gimmeq1
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom
Siemanko ogólnie kiedyś nie było problemu z prockami + grafikami więc teraz trochę trudniejszy temat, sam bardzo dużo pc składałem więc tak z tego co na szybko w 5min wyszukałem w necie gotowe składaki a nie jakies lenova czy inne dele albo jeszcze gorzej msi polecam te 2
https://www.x-kom.pl/p/694409-desktop-g4m3r-hero-i5-11400f-16gb-1tb-rtx2060.html tutaj troche ponad cena ale serio lepiej dołożyć dla grafiki jedynie procesor bez wbudowanej grafiki przez co będzie cały czas pracował na dedykowanej leciutki minusik ale leciutki :)
https://www.sferis.pl/actina-pba-3600-16gb-1tb-rtx3050-600w-i292087 tutaj troszkę starszy procesor mniej wydajny ale te gierki o których mówiłeś bez problemy na full będą śmigać : )
Pozdro :)
1
@czosnekfcb Moja Żona ma s21+ mega aparat tylko ona dużo na telefonie siedzi i bateria tak na styk jeżeli chodzi o cały dzień :D
0
@norbi77 szkoda mi na ciebie interpunkcję ;)
0
@norbi77 nie po prostu 5 osób ci napisały a ty nie kumasz więc zapraszam do podstawówki a nie do dyskusji
0
@norbi77 no tak i też Lewandowski miał szybciej :D jak dalej nie wiesz o co chodzi to kończę dyskusje
0
@norbi77 zapraszam do podstawówki :D dodawanie tam na poziomie.
0
@msmsms 5 15 słów jest potrzebnych
1
@fart Najgorsze że byłem na tej prezentacji :D 3h się spóźnił jebany :D
3
@Azi Szczerze to jeszcze nie rządzili reszta rządziła dajmy im szanse i wtedy oceniajmy wszak gorzej już być nie może prawda?
0
@Comentateiro Ziomek a wytłumacz to rodzicom mojej znajomej która 3 dni po zaszczepieniu 94 rocznik 27 lat zmarła, to działa w dwie strony umierają ci co się zaszczepili i ci niezaszczepieni więc takie twoje gadanie jest nic nie warte.
0
@Criss18Barca 10% miał wpisane :) 10mln euro to 45mln złotych a 10% to 4,5mln zł
2
Teraz tak dokładamy Halanda ogarniamy lekko obrone i za rok mamy mocarny skład serio :)
3
@konajoncek Zapomniałeś o najważniejszym kolego, nie grając nie jedzie na mundial :D
0
No miejscu Laporty zrobiłbym tak 3 opcje masz dembus
1. Zostajesz na naszych warunkach
2. Jeżeli nie ktoś ma ciebie w zimę kupić
3. Jeżeli nie chcesz odejść w zimie żeby przytulić dużą prowizje siadasz na trybunach i papa mundial
0
Jako że są święta to życzę nam wszystkim odejścia Coutinho Umtitiego i przyjścia De Ligta Halanda i Torresa oczywiście Holender i Norweg w lecie tylko nie wiem skąd na to pieniadze :D ale ile to by się sprzedało koszulek Halanda
0
@tbas zapraszam do kontaktu :)
3
@cchesterr43 łączę się w BULU
0
Sprawiedliwość za 1 okrążenie :D
0
@kaamil1910 Żal go tam nie wystawiać owszem może się wymieniać ale ceny typowego bezwzględnego egzekutora ma :D
0
Powiem wam, że nie wiem czy tylko mi ale mecz zleciał w 10min tak jak kiedyś cały czas za przeproszeniem zapierdalanie!! A co do składu kurde mamy taki potencjał jak nikt w Europie.
Mats
Dest Araujo Eric Balde
Pedri De jong Nico (ogólnie tu jest problem bo za dużo zawodników :D)
Dembele Fati Gavi
I nie piszcie, że bez De Jonga bo on reguluje tempo w środku a reszta to świry :D
Na pewno bym się pozbył Cou, Luka bo Fati finalnie i tak będzie na 9 grał widać to po jego poruszaniu.
0
@Baron77 brakuje tylko odpowiedzi w punkt :D na początku całej tej sytuacji znawcy wszystkiego jeszcze się odzywali. Ja osobiście rozmawiałem z kuzynem który jest w wojsku i z jego ekipy zmarł chłopak z Rzeszowa z podhalańczyków to powiem wam że ci ludzie to nie tak grzecznie chcą wejść do Polski.
9
Lewica myślałem że już niżej nie upadnie ale te nagonki przy granicy masakra :D
0
@busquets5 Xavi gra 3-4-3
0
@Zip Idą w strone Metaverse :D Polecam zapoznać się z Metahero od Gryna :D
1
@NaFazieHitman czemu Ronaldo nie dostał czerwonej a młody żółtej?
1
@333tricampeones333 Własnie mega licze w przyszłości na Gaviego a Dembele no cóż zobaczymy jak zdrowy to ok, mamy na prawdę dobry przyszłościowy skład tylko kto za Albę? :D
4
Ter Stegen
Dest Garcia Araujo Alba
De Jong Busquets Pedri
Demir Depay Fati
Ale bym chciał taki skład zobaczyć o Boziu
0
@baartekk97 ja w szoku xd
6
Siedzę sobie z ziomkiem na weselu pod łodzią ( ja z Bieszczad ) gadamy o piłce schodzi na temat Barcelony i zaraz gadamy o tym forum i dochodzimy do użytkowników i on i ja mówimy że jest tutaj taki gość odklejony od życia wierzący w Tuska :D każdy wie o kogo chodzi myślę że typ może się starać o walkę na famme mma :D 450 km a gwiazda ta sama :D
1
@ranger3120 kredyt duży wziąłeś? :D