0

Tym bardziej, że w sobotę są moje urodziny ;d

0

Fajnie byłoby im dowalić ze 4:0 w sobotę.

0

Sevilla powinna mieć tą bramkę w 2. połowie zaliczoną. Szkoda, że Messi trafił w słupek bo mogliśmy przejść ale i tak nic się nie stało. Przecież to tylko Puchar. Często wielkie drużyny odpadają w pucharach kraju ale to nic nie znaczy. Zagraliśmy ładnie. Z niecierpliwością czekam na kolejny mecz z Sevillą. Będzie wspaniałe widowisko.

Visca el Barça!

0

Henry gra coraz gorzej ? Chyba coraz lepiej. Najbardziej mi zapadła w pamięc akcja w drugiej połowie gdy zszedł do środka nie tak blisko bramki i ze 3 gości wykiwał ale później chyba jednak stracił piłkę(albo nie). Tak czy siak to była akcja wielkiego Henry'ego.

0

Niech Pep przejrzy na oczy bo jak Yaya odejdzie to mu tego nie daruję.

0

To ja już wiem jak ten ranking będzie wyglądał za rok... 1. Casillas 2. Buffon 3. Van der Sar 4. Cech 5. Cesar 6. VV bo tam z przodu gracze z wyrobioną marką

0

Zgadzam się, że my mamy takich dobrych zawodników w szkółce jak Canales. Nie musimy kupować.

0

O ciekawy news.

0

Soltyz: "No spoko, ten mecz rzeczywiście bez zastrzeżeń i nawet ja bym mu tą 9 wsypał. Ale ja się przypomnę w ocenach kiedy to przez niego będziemy musieli odrabiać straty. Ostatnich kilka spotkań właśnie takich było... :]"

Jakich ? :o To pytanie retoryczne. Twojej odpowiedzi i tak nie zamierzam czytać bo kojarzę cię z kilku tez na temat Victora które można o kant dupy rozbić.

0

Mi się chyba bardziej podobała bramka Higuaina. Chociaż oczywiście bardziej cieszyła mnie bramka Messiego ;d

0

Jak za rok będzie grał tak jak teraz to się zgodzę.

0

10kilan

ten jest lepszy: crazy1911

0

Fajny skład. Szkoda tylko że Abidala nie ma.

0

Skoro Czyhry dostał 2 za zawalenie bramki i słabą grę to Alves powinien dostać ocene o 2 niższą za zawalenie 1. gola. Na 7 zasługuje ten kto nie popełniał błędów i grał nieźle a on zawalił nam bramke. 6 lub 5 dla niego.

0

Oczywiście zagrał słabo ale na ocenę 1-2 to zasłużył Oleguer za słynne GD a nie Czyhryńskiy. Ocena 3-4 byłaby najodpowiedniejsza.

0

Ja chcę tylko żeby wygrali ligę i zaszli chociaż do 1/4 LM i będę szczęśliwy. Jesli odpadną z CdR nic się nie stanie.

0

Zauważcie, że u nas każdy obrońca potrafi posyłać bardzo dobre długie piłki. Pique, Puyol, Marquez i do tego Czyhrynskyi który troche słabiej to na razie robi ale widać, że ma potencjał. Ja tam lubie tego Czyhrynskiego i wierze, że coś z niego będzie. A Iniesta zagrał wczoraj fenomenalnie. Ależ on się utrzymuje przy tej piłce. Thiago wcale nie wyglądał jakby debiutował w pierwszej drużynie.

Barca zagrała przyjemnie dla oka. W końcu... Szkoda, że przegrali ale nie martwi mnie to bo jeśli dalej będziemy tak grali to zwycięstwa przyjdą same. A do tego graliśmy bez kilku podstawowych graczy.

0

Marny poziom sędziowania w Hiszpanii. W każdym meczu jakim oglądam czy to Barcy czy Realu zawsze są bardzo duże kontrowersje w obie strony.

0

Marquez DM ;o Fajnie. Super, że gra Thiago i Milito. Ogólnie podoba mi się skład.

Dobrze, że gra Dragutinovic bo ostatnio ma tendencję do strzelania samobójów :P Bodajże w LM on też strzelił.

0

W końcu dostał jakąś nagrodę. Zasłużył sobie.

0

Chciałbym żeby w tym meczu zagrała ta fenomenalna Barca z początku sezonu. Nie chodzi mi o 5:0, może być 1:0 ale chcę ładnej gry bo ostatnio gramy poniżej przeciętnej jeśli chodzi o efektowność.

0

Remis ! hura

0

No i dobrze. Ma czyste konto. Tak naprawde to powinien pierdzielnąc temu panu w niebieskim i to porządnie.

0

Wyobrażacie sobie jakim graczem mógł być dzisiaj Giovani ? ... Szkoda go.

0

adams1 czy ty przeczytałeś wszystko co napisałem ? Ostatni dobry mecz zagraliśmy 24 GRUDNIA ! Więc nie mów o jednym meczu...

0

Na miejscu Ibry nie wahałbym się nadepnąc na nogi komuś na boisku ze złości albo i coś więcej. W 85 min gdy Ibra chciał dobiec do piłki i ten z VIL mu zastawiał ten "sędzia" podyktował faul Ibry mimo że nic nie zrobił a jeszcze dostał od tego gracza VIL.

Henry wczoraj zagrał jeden z najlepszych meczów. Chyba najlepszy bo było bardzo dużo zagrożenia z jego strony.

Iniesta świetne wejście, drugi najlepszy gracz.

A mecz w wykonaniu Barcy na tym samym poziomie co od miesiąca czyli twarda gra, wymęczone wyniki i jakieś zrywy. W ostatnich meczach kupa szczęścia, wczoraj też bo Villareal przeważał posiadaniem piłki pod bramką przeciwniika i powinien wygrać wg mnie. Mamy kryzys i nie próbujcie temu zaprzeczać. Ostatni świetny mecz Barca zagrała z Interem. Czyli ponad miesiąc temu.

0

majkowiec masz rację, to nie był sprawiedliwy remis. Powinniśmy przegrać.

0

Kurde, jakiś news mnie chyba przegapił albo mam chwilowe zaćmienie... Co jest z Messim ? Zapewne jak mi napiszecie to sobie od razu przypomnę ale teraz nie mam pojęcia :P Kontuzja ? Bo w meczu z Katalonią nie grał...

0

Niech idzie!

"Gay go goni! Gay go goni" pamiętacie ? :D

0

Dokładnie JimMorrison. Też miałem to pisać. Nie po to przychodził żeby odchodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?