gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tym bardziej, że w sobotę są moje urodziny ;d
0
Fajnie byłoby im dowalić ze 4:0 w sobotę.
0
Sevilla powinna mieć tą bramkę w 2. połowie zaliczoną. Szkoda, że Messi trafił w słupek bo mogliśmy przejść ale i tak nic się nie stało. Przecież to tylko Puchar. Często wielkie drużyny odpadają w pucharach kraju ale to nic nie znaczy. Zagraliśmy ładnie. Z niecierpliwością czekam na kolejny mecz z Sevillą. Będzie wspaniałe widowisko.
Visca el Barça!
0
Henry gra coraz gorzej ? Chyba coraz lepiej. Najbardziej mi zapadła w pamięc akcja w drugiej połowie gdy zszedł do środka nie tak blisko bramki i ze 3 gości wykiwał ale później chyba jednak stracił piłkę(albo nie). Tak czy siak to była akcja wielkiego Henry'ego.
0
Niech Pep przejrzy na oczy bo jak Yaya odejdzie to mu tego nie daruję.
0
To ja już wiem jak ten ranking będzie wyglądał za rok... 1. Casillas 2. Buffon 3. Van der Sar 4. Cech 5. Cesar 6. VV bo tam z przodu gracze z wyrobioną marką
0
Zgadzam się, że my mamy takich dobrych zawodników w szkółce jak Canales. Nie musimy kupować.
0
O ciekawy news.
0
Soltyz: "No spoko, ten mecz rzeczywiście bez zastrzeżeń i nawet ja bym mu tą 9 wsypał. Ale ja się przypomnę w ocenach kiedy to przez niego będziemy musieli odrabiać straty. Ostatnich kilka spotkań właśnie takich było... :]"
Jakich ? :o To pytanie retoryczne. Twojej odpowiedzi i tak nie zamierzam czytać bo kojarzę cię z kilku tez na temat Victora które można o kant dupy rozbić.
0
Mi się chyba bardziej podobała bramka Higuaina. Chociaż oczywiście bardziej cieszyła mnie bramka Messiego ;d
0
Jak za rok będzie grał tak jak teraz to się zgodzę.
0
10kilan
ten jest lepszy: crazy1911
0
Fajny skład. Szkoda tylko że Abidala nie ma.
0
Skoro Czyhry dostał 2 za zawalenie bramki i słabą grę to Alves powinien dostać ocene o 2 niższą za zawalenie 1. gola. Na 7 zasługuje ten kto nie popełniał błędów i grał nieźle a on zawalił nam bramke. 6 lub 5 dla niego.
0
Oczywiście zagrał słabo ale na ocenę 1-2 to zasłużył Oleguer za słynne GD a nie Czyhryńskiy. Ocena 3-4 byłaby najodpowiedniejsza.
0
Ja chcę tylko żeby wygrali ligę i zaszli chociaż do 1/4 LM i będę szczęśliwy. Jesli odpadną z CdR nic się nie stanie.
0
Zauważcie, że u nas każdy obrońca potrafi posyłać bardzo dobre długie piłki. Pique, Puyol, Marquez i do tego Czyhrynskyi który troche słabiej to na razie robi ale widać, że ma potencjał. Ja tam lubie tego Czyhrynskiego i wierze, że coś z niego będzie. A Iniesta zagrał wczoraj fenomenalnie. Ależ on się utrzymuje przy tej piłce. Thiago wcale nie wyglądał jakby debiutował w pierwszej drużynie.
Barca zagrała przyjemnie dla oka. W końcu... Szkoda, że przegrali ale nie martwi mnie to bo jeśli dalej będziemy tak grali to zwycięstwa przyjdą same. A do tego graliśmy bez kilku podstawowych graczy.
0
Marny poziom sędziowania w Hiszpanii. W każdym meczu jakim oglądam czy to Barcy czy Realu zawsze są bardzo duże kontrowersje w obie strony.
0
Marquez DM ;o Fajnie. Super, że gra Thiago i Milito. Ogólnie podoba mi się skład.
Dobrze, że gra Dragutinovic bo ostatnio ma tendencję do strzelania samobójów :P Bodajże w LM on też strzelił.
0
W końcu dostał jakąś nagrodę. Zasłużył sobie.
0
Chciałbym żeby w tym meczu zagrała ta fenomenalna Barca z początku sezonu. Nie chodzi mi o 5:0, może być 1:0 ale chcę ładnej gry bo ostatnio gramy poniżej przeciętnej jeśli chodzi o efektowność.
0
Remis ! hura
0
No i dobrze. Ma czyste konto. Tak naprawde to powinien pierdzielnąc temu panu w niebieskim i to porządnie.
0
Wyobrażacie sobie jakim graczem mógł być dzisiaj Giovani ? ... Szkoda go.
0
adams1 czy ty przeczytałeś wszystko co napisałem ? Ostatni dobry mecz zagraliśmy 24 GRUDNIA ! Więc nie mów o jednym meczu...
0
Na miejscu Ibry nie wahałbym się nadepnąc na nogi komuś na boisku ze złości albo i coś więcej. W 85 min gdy Ibra chciał dobiec do piłki i ten z VIL mu zastawiał ten "sędzia" podyktował faul Ibry mimo że nic nie zrobił a jeszcze dostał od tego gracza VIL.
Henry wczoraj zagrał jeden z najlepszych meczów. Chyba najlepszy bo było bardzo dużo zagrożenia z jego strony.
Iniesta świetne wejście, drugi najlepszy gracz.
A mecz w wykonaniu Barcy na tym samym poziomie co od miesiąca czyli twarda gra, wymęczone wyniki i jakieś zrywy. W ostatnich meczach kupa szczęścia, wczoraj też bo Villareal przeważał posiadaniem piłki pod bramką przeciwniika i powinien wygrać wg mnie. Mamy kryzys i nie próbujcie temu zaprzeczać. Ostatni świetny mecz Barca zagrała z Interem. Czyli ponad miesiąc temu.
0
majkowiec masz rację, to nie był sprawiedliwy remis. Powinniśmy przegrać.
0
Kurde, jakiś news mnie chyba przegapił albo mam chwilowe zaćmienie... Co jest z Messim ? Zapewne jak mi napiszecie to sobie od razu przypomnę ale teraz nie mam pojęcia :P Kontuzja ? Bo w meczu z Katalonią nie grał...
0
Niech idzie!
"Gay go goni! Gay go goni" pamiętacie ? :D
0
Dokładnie JimMorrison. Też miałem to pisać. Nie po to przychodził żeby odchodzić.