0

Dobry zawodnik ale czy zrobi karierę w Barcelonie? Wątpię. Natomiast jakiś dobry europejski klub jak najbardziej jeśli wypali.

0

O lol, "Thiago co dotknie piłki to strata". Bez wątpienia byłaby główna na mistrzach.

0

Jak już pisałem Anglik w Barcelonie to nie najlepszy pomysł ale jeśli chodzi o umiejętności i styl gry to jeśli miałby przyjść to jestem gotowy dać mu szansę.

0

FC1899Barca

A ty masz w ogóle pojęcie na jakiej pozycji gra Montoya? Odpowiem za ciebie: nie masz pojęcia.

Na lewą obronę w najbliższej przyszłości ze szkółki aspiruje tylko Muniesa(niech nikt nie wyjeżdża z Planasem bo nie chcę się śmiać do wieczora), w troszkę dalszej perspektywie Balliu a w jeszcze dalszej Grimaldo.

0

Pyrzo_Barca

Ja już od paru lat mam opadnięte i cały czas nie mogę ich podnieść bo przed każdym meczem podają tu numery telefonów żeby im wyniki wysyłać. Z tym, że mnie cały czas załamywało to, że w dzisiejszych czasach ludzie nie mają internetu w telefonie. Nawet w trochę starszych telefonach z wolnym internetem wejście na livescore.com nie zajmie całego wieczoru i nie będzie kosztować 50 zł. Nie pomyślałem za to o tym, że przecież jakiś znajomy może mu również wysłać wynik.

0

Dzisiaj Atletico dostaje łomot, Real wygrywa z Rayo i gadki o wyrównanej lidze odkładamy do następnego sezonu

0

O błędy się nie czepiam bo w Hiszpanii to standard. Ale nie daruję czegoś takiego jak kończenie meczu przed czasem. Takie sytuacje zdarzają się rzadko ale zawsze mnie to bardzo denerwuje. Tak samo było wczoraj. I nieważne czy my byśmy prowadzili akcję czy Valencia, jak się dolicza 4 minuty to mają to być 4 minuty a nie 3 minuty 30 sekund.

0

Thiago Silva - tak. Cahill, Cavani i reszta - nie.

0

Anglik w Barcelonie? Lol

0

14 komentarzy bo kilku delikwentów nie wie co to ironia/prowokacja...

0

Eee, słabe te tweety... Chyba, że słabe tłumaczenie...

0

Co tam robi Pedro?! :O Dolny rząd, trzeci od lewej :D

0

Xavi6:)

Co ma się dziać? Teraz strzela bardzo dobrze, jest w wysokiej formie strzeleckiej ale gra słabo. Ja chcę żeby on dawał coś drużynie na skrzydle a jak nie to czekamy na Alexisa i Villa wędruje na ławkę.

0

Wyleczy tę kontuzję i następna pewnie nie szybko mu się przydarzy bo nie jest on podatny na kontuzje. To bardzo dobrze bo z nim w składzie obrona i zawodnicy którzy z nim grają zawsze wyglądają lepiej. Powrotu Puyola nie traktuje serio bo i tak pewnie niedługo wypadnie. Masche - Pique pewnie najwięcej meczów zagra w tym sezonie a w przyszłym sezonie kupujemy jakiegoś obrońcę i kadra kompletna.

0

Te 2 remisy świetnie podziałają na drużynę.

0

0

Zgadza się

0

"Messi nie uniknął kontrowersji przyznając wyższość Diego Maradony nad Pele: "Maradona jest najlepszym piłkarzem w historii. Nie widziałem jak grał Pele, ale nie muszę jej widzieć, by stwierdzić, że Diego był od niego lepszy."

Mam tak samo.

0

Jak zagrał? I w jakiej strefie boiska?

0

SEBA1899

Czy ty w ogóle wiesz jaką bzdurę napisałeś? Czekać aż zacznie grać lepiej to można na Bojana który ma 20 lat a nie na takiego starego byka jak Saul. Jak nie chcą mu płacić pensji to niech rozwiążą z nim kontrakt, na to samo wyjdzie. W końcu z wypożyczenia też kasy nie dostajemy.

0

Wypożyczony? WYPOŻYCZONY?! Po co wypożyczać 25-letniego zawodnika który jest słaby i nawet nie jest naszym wychowankiem? Jestem załamany.

0

Już umarł.

0

Gremlins

To nie pasuje do teorii, że Messi w reprezentacji nie istnieje więc się o tym nie mówi. A Messi zagrywa tam takie podania jak Xavi w Barcelonie i w Hiszpanii.

0

Ostrzeżenie

0

Pique wypada na 3 tygodnie. Kontuzja na treningu

0

Jakby miał 30 lat to jestem pewny, że by poszedł. Na razie chce jeszcze pograć w normalnym klubie.

0

Alves po takim meczu TYLKO 8? 10 może nie bo 2 gole stracone a on jest w końcu obrońcą ale 9 obowiązkowo. Jakie piłki wygarniał to szok. To samo Abidal, w ciągu 4 dni wrócił Król Eric z zeszłego sezonu, spokój w interwencjach, ośmieszanie rywali interwencjami. Ewidentne 9.

0

haze

Kolego, mówimy o Maxwellu Scherrerze, nie wiem o jakim innym Maxwellu pomyślałeś bo o tym naszym nie można powiedzieć, że jest graczem bardzo dobrym/dobrym/przeciętnym. On jest graczem słabym.

0

GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL

0

Carlos Plana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?