gimmeq1
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ziomy jaki skład chcecie? Ja to bym taki przyjął na stabilizacji
Mats
Dest Araujo Garcia Alba
De Jong Busi
Pedri
Fati Grizz Demir
6
@Nazio87 mój teściu jak był u alergologa to gość stwierdził że ma alergie na chodzenie pod wiatr :D
0
@msmsms taki sam współczynnik jak śmierć na covid :D
0
@MarioVeB! Tak bardzo hejtujesz tych co się nie szczepią to wypowiedź się na ten temat bo na pewno masz jakieś uzasadnienie. Znajoma lat 32 zaszczepiła się 3 dni później udar mózgu przypadek pewnie co?
1
@JANEK777 Zaraz cię tutaj zjadą :D najwięcej maja do powiedzenia ci co nigdy w życiu nic nie osiągnęli jak te Kur&@ PIS PO HOŁOWNIA I LEWICA chcą przypierdzielić podatki dla tych co zarabiają powyżej 120k rocznie netto, ale większość osób tutaj takich pieniędzy nie zarabia i wymyśla te swoje przekonania która partia z nich jest lepsza a jak widać w głosowaniach to każda taka sama...
0
@niteincubus oj będzie ale w poniedziałek bo za chwilę piwko wjedzie ;)
2
@Nano22 Poprawność polityczna wszędzie, uwielbiam to odpowiadanie też na wybrane komentarze :D
0
@Michvl widać u Ciebie i 4 innych osób poziom myślenia jest na niskim albo bardzo niskim poziomie, można bez problemy przyjąć, że chodzi o następny czwartek :)
0
@Thomas99PL Spoko moja ciotka zaszczepiła się w piątek i w czwartek zmarła także masz jeszcze czas ;)
0
@urbipl W punkt!
3
@urbipl Nie odpowie na to pytanie, On jak rasowy polityk odpowiada tylko na wygodne :D
8
@BarcaInfo Ej Ej Eric gra przecież :D
1
Coraz bardziej przeraża mnie La Rambla tyle toxicu tutaj ze to hit nie wiem co się z wami dzieje jedni prowokują inni szczują jeszcze inni co chwile o polityce, pomyśleć ze człowiek chciał tylko ciekawe info z piłki posłuchać :)
0
@tobiasson92 AstraZenece Ciocia przyjeła w czwartek 11 marca, 19 marca (wczoraj) ciocia zmarła 68 lat zdrowa babeczka jeszcze w lecie na dansingi jeździła, powód śmierci zator, przypadek nie sądzę.
0
@MaxiLopez_84 w punkt ale mój post został usunięty ktoś tu widzę ma lepsze przywileje :D
3
Komentarz usunięty
0
@clyde Dobra dobra dawaj nr nie dość że fanka to jeszcze dobrze gotuje :D Jak coś dobrze zarabiam i jestem przystojny :D
0
@BarcaSupporter Mega skład
0
Jestem pewien że Messi powie daj mi cracka wywal griza i zostaje więc Haaland Garcia Depay in Griz Pjanic Cou out w ciemno bym to brał mamy mega perspektywiczny zespół ;)
1
@KacperHM2012 W 2018 to przekręt :D Trzeba zwrócić uwagę na to że poziom piłki Hiszpańskiej jest coraz niższy a inne Ligi, Włoska Niemiecka idą do góry.
6
@Messibestplayerintheworld Ja osobiście poszedłbym krok dalej i odchodzi Messi Busi Pique Coutinho Pjanic Brajtłajt wtedy można to nazwać rewolucją będa suche lata no ale coś za coś :)
0
@Vego91 W zimie faktycznie przyszedł za darmo... :D
1
Jak tak czytam to co piszecie o transferach o wywaleniu wszystkich. Ludzie obudźcie się!!! Nie ma ani grosza żeby kupić Garcie, nie ma nic, przez najbliższe 2 sezony skład będzie budowany, Messi odejdzie Pique moim zdaniem też powinien podziękować, nie wspomnę o naszym Sergio, większość z was tutaj tzw kibiców to osoby które są od sukcesów nikt nie pamięta jak Barcelona biła się o top 4 w lidze i taki okres nas teraz czeka :)
0
Powiedzcie mi, Garcia Araujo Langlet Umtiti i Pique kto według was do dwójki na przyszły sezon?
8
PEDRI FDJ Puig dajmy im zagrać takim trio kilka spotkań i będzie dym. :)
0
@LuisSalvano bo w CL za P$G jesteś? :D
0
@GeneralXavi mówiłem, że może to jego czas już ale miło zaskakuje :)
0
@JaroCoach Możesz śmiało się odezwać na priv chętnie wytłumaczę ponieważ tylko z takiej pracy się utrzymuje :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Sulimo podpinam się