0

sprzedawczyk

0

Edek10 nawet nie umiesz dobrze Laporta napisać. Sugerujesz się opinią że jest słaby bo oglądasz 5 meczów Barcy w sezonie, sezonowcu.

0

Ciekawe za co Mourinho ? :D

0

Ja mam na dysku 2,5 gb bo brakuje mi z 10 kolejek La Liga :P

0

i tak ich nie lubie

0

jak gra to znaczy że nie

0

Cules: Zlatan, wypad!

0

A czy ja mówie że RM.pl jest lepszym serwisem czy coś. Nic takiego. Tylko po prostu sie zastanawiam czemu stamtąd sie musze niektórych rzeczy o Barcy dowiadywać. Co do wiarygodności RM.pl to czegoś takiego jak plebiscyt na najlepszych pilkarzy La Liga chyba by nie wymyślili bo byliby tam sami piłkarze realu a tak nie jest.

0

Brać go i sie nie zastanawiać

0

Kurde z RM.pl czasem sie można dowiedzieć więcej o Barcy niż tutaj. Tam podali wyniki plebiscytu na najlepszych graczy ligi gdzie było aż 4 naszych graczy a tutaj ani słowa o tym ;/ Albo o tym że Messi został najlepszym młodym graczem ligi.

0

Wielka szkoda ! Bardzo dobrze sie prezentował i jest jednym z moich ulubionych zawodników.

Visca el Sylvinho !

0

Prima Aprilis był dokładnie 2 miesiące temu. Niech panowie we Włoszech sobie dobrą datę ustawią bo sie ośmieszają.

0

valdes1991

a co nas to obchodzi ile jeszcze sezonów Pepe bedzie grał w Realu ? ;/

0

to go sobie w FIFIE kup

0

Kurde skończie już z tym Torresem, Ibrahimovicem, Villą, Toni, Beznemą. My mamy najlepszego napastnika świata zaraz po Torresie a wy chcecie ściagać jakichś rzadziaków bo Eto'o sie pod koniec sezonu wyluzowal i nie trafia setek. W poprzednich sezonach graliśmy dupnie i żaden z nich nie przyszedl bo Eto'o jest bardzo dobry i nam nie był nikt potrzebny. I nadal nie jest. Z Eto'o wygraliśmy potrójną korone a tu nadal są tacy co na niego narzekają ;/ ;/

0

Nie wiem jak dla was ale jeśli Valdes miałby kontuzje i Pinto by miał zagrać w paru meczach to bym był bardzo spokojny o bramke. W każdym meczu jakim grał prezentował sie bardzo dobrze. Nie pamiętam jakichś głupich błędów a na dodatek karny z Mallorcą i wczorajsze interwencje sam na sam. W sumie pare sezonów temu zdobył trofeum Zamory(chyba że sie myle) to musi być dobry bramkarz. Co do wczorajszego meczu to mi sie mecz podobał :P Nudniejszy był ten mecz z przed tygodnia chyba z Osasuną (taka nuda że nie pamiętam z kim grali :P) Ktoś mówił, że Bojan kiepsko zagrał. Moim zdaniem kupa prawda :D Widziałem jego pare dryblingów. Niedługo bedzie sie kiwał niczym Iniesta. Już pokazuje że można na niego postawić i nie zawodzi. Przykład: finał CdR.

0

My rekordu bramek nie pobijemy to niech Depor wygra i sie dostanie do LE bo ich lubie :P

0

wszyscy narzekają ;/ okres macie ? gramy rezerwą i przegrywamy, proste i normalne, mamy słabą ławke co jest wiadome nie od dziś. stop.

0

kemot_4_slash to kibucuj Wolfsburgowi bo zdobył mistrzostwo ale wygrał ostatnie mecze nie to co Barca

0

Ale Pique to pięknie tam w rogu zrobił :P

0

Mi sie te stroje bardzo podobają

0

Ameryki nie odkrył. Guardiola to bardzo dobry trener ale nie najlepszy.

0

jak sie pisze "ç" bo nie moge zapamiętać nigdy ? ;p

0

No to sobie wzmocnimy ławke latem.

0

"To nie jest sen! W ten środowy wieczór FC Barcelona trzeci raz sięgnęła po zwycięstwo w Lidze Mistrzów." Patrze na ten napis i jakoś to do mnie do konca nie dociera :P Bardziej cieszyłem sie po zwycięstwe w Paryżu nie wiem czemu :P Ale teraz też jestem oczywiście bardzo szczęśliwy !

0

Żeby wygrać LM trzeba wygrywać z najlepszymi. Tak więc takie wypowiedzi sa śmieszne. Barca była za mocna dla ManUtd.

0

CAMPEONES! CAMPEONES!

0

teraz już wiecie dzieci czemu w Barcy gra Eto a nie forlan

0

Valdés; Puyol, Touré, Piqué, Sylvinho; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Etoo i Henry. Obie drużyny są już na stadionie. Wyjdą stąd przed północą. taki skład znalazłem ale nie wiem czy pewne

0

Skoro o snach mowa to ja ostatnio mialem sen że w 20 min bylo 3:0 dla Barcy i sen sie obudziłem ale to nie jest możliwe :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?