0

My się chwalimy 8 wychowankami w pierwszym składzie grając prawie najmocniejszym składem a Real grając prawie rezerwą chwali się, że ma 8 Hiszpanów. ;p

0

Ja już się przyzwyczaiłem, że gramy słabo na wyjazdach tak więc cieszę się z każdych 3 punktów. Vamos!

0

62212 - GOL TV

0

Wykrzykniki nie wchodzą i wygląda tak jakby to Sergio był *****...

0

Sergio !! Kur** !!

0

justFCB też tak uważam. Wydaje mi się, że Thiago to największy talent jaki mamy w tej chwili w szkółce.

0

masz rację jaco, po raz kolejny się ośmieszają

0

Dajcie se spokój z tym Rooneyem. On tu w ogóle nie pasuje, z ManU i tak nie odejdzie a afera wielka. Poza tym nie ma dla niego miejsca u nas. Niech go bierze Real bo oni kupują gwiazdy bez zastanowienia czy się przyda czy nie. Nam się nie przyda więc go nie kupimy.

0

ukaszz mam nadzieję, że był to twój ostatni komentarz bo patrząc na treść tego komentarza można stwierdzić, że pojęcie o piłce masz żadne

0

Pewne zwycięstwo, całkowicie zasłużone i dośc wysokie a tu same kłótnie... Vamos !

0

Ja oglądam na GOL TV na TVU i ładnie idzie. Kanał 65217.

0

Pięknie !!

0

Marquez

0

Dobrze, że pomagają. Ale już nie piszcie jacy to my jesteśmy lepsi bo np. Real też wpłacił i pewnie inne kluby też.

Komentarz z RM.pl:

"Nie chodzi mi tu o rywalizacje między klubami ale o podejście kibiców do tej pomocy. Dla fanów Barcy jest to kolejny argument o boskości i ponadprzyrodzeniu ich klubu, a dla nas po prostu piękny gest.

Co nie zmienia faktu że cieszy że zarówno Real i Barca wzniosły się na tak szczytny gest. Henry zresztą też."

Dokładnie tak samo myślę. Fajnie, że pomagamy ale znowu nie wywyższajmy się tak.

0

Casillas i Kaka mogą mieć kontuzje cały rok a i tak będą w idealnych 11-stkach. Co tu robi Ibra ?

0

Super !

0

Ronaldinho ! Mamma Mia ! Haha. Bramka fenomenalna.

0

Ale Valencia bramkę walnęła ;o

0

Niemożliwi są.

0

Słaby żart.

0

overhead

Od kiedy Diego Milito jest obrońcą ? ! ;o

0

Visca el Barca!!

0

Magia wraca na Camp Nou !!!!!!!

0

MESSSSSIIIIIIII 100 !

0

GOOOOL BRAWO ! !

0

Świetnie gramy

0

GOOOLL VAMOOOOOOOSSSSSSS

0

Kurde nie dawajcie linków do Public Sport ! ! Jak ktoś znajdzie to będzie miał !

0

A ja mimo wszystko wierzę, że Barcę stać na 4:0 bo w końcu jesteśmy najlepszym klubem świata ! Już w Sevilli mogliśmy strzelić 3 bramki lecz zabrakło szczęścia to czemu mamy tutaj nie mieć troche więcej szczęścia tak żeby piłka nie obijała się o słupek tylko wpadała do bramki?

0

Nie, on mi w ogóle nie pasuje. Zupełnie nie ten typ piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?