0

"W tym roku jednak, po przejściu Martína Cáceresa do Juventusu"

Nie było mnie 2 tygodnie, przejrzałem wszystkie nowe newsy i transfermarkt i nie wiedziałem że Caceres odszedł...

0

Tak i od Messiego też jest lepszy. Ale ludzie głupoty wygadują. Technicznie jest lepszy od Kaki i Benzemy ale jako całokształt to od Kaki jest gorszy a od Benzemy lepszy. A z CR jak go ktoś porównuje to ma nie pokolei w głowie. To tak jakby go z Messim porównywać...

0

dobrały sie dwie gwiazdeczki, na nieszczęście jednego bede musiał oglądać w koszulce Barcy....

0

a poza tym nie każdy piłkarz jest freestaljlowcem, to było symboliczne podbicie piłki i zejście z murawy

0

Jak go zobacze w koszulce Barcy to chyba zwymiotuje... Nigdy go nie polubie

0

mi pasuje

0

A nie rozumiem czemu nie można podwyższyć Eto'o zarobków ? Na pewno wyszło by to taniej niż transfer Villi czy tego gościa z newsa

0

Kurde znowu nam tego * chcą wepchnąć ? ehhh......

nigdy go nie polubie nawet jak nam strzeli zwycieską bramke w finale LM ;/ ....... nawet jak strzeli 50 bramek w sezonie

0

żart?...

0

Po obejrzeniu tego filmiku jestem zszokowany... Jeśli takiego gracza można kupić za 5 mln to niech sie Perez tylko uczy :P Piękna technika, no ale w końcu Brazylijczyk

0

Messi ma w sobie coś takiego że umie mijać rywali bez jakichś zaawansowanych zwodów i to czyni go najlepszym. Ronaldo czasem wykona jakiś zwód i przejdzie zawodnika ale to nie wystarcza. Nie ma tego błysku co u Messiego.

0

i bardzo dobrze

0

Yes, yes, yes!!

0

fajnie by było jakby Brazylia przegrała z RPA i w meczu o 3. miejsce zagrałaby Hiszpania i Brazylia, mielibyśmy wymarzony finał :P

0

cała Hiszpania zagrała kiepsko i nie można na kogoś zrzucać odpowiedzialności za to, nawet jakby Ramos nie popełnił błędu to co z tego ? przegrali by 1:0 bo bramku nie potrafili tak czy siak strzelić

0

jasne kupmy Altidora i Dempseia bo strzelili po bramce Hiszpanii omg

a tak poza tym troche obiektywizmu:

"wszystko przez ten Real madryt

przy 1 bramce błąd Casillasa

przy 2 bramce Ramosa

żal"

dokładnie, żal jak sie czyta, o ile ramos zawalił o tyle Casillas co zawinił ?

ważne ze z Realu i można sie troche powyżywać nie ?

0

od 19.45 na TVP Sport i sport.tvp.pl

od 20.05 na TVP2

0

weed moim zdaniem Alves nie grał o gorzej w 1. meczu niż Maicon w 2 pozostałych, a co do tego który jest lepszy to obydwaj są super tylko Dunga woli Maicona, przyszedł by inny trener i stawiałby na Alvesa, a kolejny znów na Maicona

0

Olo zgadzam się w 100 %.

0

No już sie martwiłem że odejdzie. Super. A ci co sie go chcieli pozbyć (***)

0

Koszykówki nie nawidze ale fajnie że Barca wygrała ;]

0

miało być że Torres i dużo wolnego miejsca ale sie złączyło ;p

0

Dokładnie Torres Villa, Eto'o i inni

0

Obrona NZL grała jak obrona złożona z paru chłopaków ze szkoły czego dobitnym przykładem jest 5. bramka. Chłopaki ze szkoły tez nie trafiają w piłke... I jeszcze 2. bramka, nie wiem jak można zostawić tak nie krytego gracza pod bramką, konkretnie tego co podawał ale nie wiem kto to był. Alonso ?

0

Thiago gra super. Porusza się jak Ronaldihno :P a tych trików to go chyba Iniesta uczył :D Wielki talent z niego, byle się nie zmarnował

0

w końcu by kto miał karne strzelać ;p

0

Piqué: Już lew jest groźniejszy niż Real Madryt

Mam nadzieje ze sie pojawi tutaj niedługo ta wypowiedz Pique bo znowu ostro pohechał :D

0

I niech sie tak stanie

0

Ani Messi, ani Ronaldo ani inny piłkarz nie jest wart takich pieniedzy

0

Ciekawe okienko, ciekawe jak sie to wszystko potoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?