0

Dobry tytuł - "marzy"

0

Mi sie podobała gra Keity i ode mnie ma 7

0

ale mi chodzi ładnie na justinie rambo_es, niezła jakośc i w ogóle sie nie przycina

0

czy na 512kb/s da sie oglądać bez zacinania gol tv na tvu ? pytam tych co tak oglądali

0

Teraz kozak bo 2 bramy wpakował Lyonowi xD joke ;p

0

zawsze jest w soboty rano około 7

0

Dzisiaj rano na Dwójce o 7:00 był wywiad z Dani Alvesem w Magazynie LM a za tydzien bedzie wywiad z Messim jakby ktoś chciał wiedziec ;p

0

A ja bym chciał takiego rywala żeby TVP w koncu puściło Barce w TV. N-ki nie mam a przez internet to jednak nie ma doskonałej jakości

0

lyon nie istnieje !

0

kiedy wraca Milito ?

0

ale VV wybronił

0

ludzie tu już powinno być z 5:0 ale akcja !

0

pamiętam tego sędziego z któregoś meczu Barcy w tym sezonie i pamiętam że sędzia odwalał kaszane ;/

0

Najgorsze: rzuty wolne wykonywane przez Alvesa ;p

w tym meczu akurat jeden mu wyszedł ale przypomnijcie sobie inne

0

tego rankingu nie ma co komentować, to raczej jako ciekawostkę trzeba traktować ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?