gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry tytuł - "marzy"
0
Mi sie podobała gra Keity i ode mnie ma 7
0
ale mi chodzi ładnie na justinie rambo_es, niezła jakośc i w ogóle sie nie przycina
0
czy na 512kb/s da sie oglądać bez zacinania gol tv na tvu ? pytam tych co tak oglądali
0
Teraz kozak bo 2 bramy wpakował Lyonowi xD joke ;p
0
zawsze jest w soboty rano około 7
0
Dzisiaj rano na Dwójce o 7:00 był wywiad z Dani Alvesem w Magazynie LM a za tydzien bedzie wywiad z Messim jakby ktoś chciał wiedziec ;p
0
A ja bym chciał takiego rywala żeby TVP w koncu puściło Barce w TV. N-ki nie mam a przez internet to jednak nie ma doskonałej jakości
0
lyon nie istnieje !
0
kiedy wraca Milito ?
0
ale VV wybronił
0
ludzie tu już powinno być z 5:0 ale akcja !
0
pamiętam tego sędziego z któregoś meczu Barcy w tym sezonie i pamiętam że sędzia odwalał kaszane ;/
0
Najgorsze: rzuty wolne wykonywane przez Alvesa ;p
w tym meczu akurat jeden mu wyszedł ale przypomnijcie sobie inne
0
tego rankingu nie ma co komentować, to raczej jako ciekawostkę trzeba traktować ;p