gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie sobie spokój. Co z tego, że sędzie mąci i podobno nie uznał karnego i nie zauważył spalonego (nie wiem bo się nie przyglądałem, mecz jest taki nudny, że patrze tylko na fragmenty). Gramy totalną kaszankę więc jeśli przegramy to tylko nasza wina.
0
Koniecznie Pedro za Henry w 50 min i coś zrobić z środkiem pola. Tak jak koledzy niżej, Toure DM, Sergio i Xavi w pomocy.
0
Może to głupie ale zawsze jak gramy w innych strojach niż czerwono-niebieskich gramy słaby mecz. Tak naprawdę nie pamiętam dobrego meczu Barcy grającego w innym komplecie strojów. Wiąże się to z tym że są to mecze przeważnie na wyjeździe ale dzisiaj Estudiantes jak i my gramy poza swoim terenem.
0
Akurat mi stream na SopCast padł jak gol był ! ;/
0
"11 min. Barcelona atakuje skrzydłami - bardzo aktywni Thierry Henry i Davi Alaves."
Sport.pl [*]
0
tak w ogóle to czemu nie gramy w pierwszym komplecie strojów ? Czy tam w Arabii niebieski i czerwony kolor myli im się z białym ;/
0
Ludzie jeszcze nie wiecie, że tutaj daje się linki ze spacjami ?... Usuńcie spacje z linku i bedzie działać. Tyle razy już było mówione. Jak widać nowi bywalcy
0
Co ok ? To co ja napisałem to było do wszystkich którzy zaraz zaczną się dopytywać o to czy jest na CP :P
0
Pawelec - komentarz roku
Od kiedy to Yaya jest pomocnikiem a do tego ofensywnym ? LOOL
Tego Busquetsa już mam dośc...
0
Nie, nie ma na Cyfrowym Polsacie
0
Widzieliście terminarz 1/8 LM ? Po początkowym oburzeniu doszedłem do wniosku, że to lepiej bo Polsat pokaże w czasie tych meczów 4 mecze a nie 2 :P
0
Komentujecie tak jakby miał tam odejśc. Przecież to Katalończyk i nie odejdzie z klubu dopóki go nie wygonią
0
Nie można lekceważyć rywali ale raczej na 99 % jesteśmy w następnej fazie LM
0
Ale nie każdy lubi patrzeć na twoją grę. W tym ja. Nie mogę patrzeć na tego gościa. Denerwuje mnie bardziej niż sam CR.
0
A tak w ogóle to myslicie że Yaya będzie chciał iśc do klubu który nie pamiętam kiedy zdobył ostatnie trofeum i pod wodzą Wengera jeszcze troche czasu minie zanim do tego dojdzie?
0
Dajcie se spokój. Pique też sie wypowiada żeby Real przegrywał. Powiedział to co myśli. My wszyscy chcemy żeby Real przegrywał a w Madrycie chcą żebyśmy my przegrywali. Proste
0
Te akcje doprowadzają mnie do orgazmu :D Szkoda że nie wykorzystał
0
Ale zakręcił ;o
0
szafka, kogoś trzeba kupić bo widziałeś że jak nie ma Messiego na boisku to nie mamy ataku, jakiś solidny zmiennik
0
Jak by nie było spalonego i nie podyktowałby karnego to powinien skończyć sędziowanie
0
Czy wy widzicie co się dzieje na boisku ? Co za technika
0
Ale sztuczka Mesjasza
0
Valdes klasa światowa !
0
Ekhm... Ibra... Ekhm... ;d
0
Ależ akcja! Pedro przechodzi do historii. Brawo!
0
Messii ! ! Vamos Vamos Vamos Vamos Co za akcja !! Visca !!
0
Yaya musi teraz dużo grać bo jest w formie
0
Boże Dani...
0
Ale zmuła, to Sergio :D
0
PEEEDRROOO !!! GOLASSO !!