2

Ziomy jaki skład chcecie? Ja to bym taki przyjął na stabilizacji
Mats
Dest Araujo Garcia Alba
De Jong Busi
Pedri
Fati Grizz Demir


6

@Nazio87 mój teściu jak był u alergologa to gość stwierdził że ma alergie na chodzenie pod wiatr :D

0

@msmsms taki sam współczynnik jak śmierć na covid :D

0

@MarioVeB! Tak bardzo hejtujesz tych co się nie szczepią to wypowiedź się na ten temat bo na pewno masz jakieś uzasadnienie. Znajoma lat 32 zaszczepiła się 3 dni później udar mózgu przypadek pewnie co?

1

@JANEK777 Zaraz cię tutaj zjadą :D najwięcej maja do powiedzenia ci co nigdy w życiu nic nie osiągnęli jak te Kur&@ PIS PO HOŁOWNIA I LEWICA chcą przypierdzielić podatki dla tych co zarabiają powyżej 120k rocznie netto, ale większość osób tutaj takich pieniędzy nie zarabia i wymyśla te swoje przekonania która partia z nich jest lepsza a jak widać w głosowaniach to każda taka sama...

0

@niteincubus oj będzie ale w poniedziałek bo za chwilę piwko wjedzie ;)

2

@Nano22 Poprawność polityczna wszędzie, uwielbiam to odpowiadanie też na wybrane komentarze :D

0

@Michvl widać u Ciebie i 4 innych osób poziom myślenia jest na niskim albo bardzo niskim poziomie, można bez problemy przyjąć, że chodzi o następny czwartek :)

0

@Thomas99PL Spoko moja ciotka zaszczepiła się w piątek i w czwartek zmarła także masz jeszcze czas ;)

0

@urbipl W punkt!

3

@urbipl Nie odpowie na to pytanie, On jak rasowy polityk odpowiada tylko na wygodne :D

8

@BarcaInfo Ej Ej Eric gra przecież :D

1

Coraz bardziej przeraża mnie La Rambla tyle toxicu tutaj ze to hit nie wiem co się z wami dzieje jedni prowokują inni szczują jeszcze inni co chwile o polityce, pomyśleć ze człowiek chciał tylko ciekawe info z piłki posłuchać :)

0

@tobiasson92 AstraZenece Ciocia przyjeła w czwartek 11 marca, 19 marca (wczoraj) ciocia zmarła 68 lat zdrowa babeczka jeszcze w lecie na dansingi jeździła, powód śmierci zator, przypadek nie sądzę.

0

@MaxiLopez_84 w punkt ale mój post został usunięty ktoś tu widzę ma lepsze przywileje :D

3

Komentarz usunięty

0

@clyde Dobra dobra dawaj nr nie dość że fanka to jeszcze dobrze gotuje :D Jak coś dobrze zarabiam i jestem przystojny :D

0

@BarcaSupporter Mega skład

0

Jestem pewien że Messi powie daj mi cracka wywal griza i zostaje więc Haaland Garcia Depay in Griz Pjanic Cou out w ciemno bym to brał mamy mega perspektywiczny zespół ;)

1

@KacperHM2012 W 2018 to przekręt :D Trzeba zwrócić uwagę na to że poziom piłki Hiszpańskiej jest coraz niższy a inne Ligi, Włoska Niemiecka idą do góry.

6

@Messibestplayerintheworld Ja osobiście poszedłbym krok dalej i odchodzi Messi Busi Pique Coutinho Pjanic Brajtłajt wtedy można to nazwać rewolucją będa suche lata no ale coś za coś :)

0

@Vego91 W zimie faktycznie przyszedł za darmo... :D

1

Jak tak czytam to co piszecie o transferach o wywaleniu wszystkich. Ludzie obudźcie się!!! Nie ma ani grosza żeby kupić Garcie, nie ma nic, przez najbliższe 2 sezony skład będzie budowany, Messi odejdzie Pique moim zdaniem też powinien podziękować, nie wspomnę o naszym Sergio, większość z was tutaj tzw kibiców to osoby które są od sukcesów nikt nie pamięta jak Barcelona biła się o top 4 w lidze i taki okres nas teraz czeka :)

0

Powiedzcie mi, Garcia Araujo Langlet Umtiti i Pique kto według was do dwójki na przyszły sezon?

8

PEDRI FDJ Puig dajmy im zagrać takim trio kilka spotkań i będzie dym. :)

0

@LuisSalvano bo w CL za P$G jesteś? :D

0

@GeneralXavi mówiłem, że może to jego czas już ale miło zaskakuje :)

0

@JaroCoach Możesz śmiało się odezwać na priv chętnie wytłumaczę ponieważ tylko z takiej pracy się utrzymuje :D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Sulimo podpinam się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?