się
0
@MichalZZZ ogólnie polecam dużo szt sprzedałem i nigdy na gwarancję nie wróciły
0
@maroon no tak bo wczoraj zagrał słabo Vs Totki
2
Tymczasem Coutinho bramka + asysta
1
Valdek Aleś Ty mi dzisiaj zaimponował
0
@FcBforever221 Ty tak serio? :D
0
tymczasem Coutinho zagrał zaje mecz dzisiaj :)
0
@Alex66 W Access premier jest w Access podstawowym nie ma
0
@Gitarkafcb Powiem ci tak ja się zwolniłem w sierpniu i teraz rozwijam marketing wielopoziomowy stary wstajesz o 10 idziesz do 16-18 na spotkania i później walisz wodę z tymi ludźmi coś pięknego haha
2
@Rafalloxfcb plush abo wszystko za free 10gb na start i co 2 miesiace dodaja ci 2gb stażowe do tego w roamingu 2.5gb no i rozmowy i smsy za free w uni
0
@Encore bo jest trener z jajem i o tym decyduje co potrzebuje
0
Znowu ten busqets
0
ma ktoś pl stream jak tak poproszę :D
0
Jestem na weselu odpowiadajcie bo żadne streamy nie działają co ten ansu robi?
3
Xana [*]. Smutek nic więcej nie jest człowiek w stanie napisać
0
@Kris_Barca później płacz od takich ludzi jak ty że nie jesteśmy rozstawieni
1
@Tomek54321 zrozum że tutaj chodzi o pkt dla Polski
3
Dzisiaj nieważne są podziały wszyscy jesteśmy legionistami za Polskę :)
0
@draxidox takich wypadków jak zielone telefony można w kazdej firmie powymieniac np note wybuchające. Ty mówisz o swoich dwóch telefonach ja mówię o skali w setkach naprawionych i których jest najwięcej ;)
0
@draxidox pewnie dlatego ze je serwisuje i widzę których najwięcej trafia.
3
@NoStatic bardzo fajny telefon mam i polecam Samsungi i Apple to dziadostwo
0
@MesQueUnClub96 moze duże cojones masz?? :D