gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My się chwalimy 8 wychowankami w pierwszym składzie grając prawie najmocniejszym składem a Real grając prawie rezerwą chwali się, że ma 8 Hiszpanów. ;p
0
Ja już się przyzwyczaiłem, że gramy słabo na wyjazdach tak więc cieszę się z każdych 3 punktów. Vamos!
0
62212 - GOL TV
0
Wykrzykniki nie wchodzą i wygląda tak jakby to Sergio był *****...
0
Sergio !! Kur** !!
0
justFCB też tak uważam. Wydaje mi się, że Thiago to największy talent jaki mamy w tej chwili w szkółce.
0
masz rację jaco, po raz kolejny się ośmieszają
0
Dajcie se spokój z tym Rooneyem. On tu w ogóle nie pasuje, z ManU i tak nie odejdzie a afera wielka. Poza tym nie ma dla niego miejsca u nas. Niech go bierze Real bo oni kupują gwiazdy bez zastanowienia czy się przyda czy nie. Nam się nie przyda więc go nie kupimy.
0
ukaszz mam nadzieję, że był to twój ostatni komentarz bo patrząc na treść tego komentarza można stwierdzić, że pojęcie o piłce masz żadne
0
Pewne zwycięstwo, całkowicie zasłużone i dośc wysokie a tu same kłótnie... Vamos !
0
Ja oglądam na GOL TV na TVU i ładnie idzie. Kanał 65217.
0
Pięknie !!
0
Marquez
0
Dobrze, że pomagają. Ale już nie piszcie jacy to my jesteśmy lepsi bo np. Real też wpłacił i pewnie inne kluby też.
Komentarz z RM.pl:
"Nie chodzi mi tu o rywalizacje między klubami ale o podejście kibiców do tej pomocy. Dla fanów Barcy jest to kolejny argument o boskości i ponadprzyrodzeniu ich klubu, a dla nas po prostu piękny gest.
Co nie zmienia faktu że cieszy że zarówno Real i Barca wzniosły się na tak szczytny gest. Henry zresztą też."
Dokładnie tak samo myślę. Fajnie, że pomagamy ale znowu nie wywyższajmy się tak.
0
Casillas i Kaka mogą mieć kontuzje cały rok a i tak będą w idealnych 11-stkach. Co tu robi Ibra ?
0
Super !
0
Ronaldinho ! Mamma Mia ! Haha. Bramka fenomenalna.
0
Ale Valencia bramkę walnęła ;o
0
Niemożliwi są.
0
Słaby żart.
0
overhead
Od kiedy Diego Milito jest obrońcą ? ! ;o
0
Visca el Barca!!
0
Magia wraca na Camp Nou !!!!!!!
0
MESSSSSIIIIIIII 100 !
0
GOOOOL BRAWO ! !
0
Świetnie gramy
0
GOOOLL VAMOOOOOOOSSSSSSS
0
Kurde nie dawajcie linków do Public Sport ! ! Jak ktoś znajdzie to będzie miał !
0
A ja mimo wszystko wierzę, że Barcę stać na 4:0 bo w końcu jesteśmy najlepszym klubem świata ! Już w Sevilli mogliśmy strzelić 3 bramki lecz zabrakło szczęścia to czemu mamy tutaj nie mieć troche więcej szczęścia tak żeby piłka nie obijała się o słupek tylko wpadała do bramki?
0
Nie, on mi w ogóle nie pasuje. Zupełnie nie ten typ piłkarza.