gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Guardiola uważa, że kartka, którą otrzymał Fletcher (Manchester United) w meczu z Arsenalem też powinna być anulowana, ponieważ w finale rozgrywek zespoły powinny grać w optymalnych składach i apeluje o pozytywne rozpatrzenie odwołań obu drużyn." Też sobie tak myślałem czy by nie mogli zrobić czegoś takiego żeby anulowali kartke Abidalowi i Fletcherowi, ManU i Barca by nie narzekali bo każdemu by anulowali 1 kartkę. To by był dobry pomysł.
0
noż ja pier**** nie wyobrażam sobie finału bez niego !
0
niedługo pewnie bedzie albo możesz poszukać na allgoals.pl
0
I tak sie dziwie że sie nie rzucił na sędziego :P Jego złośc była absolutnie uzasadniona
0
odo ciekawe kogo mial wprowadzic, przeciez wiadomo że Barca nie ma wartościowych zmienników a i tak kilku z nich bylo na boisku
0
to niech se zostanie w Interze
0
masik, caceres na prawej ? :sciana:
0
czy ja wiem, ja bardziej żałuje że Abidala nie bedzie, Alves teraz bez formy a Puyol sobie swietnie radzie na każdej pozycji w obronie, na lewą mamy Sylwka a na prawo Puyol i gitarka :P na środek Caceresa i Pique, Toure musi grać na DM
0
miloszbarca i musimy grac najsilniejszym składem a przynajmniej w pomocy i ataku
0
Musi grać w finale w Rzymie. Bez niego na pewno nie wygramy bo trzeba bedzie skład przesortować tak jak wczoraj. Choćby nawet miał wyzdrowieć 27 maja to musi wyzdrowieć. W lidze już sobie poradzimy bez niego i w CdR też.
0
moim zdaniem toure musi grac w srodku z xavim i iniestą bo to jest szkielet i bez takiego ustawienia nic nie ugramy, na prawą obrone puyol, na lewo sylwek, na srodku pique i caceres raczej musi wystąpić w obronie, najważniejszy jest przód
0
Bardzo dobry pomysł !
0
Ronaldo pewnie gdyby założył taką koszulkę to tylko z reklamą żelu do włosów
0
kikiriki wydaje mi sie że nie masz racji
teraz każdy główkuje co messi mial pod koszulką, każdy szuka o co chodzi z tym Sindrome X Fragil i zrobilo sie głośno o tym czymś i to może pomóc
0
masz racje w0jtuss
0
wielkie dzięki
0
Ale jutro wszyscy sie beda w tv i gazetach i w necie zachwycać ! :D
0
Cieszmy sie tym zwycięstwem ale czy naprawde musimy sie nabijać z Realu ?!! Zajmijmy sie sobą. Pokażmy klase !!
0
Płakać mi sie chce ze szczęścia. Jak przejdziemy Chelsea to chyba dostane orgazmu !! :D
0
pogrom !!
0
http://www.larachefoot.we.bs/gg7.html
0
GD nasze !!!!!! La Liga nasza !
0
WYGRYWAMY !!!!!! 2:1 !!!! ;D
0
1:1 !1
0
1:0 ;/ ;/ ;/ ;/
0
http://www.rojadirecta.com/ustream/fenixtv-max
0
gigantopitek
rojadirecta.com, jak wejdziesz później to bedzie z 30 linków do przeglądary i pełno do sopcastów itp. ja zawsze wybieram ustream bo na justinie te limity są, a poza tym na ustream nawet nieźle chodzi na 512 kb/s
0
niezły rysunek
0
Dziwne bo mi na 512 na neptyku zawsze przycina
0
to nie bedzie na żywo tylko powtórka ?! :o :o