gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"W tym roku jednak, po przejściu Martína Cáceresa do Juventusu"
Nie było mnie 2 tygodnie, przejrzałem wszystkie nowe newsy i transfermarkt i nie wiedziałem że Caceres odszedł...
0
Tak i od Messiego też jest lepszy. Ale ludzie głupoty wygadują. Technicznie jest lepszy od Kaki i Benzemy ale jako całokształt to od Kaki jest gorszy a od Benzemy lepszy. A z CR jak go ktoś porównuje to ma nie pokolei w głowie. To tak jakby go z Messim porównywać...
0
dobrały sie dwie gwiazdeczki, na nieszczęście jednego bede musiał oglądać w koszulce Barcy....
0
a poza tym nie każdy piłkarz jest freestaljlowcem, to było symboliczne podbicie piłki i zejście z murawy
0
Jak go zobacze w koszulce Barcy to chyba zwymiotuje... Nigdy go nie polubie
0
mi pasuje
0
A nie rozumiem czemu nie można podwyższyć Eto'o zarobków ? Na pewno wyszło by to taniej niż transfer Villi czy tego gościa z newsa
0
Kurde znowu nam tego * chcą wepchnąć ? ehhh......
nigdy go nie polubie nawet jak nam strzeli zwycieską bramke w finale LM ;/ ....... nawet jak strzeli 50 bramek w sezonie
0
żart?...
0
Po obejrzeniu tego filmiku jestem zszokowany... Jeśli takiego gracza można kupić za 5 mln to niech sie Perez tylko uczy :P Piękna technika, no ale w końcu Brazylijczyk
0
Messi ma w sobie coś takiego że umie mijać rywali bez jakichś zaawansowanych zwodów i to czyni go najlepszym. Ronaldo czasem wykona jakiś zwód i przejdzie zawodnika ale to nie wystarcza. Nie ma tego błysku co u Messiego.
0
i bardzo dobrze
0
Yes, yes, yes!!
0
fajnie by było jakby Brazylia przegrała z RPA i w meczu o 3. miejsce zagrałaby Hiszpania i Brazylia, mielibyśmy wymarzony finał :P
0
cała Hiszpania zagrała kiepsko i nie można na kogoś zrzucać odpowiedzialności za to, nawet jakby Ramos nie popełnił błędu to co z tego ? przegrali by 1:0 bo bramku nie potrafili tak czy siak strzelić
0
jasne kupmy Altidora i Dempseia bo strzelili po bramce Hiszpanii omg
a tak poza tym troche obiektywizmu:
"wszystko przez ten Real madryt
przy 1 bramce błąd Casillasa
przy 2 bramce Ramosa
żal"
dokładnie, żal jak sie czyta, o ile ramos zawalił o tyle Casillas co zawinił ?
ważne ze z Realu i można sie troche powyżywać nie ?
0
od 19.45 na TVP Sport i sport.tvp.pl
od 20.05 na TVP2
0
weed moim zdaniem Alves nie grał o gorzej w 1. meczu niż Maicon w 2 pozostałych, a co do tego który jest lepszy to obydwaj są super tylko Dunga woli Maicona, przyszedł by inny trener i stawiałby na Alvesa, a kolejny znów na Maicona
0
Olo zgadzam się w 100 %.
0
No już sie martwiłem że odejdzie. Super. A ci co sie go chcieli pozbyć (***)
0
Koszykówki nie nawidze ale fajnie że Barca wygrała ;]
0
miało być że Torres i dużo wolnego miejsca ale sie złączyło ;p
0
Dokładnie Torres Villa, Eto'o i inni
0
Obrona NZL grała jak obrona złożona z paru chłopaków ze szkoły czego dobitnym przykładem jest 5. bramka. Chłopaki ze szkoły tez nie trafiają w piłke... I jeszcze 2. bramka, nie wiem jak można zostawić tak nie krytego gracza pod bramką, konkretnie tego co podawał ale nie wiem kto to był. Alonso ?
0
Thiago gra super. Porusza się jak Ronaldihno :P a tych trików to go chyba Iniesta uczył :D Wielki talent z niego, byle się nie zmarnował
0
w końcu by kto miał karne strzelać ;p
0
Piqué: Już lew jest groźniejszy niż Real Madryt
Mam nadzieje ze sie pojawi tutaj niedługo ta wypowiedz Pique bo znowu ostro pohechał :D
0
I niech sie tak stanie
0
Ani Messi, ani Ronaldo ani inny piłkarz nie jest wart takich pieniedzy
0
Ciekawe okienko, ciekawe jak sie to wszystko potoczy