gimmeq1
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś skrót do meczu ponieważ nie mogłem oglądać, im dłuższy tym lepszy :D
5
Był ostatnio tutaj gość który pisał że Stoch nie masakruje rywali że wygrywa ale bez przekonania :D gdzie on się chowa?
1
Siemanko ekipa jak waszym zdaniem wypadł Kądzior wczoraj? Moim zdaniem bardzo dobry mecz :)
2
Jeden środkowy obrońca jeden SPD i jeden napastnik i można o coś więcej grać. Dzisiaj super meczycho Messiego, od 3 meczy De Jong wyglada super, Dest bardzo dobry mecz no i Pedri, będziemy mieli z tego chłopaka pociechę na lata :)
0
Szkoda, że na nauczyciela nie można głosować by dużo atencji dostał :D
0
@Catalanian1991 tak oglądałem ten sam mecz :) Alba może już któryś mecz z rzędu grać lepsze piłki ale wybiera i szuka zawsze Messiego, Dest nie dałem na minus z jednego prostego powodu, został rzucony na głęboką wodę jest młody i nie da się od razu każdego meczu grać dobrego ale jest potencjał :)
0
Na plus: Griezmann Messi De Jong
Na minus: Alba Lenglet
Reszta przyzwoicie :)
0
@haryveb944 Messi :D
0
@Ksyku262 powiedz co tutaj jest nierealnego? :D
0
@FCB24 Griezmanna mimo wszystko bym zostawił i Dembele natomiast środka pola potrzebujemy mocno.
0
@Mroziu myślę ze to jego ostatnie perturbacje bo coraz lepiej fizycznie wygląda :)
0
@matirix20 brawo zabłysnąłeś :)
3
Przyjmijmy, że odchodzi Messi bo raczej odejdzie i ja bym się pożegnał z Cou nie pasuje do nas ewidentnie
Skład na przyszły sezon jakby tak wyglądał to byłoby cacy, oglądam wszystkie mecze Barcelony i te bez Messiego były niezłe, zaraz ktoś powie ze wszedł w 46 i zmienił wynik meczu, okej ale jakby lepsza skuteczność to byłoby 5:0 i po temacie ;)
Ter Stegen
Dest Aruajo Garcia Alba
De Jong Pjanic
Dembele Griezmann Fati
Halland
W obwodzie zostaje Langlet + Pique na obronie, na bokach pomocy Roberto + Firpo chociaż jeżeli chodzi o niego nie jestem przekonany. Griezmann potrzebuje dobrego napastnika jak powietrza. Najgorzej martwię się o środek pomocy. Na bokach pomocy zostaje De La Fuente i Trincao a
Martin Braithwaite potwierdza, że na zmiennika nadaje się super. Co o tym myślicie?
0
@barcelonaLM jakie słowa nie jestem w temacie jakbyś mógł coś podlikowac :)
1
Właśnie właśnie tyle tutaj komentarzy że Pedri szef więc pytanie do was co z Cou za 3 tyg może się okazać że miejsca dla niego nie będzie :D
0
@mekston pedri ma 17 Messi zaczynał kozak rajdy robić w wieku 19 oczywiście nie ma co porównywać bo daleka droga ale to taka trochę hydryda Iniesty i Messiego :)
0
@Gappeq usunąłem w ostatniej chwili Lazio jak robiłem kupon rano :D
2
@mekston bo pedri dzisiaj nie pokazywał dryblingów i rajdów :D
1
@Gappeq ja to samo tylko że za 20zl :)
1
Dzisiaj in plus - wszyscy bez wyjątku dawno tak przyjemnie nie oglądałem meczu Barcelony
In minus - skuteczność przecież mogło być 4-5:0
3
Messi do zmiany !!
0
Dzisiaj oprócz tej akcji Grizz zajebiscie Messi dno
0
Dembele w obronie zaczął grać w końcu mega !!!!
3
@Chakalaka ty to gościu jesteś niezłym trollem :D
1
@Melon10 Lenovo nie kupuj :D zależy od kasy ja swojej siostrze kupiłem coś takiego
https://www.x-kom.pl/p/563179-notebook-laptop-141-acer-swift-3-r5-4500u-16gb-512-w10-srebrny.html
Ewentualnie jak troche mniej grosza jest to ten model : https://www.x-kom.pl/p/557204-notebook-laptop-140-huawei-matebook-d-14-r5-3500-8gb-256-win10-srebrny.html
Jeden i drugi ma aluminiową obudowę i bateria długo trzyma tzn. ja mam tego huawei tylko z lepszymi parametrami to trzyma mi około 6-8h, siostrze w tym acerze do 10h,
fajne lekkie jeden i drugi i mega wydajne :D
0
@msmsms Powiem ci szczerze, że na początku to jest lajt. My teraz po 7 latach za rok w lipcu mamy wesele a teraz jesteśmy na etapie budowy domu, tutaj dopiero są sprzeczki xd
3
Busquets ja Cię przepraszam że nazywałem Amigosem Panie profesorze !!!
0
@DanielVeB Ja ostatnio 100k ulokowalem w diamenty :)
3
Mam nadzieję że wy zdajecie sobie sprawę z tego układu jeżeli taki ściek jak bartomeu byłby krócej na stanowisku to tacy gracze jak Suarez i vidal rakitic busquets byliby już dawno poza składem. Prawda jest jak zwykle gdzieś po środku że nie bronie bartomeu ale Messi chciałby zjeść jabłko i mieć jabłko, chciałby grac z Amigosami i jednocześnie wygrywać trofea tak się nie da.
0
@Survier mój błąd :)