0

"Guardiola uważa, że kartka, którą otrzymał Fletcher (Manchester United) w meczu z Arsenalem też powinna być anulowana, ponieważ w finale rozgrywek zespoły powinny grać w optymalnych składach i apeluje o pozytywne rozpatrzenie odwołań obu drużyn." Też sobie tak myślałem czy by nie mogli zrobić czegoś takiego żeby anulowali kartke Abidalowi i Fletcherowi, ManU i Barca by nie narzekali bo każdemu by anulowali 1 kartkę. To by był dobry pomysł.

0

noż ja pier**** nie wyobrażam sobie finału bez niego !

0

niedługo pewnie bedzie albo możesz poszukać na allgoals.pl

0

I tak sie dziwie że sie nie rzucił na sędziego :P Jego złośc była absolutnie uzasadniona

0

odo ciekawe kogo mial wprowadzic, przeciez wiadomo że Barca nie ma wartościowych zmienników a i tak kilku z nich bylo na boisku

0

to niech se zostanie w Interze

0

masik, caceres na prawej ? :sciana:

0

czy ja wiem, ja bardziej żałuje że Abidala nie bedzie, Alves teraz bez formy a Puyol sobie swietnie radzie na każdej pozycji w obronie, na lewą mamy Sylwka a na prawo Puyol i gitarka :P na środek Caceresa i Pique, Toure musi grać na DM

0

miloszbarca i musimy grac najsilniejszym składem a przynajmniej w pomocy i ataku

0

Musi grać w finale w Rzymie. Bez niego na pewno nie wygramy bo trzeba bedzie skład przesortować tak jak wczoraj. Choćby nawet miał wyzdrowieć 27 maja to musi wyzdrowieć. W lidze już sobie poradzimy bez niego i w CdR też.

0

moim zdaniem toure musi grac w srodku z xavim i iniestą bo to jest szkielet i bez takiego ustawienia nic nie ugramy, na prawą obrone puyol, na lewo sylwek, na srodku pique i caceres raczej musi wystąpić w obronie, najważniejszy jest przód

0

Bardzo dobry pomysł !

0

Ronaldo pewnie gdyby założył taką koszulkę to tylko z reklamą żelu do włosów

0

kikiriki wydaje mi sie że nie masz racji

teraz każdy główkuje co messi mial pod koszulką, każdy szuka o co chodzi z tym Sindrome X Fragil i zrobilo sie głośno o tym czymś i to może pomóc

0

masz racje w0jtuss

0

wielkie dzięki

0

Ale jutro wszyscy sie beda w tv i gazetach i w necie zachwycać ! :D

0

Cieszmy sie tym zwycięstwem ale czy naprawde musimy sie nabijać z Realu ?!! Zajmijmy sie sobą. Pokażmy klase !!

0

Płakać mi sie chce ze szczęścia. Jak przejdziemy Chelsea to chyba dostane orgazmu !! :D

0

pogrom !!

0

GD nasze !!!!!! La Liga nasza !

0

WYGRYWAMY !!!!!! 2:1 !!!! ;D

0

1:1 !1

0

1:0 ;/ ;/ ;/ ;/

0

gigantopitek

rojadirecta.com, jak wejdziesz później to bedzie z 30 linków do przeglądary i pełno do sopcastów itp. ja zawsze wybieram ustream bo na justinie te limity są, a poza tym na ustream nawet nieźle chodzi na 512 kb/s

0

niezły rysunek

0

Dziwne bo mi na 512 na neptyku zawsze przycina

0

to nie bedzie na żywo tylko powtórka ?! :o :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?