0

Czemu Xavi nie strzela z 16 metra tylko pcha te piłkę jeszcze w obrońców po to żeby ją stracić ... I te podania, nie ryzykowne a i tak tracą, patrzeć się na to nie da

0

nioton a jak można coś takiego kupić ?

0

Pogromcy mitów:

Sezon ---> Terminarz

0

Don Corleone, ten kanał będzie zakodowany przede meczem.

0

Najlepiej Cyfra z pakietem C+, i do tego N + pakiet sportowy. Czyli 94,80 miesięcznie żeby mieć dostępne te kanały przy najmniejszych kosztach ;d Chociaż mogłem się sztachnąć o 16 zł bo nie rozumiem za bardzo na jakiej zasadzie N udostępnia pakiety.

0

Jego tylko lubie z Realu

0

Chciałbym żeby się odrodził. Warto byłoby oglądać mecze Milanu dla jego magii. Chyba już teraz postaram się oglądać mecze bo widać, że co nieco się dzieje na boisku z jego strony.

0

Świetna sprawa

0

I nie rozumiem tych kibiców dla których liczy się bardziej nie to, że Barca straciła 2 pkt w ostatniej minucie samobójczym golem tylko to, że w STS im nie weszło... Żenada

0

Pomyślcie sobie co by było gdyby było 0:0 i wtedy Pique strzelił samobója... Nie narzekajmy, ja się ciesze z remisu chociaż zasłużyliśmy na zwycięstwo nie grą ale sytuacjami. Swoją drogą ten pan "sędzia" powinien odpocząć ze 2 kolejki od sędziowania za tą sytuację gdy Ibra mógł wyjść na czystą pozycję ale został sfaulowany. Widać było, że Barca gra na czas i to się zemściło.

0

Wchodzisz w Menu, potem instalacja kanałów lub coś podobnego i tam bedzie reczne wyszukiwanie, poszukaj coś w tym stylu

0

Ręczne wyszukiwanie kanałów:

Częstotliwość 12111

Polaryzacja Pionowa

Kanały niekodowane

Wyszukujecie i dodaje wam się do listy Jighen. To tak dokładnie :P

0

dzięki za ten sposób na Al Jazeere 3 + ;p

0

Ban!

0

Jeśli chodzi o drugie to chyba nie ma wątpliwości*

0

Mówiąc faul można rozróżnić dwa pojęcia. Ostre wejście i nadepnięcnie na noge, skopanie pleców. To drugie powinno być karane bez dwóch zdań. To pierwsze też ale trzeba uwzględnić czy to było celowe czy nie. Jesli chodzi o pierwsze to nie ma chyba wątpliwości. A tak jeszcze konkretniej do twojej wypowiedzi to ja oglądam wszystkie mecze Barcy i nie przypominam sobie brutalnych fauli Puyola bądź Daniego...

0

Podbijam

0

Jeśli Pedro dostał 7 to Messi 8 bez dwóch zdań. Cały czas się pokazywał, szarżował prawą stroną. Nie idzie zliczyć ile razy tego prawego obrońca ominął. Iniesta zagrał dobrze ale od razu widać że Messi zagrał lepiej, więc jeszcze jeden argument aby Messi dostał 8.

0

Masz rację Pyrzo. Nie prezentuje się zbyt dobrze od początku września ale akurat wczorajszy mecz mu wyszedł. Piękna bramka i pare udanych dryblingów.

0

Ibra zagrał wczoraj najlepszy mecz odkąd przyszedł do Barcy. Jest forma ;]

0

Piękna ta jego bramka była

0

Dzięki bardzo public sport, akurat wywaliło jak gol był... jakbym wiedział o takiej niespodziance to bym se włączył hebrajski kanał ale chociaż oglądał ;/

0

Z tytułu wynika że Barca jest faworytem a w newsie widać, że zaprzecza. Nie mogę tego zrozumieć :D

0

W LM i tak nie może grać a poza tym mamy Marqueza. Ja bym nie rozpaczał.

0

Pomeczowe refleksje bardzo trafne

0

Szkoda tych wszystkich zmarnowanych sytuacji bo mogliśmy być liderem ale to się nie liczy. Ładny mecz. W ostatnich 5 minutach to grali na swoim najwyższym biegu, chyba z 5 sytuacji w 5 minut.

0

Swietne zmiany Pepa

0

Po pierwszej połowie przesunąłbym Keite na pozycje Xaviego a tego zmienić za Iniestę. Henry na ŚN, jestem pewien, że coś strzeli. I na miejscu Pepa dałbym odpocząć Alvesowi. Na jego miejsce Puyola a do środka Marqueza z Jezusem, no ale skład już ustalony. Messi na papierze na prawo a częściej pewnie będzie grał po lewej, bo Pedro lepiej czuje się na prawej.

0

według mnie też

0

patrysss nie wiem co powiedzieć, dzięki ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?