0

Ze sport.es

Xaviego zastąpi Toure (cokolwiek to znaczy, DP rozgrywającym...) a w ataku szykuje się duża niespodzianka.

0

Ale Eto'o grał genialnie w lidze i LM a do tego wygrał ze swoją drużyną wszystkie trofea. To chyba był lepszy napastnik w zeszłym sezonie.

0

Ja też bym chciał zobaczyć Thiago lub Jonathana w wyjściowym składzie. W tych meczach które grali nie było widać jakiegoś wielkiego stresu u nich więc myślę, że dadzą sobie radę.

0

Culé a muerte

Na sport.es też dość szybko są takie wiadomości :P

0

Damy radę bez Xaviego.

0

Jego najlepszy mecz w tym sezonie. Mam nadzieję, że forma pozostanie.

0

To ja ci dam inną statystykę :P

2000/2001  Real Madryt

2001/2002  Valencia CF

2002/2003  Real Madryt

2003/2004  Valencia CF

2004/2005  FC Barcelona

2005/2006  FC Barcelona

2006/2007  Real Madryt

2007/2008  Real Madryt

2008/2009  FC Barcelona

2009/2010 (FC Barcelona :P)

0

Od dawna uważam, że VV jest najlepszy w sytuacjach 1 na 1. Wczoraj to potwierdził.

Z tydzień temu pisałem, że Barca w meczu z Valencią się przebudzi z "kryzysu" i tak się stało w drugiej połowie. Teraz już możemy spokojnie patrzeć na to jak Barcelona będzie grała bo wróciła forma. Jeszcze trzeba zaczekać jak zaprezentujemy się ze Stuttgartem. Ale to co zobaczyłem w 2. połowie napawa mnie optymizmem i nie wierzę żeby teraz już grali słabo.

0

Największe brawa dla Henry'ego. Ożywił grę i przez 10 min pokazał więcej niż Bojan przez całą pierwszą połowę. Piękny rajd Messiego !

0

Henry wchodzi za Bojana ! Teraz to wierzę w wygraną.

0

Zielony1992

Tak sprowadźmy Fabregasa i od razu sprzedajmy Iniestę bo jeden mecz mu źle wychodzi a to, że jeszcze miesiąc temu grał magicznie już się przecież nie liczy. No po prostu brak słów...

0

Bojan musi zejść i to już w przerwie.

0

Popełnił samobójstwo. Nie słyszałeś... ? :o

0

To, że gra Busquets mnie już nie dziwi ale Bojanem w pierwszym składzie jestem zdziwiony.

0

Ostatni zawodnik którego bym chciał u nas widzieć to Kaka. Jak dobrze, że to jednak Alves nie jest odpowiedzialny za transfery.

0

Dobre :D

0

Jakoś w zeszłym sezonie grał na wysokim poziomie a zarobków za to, że gra słabo mu nie obniżą.

0

No to fajnie. Iniesta na skrzydle...

0

Henry

Z Puyolem coś się stało o czym zapomniałem, że nie uwzględniłeś go w składzie?

0

Dokładnie. Drużyna roku to jakiś śmiech na sali. Załatwili sobie jakieś dyfuzory o których nikt nie wiedział. Wygrywali na początku wszystkie wyścigi a gdy możliwości bolidów się wyrównały to gdzie był ten Button wtedy...

Jak można nie wybrać Barcelony drużyną roku. Osiągnęła coś czego już żaden klub nie osiągnie a mistrzostwo F1 ktoś wygrywa co roku...

0

Dokładnie Bykunn. Ja też. :D

0

Chodziło mi raczej o to co pokazują drużyny od 5 miejsca w dół gdy grają z nami lub Realem. Nawet nie próbują atakować. Identycznie by to wyglądało gdybyśmy grali z drużyną z poniżej 3 miejsca w Eredivisie.

0

Wydaje mi się, że wartość bramek w lidze hiszpańskiej powinna być taka jak w lidze holenderskiej. Przecież te drużyny w La Liga nie prezentują wyższego poziomu niż te w Holandii.

0

Ibra i Pep na jeden mecz zawieszeni.

0

andkro

Pier****** się w głowę. VV najsłabszy ? Dobre sobie.

0

To już może przegięcie. Nie można narzucać trenerowi zawodników których ma brać. Nie po to budował skład i atmosferę w zespole przez prawie 2 lata żeby teraz zmieniać jakichś zawodników przed MŚ. Jak do tej pory VV nie dostał powołania to już nie dostanie.

0

Też nie mam zdjęć.

0

Kartka Pepa powinna być anulowana.

0

Pierwsza połowa wyglądała dobrze. Głowa do góry. W najbliższych meczach się odbijemy.

0

Obejrzałem przed chwilą pierwszą połowę i muszę powiedzieć, że zagraliśmy dobrze. Zabrakło tego czegoś pod bramką bo gola zdobyliśmy tylko jednego i to z wolnego ale sytuacje były naprawdę dobre. Nie mogę się doczekać meczu z Valencią. To będzie wielka Barca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?