gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sprzedawczyk
0
Edek10 nawet nie umiesz dobrze Laporta napisać. Sugerujesz się opinią że jest słaby bo oglądasz 5 meczów Barcy w sezonie, sezonowcu.
0
Ciekawe za co Mourinho ? :D
0
Ja mam na dysku 2,5 gb bo brakuje mi z 10 kolejek La Liga :P
0
i tak ich nie lubie
0
jak gra to znaczy że nie
0
Cules: Zlatan, wypad!
0
A czy ja mówie że RM.pl jest lepszym serwisem czy coś. Nic takiego. Tylko po prostu sie zastanawiam czemu stamtąd sie musze niektórych rzeczy o Barcy dowiadywać. Co do wiarygodności RM.pl to czegoś takiego jak plebiscyt na najlepszych pilkarzy La Liga chyba by nie wymyślili bo byliby tam sami piłkarze realu a tak nie jest.
0
Brać go i sie nie zastanawiać
0
Kurde z RM.pl czasem sie można dowiedzieć więcej o Barcy niż tutaj. Tam podali wyniki plebiscytu na najlepszych graczy ligi gdzie było aż 4 naszych graczy a tutaj ani słowa o tym ;/ Albo o tym że Messi został najlepszym młodym graczem ligi.
0
Wielka szkoda ! Bardzo dobrze sie prezentował i jest jednym z moich ulubionych zawodników.
Visca el Sylvinho !
0
Prima Aprilis był dokładnie 2 miesiące temu. Niech panowie we Włoszech sobie dobrą datę ustawią bo sie ośmieszają.
0
valdes1991
a co nas to obchodzi ile jeszcze sezonów Pepe bedzie grał w Realu ? ;/
0
to go sobie w FIFIE kup
0
Kurde skończie już z tym Torresem, Ibrahimovicem, Villą, Toni, Beznemą. My mamy najlepszego napastnika świata zaraz po Torresie a wy chcecie ściagać jakichś rzadziaków bo Eto'o sie pod koniec sezonu wyluzowal i nie trafia setek. W poprzednich sezonach graliśmy dupnie i żaden z nich nie przyszedl bo Eto'o jest bardzo dobry i nam nie był nikt potrzebny. I nadal nie jest. Z Eto'o wygraliśmy potrójną korone a tu nadal są tacy co na niego narzekają ;/ ;/
0
Nie wiem jak dla was ale jeśli Valdes miałby kontuzje i Pinto by miał zagrać w paru meczach to bym był bardzo spokojny o bramke. W każdym meczu jakim grał prezentował sie bardzo dobrze. Nie pamiętam jakichś głupich błędów a na dodatek karny z Mallorcą i wczorajsze interwencje sam na sam. W sumie pare sezonów temu zdobył trofeum Zamory(chyba że sie myle) to musi być dobry bramkarz. Co do wczorajszego meczu to mi sie mecz podobał :P Nudniejszy był ten mecz z przed tygodnia chyba z Osasuną (taka nuda że nie pamiętam z kim grali :P) Ktoś mówił, że Bojan kiepsko zagrał. Moim zdaniem kupa prawda :D Widziałem jego pare dryblingów. Niedługo bedzie sie kiwał niczym Iniesta. Już pokazuje że można na niego postawić i nie zawodzi. Przykład: finał CdR.
0
My rekordu bramek nie pobijemy to niech Depor wygra i sie dostanie do LE bo ich lubie :P
0
wszyscy narzekają ;/ okres macie ? gramy rezerwą i przegrywamy, proste i normalne, mamy słabą ławke co jest wiadome nie od dziś. stop.
0
kemot_4_slash to kibucuj Wolfsburgowi bo zdobył mistrzostwo ale wygrał ostatnie mecze nie to co Barca
0
Ale Pique to pięknie tam w rogu zrobił :P
0
Mi sie te stroje bardzo podobają
0
Ameryki nie odkrył. Guardiola to bardzo dobry trener ale nie najlepszy.
0
jak sie pisze "ç" bo nie moge zapamiętać nigdy ? ;p
0
No to sobie wzmocnimy ławke latem.
0
"To nie jest sen! W ten środowy wieczór FC Barcelona trzeci raz sięgnęła po zwycięstwo w Lidze Mistrzów." Patrze na ten napis i jakoś to do mnie do konca nie dociera :P Bardziej cieszyłem sie po zwycięstwe w Paryżu nie wiem czemu :P Ale teraz też jestem oczywiście bardzo szczęśliwy !
0
Żeby wygrać LM trzeba wygrywać z najlepszymi. Tak więc takie wypowiedzi sa śmieszne. Barca była za mocna dla ManUtd.
0
CAMPEONES! CAMPEONES!
0
teraz już wiecie dzieci czemu w Barcy gra Eto a nie forlan
0
Valdés; Puyol, Touré, Piqué, Sylvinho; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Etoo i Henry. Obie drużyny są już na stadionie. Wyjdą stąd przed północą. taki skład znalazłem ale nie wiem czy pewne
0
Skoro o snach mowa to ja ostatnio mialem sen że w 20 min bylo 3:0 dla Barcy i sen sie obudziłem ale to nie jest możliwe :P