0

Dajcie sobie spokój. Co z tego, że sędzie mąci i podobno nie uznał karnego i nie zauważył spalonego (nie wiem bo się nie przyglądałem, mecz jest taki nudny, że patrze tylko na fragmenty). Gramy totalną kaszankę więc jeśli przegramy to tylko nasza wina.

0

Koniecznie Pedro za Henry w 50 min i coś zrobić z środkiem pola. Tak jak koledzy niżej, Toure DM, Sergio i Xavi w pomocy.

0

Może to głupie ale zawsze jak gramy w innych strojach niż czerwono-niebieskich gramy słaby mecz. Tak naprawdę nie pamiętam dobrego meczu Barcy grającego w innym komplecie strojów. Wiąże się to z tym że są to mecze przeważnie na wyjeździe ale dzisiaj Estudiantes jak i my gramy poza swoim terenem.

0

Akurat mi stream na SopCast padł jak gol był ! ;/

0

"11 min. Barcelona atakuje skrzydłami - bardzo aktywni Thierry Henry i Davi Alaves."

Sport.pl [*]

0

tak w ogóle to czemu nie gramy w pierwszym komplecie strojów ? Czy tam w Arabii niebieski i czerwony kolor myli im się z białym ;/

0

Ludzie jeszcze nie wiecie, że tutaj daje się linki ze spacjami ?... Usuńcie spacje z linku i bedzie działać. Tyle razy już było mówione. Jak widać nowi bywalcy

0

Co ok ? To co ja napisałem to było do wszystkich którzy zaraz zaczną się dopytywać o to czy jest na CP :P

0

Pawelec - komentarz roku

Od kiedy to Yaya jest pomocnikiem a do tego ofensywnym ? LOOL

Tego Busquetsa już mam dośc...

0

Nie, nie ma na Cyfrowym Polsacie

0

Widzieliście terminarz 1/8 LM ? Po początkowym oburzeniu doszedłem do wniosku, że to lepiej bo Polsat pokaże w czasie tych meczów 4 mecze a nie 2 :P

0

Komentujecie tak jakby miał tam odejśc. Przecież to Katalończyk i nie odejdzie z klubu dopóki go nie wygonią

0

Nie można lekceważyć rywali ale raczej na 99 % jesteśmy w następnej fazie LM

0

Ale nie każdy lubi patrzeć na twoją grę. W tym ja. Nie mogę patrzeć na tego gościa. Denerwuje mnie bardziej niż sam CR.

0

A tak w ogóle to myslicie że Yaya będzie chciał iśc do klubu który nie pamiętam kiedy zdobył ostatnie trofeum i pod wodzą Wengera jeszcze troche czasu minie zanim do tego dojdzie?

0

Dajcie se spokój. Pique też sie wypowiada żeby Real przegrywał. Powiedział to co myśli. My wszyscy chcemy żeby Real przegrywał a w Madrycie chcą żebyśmy my przegrywali. Proste

0

Te akcje doprowadzają mnie do orgazmu :D Szkoda że nie wykorzystał

0

Ale zakręcił ;o

0

szafka, kogoś trzeba kupić bo widziałeś że jak nie ma Messiego na boisku to nie mamy ataku, jakiś solidny zmiennik

0

Jak by nie było spalonego i nie podyktowałby karnego to powinien skończyć sędziowanie

0

Czy wy widzicie co się dzieje na boisku ? Co za technika

0

Ale sztuczka Mesjasza

0

Valdes klasa światowa !

0

Ekhm... Ibra... Ekhm... ;d

0

Ależ akcja! Pedro przechodzi do historii. Brawo!

0

Messii ! ! Vamos Vamos Vamos Vamos Co za akcja !! Visca !!

0

Yaya musi teraz dużo grać bo jest w formie

0

Boże Dani...

0

Ale zmuła, to Sergio :D

0

PEEEDRROOO !!! GOLASSO !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?