0

@Katalończyk 99 używam z firmy Souvre Polska firma, perfumy na najwyższym poziomie a ceny 60-100zł i to są prawdziwe perfumy 24%-30% zaperfumowania a nie 10-16%

0

@Alex66 gość pyta się o perfumy a wy mu polecanie wody perfumowane dramat :D

0

@Avada Kedavra bardziej Spurs wiecie czemu :)

0

@masq najlepszy transfer by był :D

3

Leo coś czuje, że będzie miał następce za 2 lata :D
niczym Ronaldinho :D

0

@ForcaMilosz ten "pajac" trenuje jedna z najlepszych drużyn na świecie a Ty kim jesteś?

1

Pooglądałby takie mecz w wykonaniu Barcelony ja ten dzisiaj
Live-City.

2

Najlepsze jest że są na tej stronie ludzie którzy go bronią....

0

@bartoszekkk podpinam się

0

@MichalZZZ ogólnie polecam dużo szt sprzedałem i nigdy na gwarancję nie wróciły

0

@maroon no tak bo wczoraj zagrał słabo Vs Totki

2

Tymczasem Coutinho bramka + asysta

1

Valdek Aleś Ty mi dzisiaj zaimponował

0

@FcBforever221 Ty tak serio? :D

0

tymczasem Coutinho zagrał zaje mecz dzisiaj :)

0

@Alex66 W Access premier jest w Access podstawowym nie ma

0

@Gitarkafcb Powiem ci tak ja się zwolniłem w sierpniu i teraz rozwijam marketing wielopoziomowy stary wstajesz o 10 idziesz do 16-18 na spotkania i później walisz wodę z tymi ludźmi coś pięknego haha

2

@Rafalloxfcb plush abo wszystko za free 10gb na start i co 2 miesiace dodaja ci 2gb stażowe do tego w roamingu 2.5gb no i rozmowy i smsy za free w uni

0

@Encore bo jest trener z jajem i o tym decyduje co potrzebuje

0

Znowu ten busqets

0

ma ktoś pl stream jak tak poproszę :D

0

Jestem na weselu odpowiadajcie bo żadne streamy nie działają co ten ansu robi?

3

Xana [*]. Smutek nic więcej nie jest człowiek w stanie napisać

0

@Kris_Barca później płacz od takich ludzi jak ty że nie jesteśmy rozstawieni

1

@Tomek54321 zrozum że tutaj chodzi o pkt dla Polski

3

Dzisiaj nieważne są podziały wszyscy jesteśmy legionistami za Polskę :)

0

@draxidox takich wypadków jak zielone telefony można w kazdej firmie powymieniac np note wybuchające. Ty mówisz o swoich dwóch telefonach ja mówię o skali w setkach naprawionych i których jest najwięcej ;)

0

@draxidox pewnie dlatego ze je serwisuje i widzę których najwięcej trafia.

3

@NoStatic bardzo fajny telefon mam i polecam Samsungi i Apple to dziadostwo

0

@MesQueUnClub96 moze duże cojones masz?? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?