0

Niestety ja też myśle że stracimy punkty. Z Getafe grało sie cholernie ciężko zawsze a teraz jeszcze na wyjeździe gramy.

0

Każdy tylko nie Eto'o !!

0

A ja nie mam nic przeciwko. Jest to dobry bramkarz, czasem popełnia głupie błędy ale mimo wszystko mi nie przeszkadza.

0

Bardzo dobry mecz Valdesa i jak dla mnie Krkica. Podobało mi sie jak dzisiaj grał. I widać że potrafi uderzyć zza linii pola karnego.

W typerze obstawiłem 2:0 i jak widać idealnie trafiłem :D

0

GOOOOOL

0

No nie spalony ;/ Ale jeżeli był to minimalny

0

Bardzo dobrze że Xavi wejdzie. Eto'o nie potrzebujemy tylko rozgrywającego bo Henry Krkic i Messi są dobrzy tylko brakuje podań do nich.

0

a co to za rozgrywki babul ?

0

rzadko strzelalismy gole w 1 min, brawo

0

Bayern też chciał przetrwać z jak najmniejszymi stratami...

0

Masz rację ale rezerwami potrafili dojść do finału Pucharu Króla. Teoretycznie słabiaki a jednak coś grają.

0

Kiedyś zdobyliśmy portójną koronę?

0

Taki pewny siebie bo grali ze słabiakami i wygrywali wszystkie mecze a teraz bedzie Valencia, Sevilla i Barca to już raczej stracą punkty. Ale nadzieja matką głupich. Niech w to brnie

0

Jeden geniusz odszedł(Ronnie) a już mamy następnego (Messi). Messi będzie gral z 10 lat a za 10 lat to już możemy mieć kolejną gwiazde.

0

Pele, Maradona, Messi, Ronaldo mogli mu buty myć jak był w najwyższej formie. Był najlepszym graczem wszechczasów w ciągu tych 2(?) lat

0

Jak sie patrzy na powtórki to widać że Webb stoi koło leżącego Messiego i pokazuje grać dalej. Nie ma mowy o żadnym gwizdku. Tak więc nie wiem co sie później działo

0

Zawsze sie od kartki Messiego można odwołać

0

uznał 4:0 !!

0

skończ te gierki sir GUMAxie

0

Rok temu z Manchesterem to jakość gry Barcy była o 50 % mniejsza

0

Wątpie. Valladolid nie wydaje mi sie silną drużyną.

0

Brawo! 3 punkty nasze! Teraz na Realu jest wielka presja przed meczem z Malagą!

0

wchodzą nasi dwaj modrercy lewej flanki przeciwnika xD

0

w koncu znalazłem link dobry: http://atdhe.net/live-tv-5932.html na rambo jest przekroczona liczba oglądających i nie wchodzi

0

Zawodnicy Malagi wypowiadali sie jakiej to nie mają taktyki na Barce, że wiedzą jak z nami wygrać a dostali 6:0. Teraz już mnie śmieszą takie wywiady u zawodników z innych drużyn.

0

Zgadzam sie z poprzednikiem. Ma zarombistą bombe z dystansu :P A poza tym jakby mnie kto zapytał to bym powiedział że ma 30 lat bo nie wygląda staro :D

0

Zawsze uważałem że Sylvinho jest dość dobrym graczem i może spokojnie grać na lewej flance w pierwszym składzie.

0

Ja tam Bayernu nie uważam za mocny zespół. Wygrali 12:1 ze Sportingiem w dwumeczu i co z tego ? Ze SPORTINGIEM. Nie z Manchesterem United , Liverpoolem lub Barcą. Nawet w lidze nie są na 1. miejscu bo ich wyprzedza jakaś słaba Hertha. pfff

0

masterpiece ;]

0

ja moge wam powysyłać esy z bramek, postaram sie nie zapomnieć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?