gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety ja też myśle że stracimy punkty. Z Getafe grało sie cholernie ciężko zawsze a teraz jeszcze na wyjeździe gramy.
0
Każdy tylko nie Eto'o !!
0
A ja nie mam nic przeciwko. Jest to dobry bramkarz, czasem popełnia głupie błędy ale mimo wszystko mi nie przeszkadza.
0
Bardzo dobry mecz Valdesa i jak dla mnie Krkica. Podobało mi sie jak dzisiaj grał. I widać że potrafi uderzyć zza linii pola karnego.
W typerze obstawiłem 2:0 i jak widać idealnie trafiłem :D
0
GOOOOOL
0
No nie spalony ;/ Ale jeżeli był to minimalny
0
Bardzo dobrze że Xavi wejdzie. Eto'o nie potrzebujemy tylko rozgrywającego bo Henry Krkic i Messi są dobrzy tylko brakuje podań do nich.
0
a co to za rozgrywki babul ?
0
rzadko strzelalismy gole w 1 min, brawo
0
Bayern też chciał przetrwać z jak najmniejszymi stratami...
0
Masz rację ale rezerwami potrafili dojść do finału Pucharu Króla. Teoretycznie słabiaki a jednak coś grają.
0
Kiedyś zdobyliśmy portójną koronę?
0
Taki pewny siebie bo grali ze słabiakami i wygrywali wszystkie mecze a teraz bedzie Valencia, Sevilla i Barca to już raczej stracą punkty. Ale nadzieja matką głupich. Niech w to brnie
0
Jeden geniusz odszedł(Ronnie) a już mamy następnego (Messi). Messi będzie gral z 10 lat a za 10 lat to już możemy mieć kolejną gwiazde.
0
Pele, Maradona, Messi, Ronaldo mogli mu buty myć jak był w najwyższej formie. Był najlepszym graczem wszechczasów w ciągu tych 2(?) lat
0
Jak sie patrzy na powtórki to widać że Webb stoi koło leżącego Messiego i pokazuje grać dalej. Nie ma mowy o żadnym gwizdku. Tak więc nie wiem co sie później działo
0
Zawsze sie od kartki Messiego można odwołać
0
uznał 4:0 !!
0
skończ te gierki sir GUMAxie
0
Rok temu z Manchesterem to jakość gry Barcy była o 50 % mniejsza
0
Wątpie. Valladolid nie wydaje mi sie silną drużyną.
0
Brawo! 3 punkty nasze! Teraz na Realu jest wielka presja przed meczem z Malagą!
0
wchodzą nasi dwaj modrercy lewej flanki przeciwnika xD
0
w koncu znalazłem link dobry: http://atdhe.net/live-tv-5932.html na rambo jest przekroczona liczba oglądających i nie wchodzi
0
Zawodnicy Malagi wypowiadali sie jakiej to nie mają taktyki na Barce, że wiedzą jak z nami wygrać a dostali 6:0. Teraz już mnie śmieszą takie wywiady u zawodników z innych drużyn.
0
Zgadzam sie z poprzednikiem. Ma zarombistą bombe z dystansu :P A poza tym jakby mnie kto zapytał to bym powiedział że ma 30 lat bo nie wygląda staro :D
0
Zawsze uważałem że Sylvinho jest dość dobrym graczem i może spokojnie grać na lewej flance w pierwszym składzie.
0
Ja tam Bayernu nie uważam za mocny zespół. Wygrali 12:1 ze Sportingiem w dwumeczu i co z tego ? Ze SPORTINGIEM. Nie z Manchesterem United , Liverpoolem lub Barcą. Nawet w lidze nie są na 1. miejscu bo ich wyprzedza jakaś słaba Hertha. pfff
0
masterpiece ;]
0
ja moge wam powysyłać esy z bramek, postaram sie nie zapomnieć :P