gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze sport.es
Xaviego zastąpi Toure (cokolwiek to znaczy, DP rozgrywającym...) a w ataku szykuje się duża niespodzianka.
0
Ale Eto'o grał genialnie w lidze i LM a do tego wygrał ze swoją drużyną wszystkie trofea. To chyba był lepszy napastnik w zeszłym sezonie.
0
Ja też bym chciał zobaczyć Thiago lub Jonathana w wyjściowym składzie. W tych meczach które grali nie było widać jakiegoś wielkiego stresu u nich więc myślę, że dadzą sobie radę.
0
Culé a muerte
Na sport.es też dość szybko są takie wiadomości :P
0
Damy radę bez Xaviego.
0
Jego najlepszy mecz w tym sezonie. Mam nadzieję, że forma pozostanie.
0
To ja ci dam inną statystykę :P
2000/2001 Real Madryt
2001/2002 Valencia CF
2002/2003 Real Madryt
2003/2004 Valencia CF
2004/2005 FC Barcelona
2005/2006 FC Barcelona
2006/2007 Real Madryt
2007/2008 Real Madryt
2008/2009 FC Barcelona
2009/2010 (FC Barcelona :P)
0
Od dawna uważam, że VV jest najlepszy w sytuacjach 1 na 1. Wczoraj to potwierdził.
Z tydzień temu pisałem, że Barca w meczu z Valencią się przebudzi z "kryzysu" i tak się stało w drugiej połowie. Teraz już możemy spokojnie patrzeć na to jak Barcelona będzie grała bo wróciła forma. Jeszcze trzeba zaczekać jak zaprezentujemy się ze Stuttgartem. Ale to co zobaczyłem w 2. połowie napawa mnie optymizmem i nie wierzę żeby teraz już grali słabo.
0
Największe brawa dla Henry'ego. Ożywił grę i przez 10 min pokazał więcej niż Bojan przez całą pierwszą połowę. Piękny rajd Messiego !
0
Henry wchodzi za Bojana ! Teraz to wierzę w wygraną.
0
Zielony1992
Tak sprowadźmy Fabregasa i od razu sprzedajmy Iniestę bo jeden mecz mu źle wychodzi a to, że jeszcze miesiąc temu grał magicznie już się przecież nie liczy. No po prostu brak słów...
0
Bojan musi zejść i to już w przerwie.
0
Popełnił samobójstwo. Nie słyszałeś... ? :o
0
To, że gra Busquets mnie już nie dziwi ale Bojanem w pierwszym składzie jestem zdziwiony.
0
Ostatni zawodnik którego bym chciał u nas widzieć to Kaka. Jak dobrze, że to jednak Alves nie jest odpowiedzialny za transfery.
0
Dobre :D
0
Jakoś w zeszłym sezonie grał na wysokim poziomie a zarobków za to, że gra słabo mu nie obniżą.
0
No to fajnie. Iniesta na skrzydle...
0
Henry
Z Puyolem coś się stało o czym zapomniałem, że nie uwzględniłeś go w składzie?
0
Dokładnie. Drużyna roku to jakiś śmiech na sali. Załatwili sobie jakieś dyfuzory o których nikt nie wiedział. Wygrywali na początku wszystkie wyścigi a gdy możliwości bolidów się wyrównały to gdzie był ten Button wtedy...
Jak można nie wybrać Barcelony drużyną roku. Osiągnęła coś czego już żaden klub nie osiągnie a mistrzostwo F1 ktoś wygrywa co roku...
0
Dokładnie Bykunn. Ja też. :D
0
Chodziło mi raczej o to co pokazują drużyny od 5 miejsca w dół gdy grają z nami lub Realem. Nawet nie próbują atakować. Identycznie by to wyglądało gdybyśmy grali z drużyną z poniżej 3 miejsca w Eredivisie.
0
Wydaje mi się, że wartość bramek w lidze hiszpańskiej powinna być taka jak w lidze holenderskiej. Przecież te drużyny w La Liga nie prezentują wyższego poziomu niż te w Holandii.
0
Ibra i Pep na jeden mecz zawieszeni.
0
andkro
Pier****** się w głowę. VV najsłabszy ? Dobre sobie.
0
To już może przegięcie. Nie można narzucać trenerowi zawodników których ma brać. Nie po to budował skład i atmosferę w zespole przez prawie 2 lata żeby teraz zmieniać jakichś zawodników przed MŚ. Jak do tej pory VV nie dostał powołania to już nie dostanie.
0
Też nie mam zdjęć.
0
Kartka Pepa powinna być anulowana.
0
Pierwsza połowa wyglądała dobrze. Głowa do góry. W najbliższych meczach się odbijemy.
0
Obejrzałem przed chwilą pierwszą połowę i muszę powiedzieć, że zagraliśmy dobrze. Zabrakło tego czegoś pod bramką bo gola zdobyliśmy tylko jednego i to z wolnego ale sytuacje były naprawdę dobre. Nie mogę się doczekać meczu z Valencią. To będzie wielka Barca.