gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie byli załamani jak można grać taki antyfootball. Też bym nie dopingował na ich miejscu tylko bym sie zastanawiał: "To naprawde jest Chelsea Londyn?" ;/
0
Ponawiam swoje pytanie
Na 512 kb/s ktoś oglądał na Onecie? Cięło ?
0
Na 512 kb/s ktoś oglądał na Onecie? Cięło ?
0
;d
0
To był jeden z moich ulubionych graczów Barcy gdy grał u nas. Teraz też go lubie ;p
0
Jeśli mecz z Valencią nie był początkiem kryzysu, przemęczeniem na pare meczów lub czymś innym a tylko jednym słabszym meczem to Chelsea ma ciepło :P Zawsze po słabszym meczu miażdzymy rywala :P
0
To był po prostu gorszy mecz. Niech nikt nie wyjeżdża z kryzysem. Z Chelsea zagramy na normalnym poziomie i z Realem też
0
nom ;p
0
nie jesteśmy jasnowidzami i nie wiemy ile bedzie jutro w meczu
0
livesport1.net
niedawno znalazłem i tam mi działają kanały, jak na niczym innym nie moge oglądać to tam chodzi
0
C+ ma już najlepsze ligi europy a do polsatu by sie coś porządniejszego przydało niż liga szkocka ;/
0
lol
0
najlepszy był news na rm.pl z którego wynikalo że to Cata Diaz zawinił a z tego co widze to był akurat spokojny na tyle ile sie dało
0
Moyart zgadzam sie. Niech Barca zwycięży przynajmniej 3 razy z rzędu w La Liga to można mówić o lepszej drużynie niż Dream Team.
0
Posadziłbym Xaviego na ławce żeby nie złapał kartki przed meczem z Realem a poza tym musi wypocząć przed LM. Messi już odpoczywał to może grać cały mecz. Inieste zmienić po 1.połowie i tak byłoby najlepiej jeśli chodzi o skład na Chelsea.
0
Najlepszy bramkarz w LaLiga i na świecie to Casillas. Jestem fanem Barcy :P
0
Ale już nie spekulujcie. Cieszmy sie tym co mamy. Eto to bardzo dobry zawodnik i nie narzekajmy.
0
Kiedyś Torres był nominowany do 3 najlepszych graczy globu. A ja sie zastanawiałem za co. Do czasu bo nie oglądałem meczów z jego udziałem i wydawało mi sie że napastnik nie potrafi rozgrywać piłki i sie kiwać niczym najlepsi na świecie. Owszem może strzelić 50 bramek w sezonie ale przecież od tego jest napastnik. Nie ma w sobie magii tylko umie strzelić gola. Ale zobaczyłem go w akcji z pół roku temu i wg mnie jest jednym z najlepszych graczy świata.
0
Jak dla mnie to Eto'o może mu buty czyścić :P Sory :P
0
A ja najprawdopodobniej nie obejrze całego ;/ Ostatnio nie moge znaleźć dobrego kanału i zawsze całą 1 połowe szukam dobrego kanału, na sopcasta i inne programy mam za wolny net 512, na justinie ostatnio wywala i czasem na rojadirecta coś złape. KUR.. a teraz najważniejsza częśc sezonu a tak sie zaczęło dziać, cały sezon nie bylo problemów ;/ ;/ ;/
0
już miałem napisać coś brzydkiego ale ogranicze sie do słowa idiota
0
ja też wole mecze o 22
0
Też mam egzaminy ale co mi tam. Najwyżej troche sie nie wyśpie :P
0
Tak Cech Widziałeś jaką bramke puścił wczoraj ? No to sie schowaj.
Reina, on jest wg mnie na poziomie Valdesa
0
Jesteśmy w półfinale na 101 %!
0
ale brama !!brawo Seydou !
0
Przez cała 1 połowe nie moge znaleźć dobrego linku ;/ ;/
0
Pls dajcie link tylko nie na Justina ;/ ale tam gdzie wam dobrze działa bez zacinania
0
Brakuje nam 21 bramek do strzelenia w 8 meczach. Trzeba strzelić po 2 i troche gola na mecz tak więc na 90 % pobiją ten rekord
0
Wystarczy że strzelimy bramke i na 100 % żegnaj Bayern. Musieliby wygrać 6:1