0

Ja bym się go pozbył. Za każdym razem gdy jest wystawiony w obronie drże o wynik. I to ze 2 lata już.

0

Wygrać Lige i CdR. Będę bardzo szczęśliwy. Nic więcej mi nie potrzeba.

0

"Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem Valdes w 1 na 1 jest najlepszy na świecie"

Co racja, to racja. W tym jest najlepszy. Tyle sytuacji co on wyjął. Chociażby Drogba na Camp Nou i na Stamford B. Klasa światowa.

0

Maxwell nie gra bo gdy dostaje szansę prezentuje się słabo a Abidal od początku sezonu nie zagrał słabego. Naprawdę nie rozumiem tego Abidala. Z najgorszego puntku zespołu w zeszłym roku stał się jednym z najlepszych.

0

To ja już wolę Suareza...

0

Dobry pomysł z Keirrisonem. Jak ma grzać ławę w Benfice to niech lepiej u nas grzeje bo przynajmniej sie zaaklimatyzuje.

0

Błągam, z tym Suarezem to tak na poważnie... ? To że on tak wymiata w lidze HOLENDERSKIEJ nie oznacza że sprawdzi się w Barcy. Benzema przyszedł z 2 razy silniejszej francuskiej i gra piach w Realu a w Ligue 1 był jednym z najlepszych napastników. Oczywiście Suareza trzeba by najpierw u nas spróbować ale ja nie wierzę, że to będzie dobry zawodnik w Barcelonie.

0

bartolinho widze że ty sie za to znasz na numerach^^

0

Szkoda

0

Zgadzam się z tymi którzy piszą, że nie można z całej jedenastki Barcy stworzyć drużyny roku 2009 ale analizując grę naszych piłkarzy to 6-8 piłkarzy zasługuje na bycie w tej jedenastce i takie są fakty.

W tej jedenastce powinien być Puyol lub Pique, zasłużyli oboje ale są też inni dobrzy obrońcy. W czym taki Drogba był lepszy od Eto'o który był najlepszym strzelcem Barcy (czy drugim strzelcem, bo nie wiem czy Messi mial więcej goli we wszystkich rozgrywkach) i strzelił bramkę w finale LM...? Wg mnie powinno to wyglądać tak: VV(należy się w końcu chłopowi bo bronił świetnie w poprzednim sezonie) - Alves - Puyol(Pique) - Terry - Evra - Toure(Essien) - Xavi - Iniesta - Messi - Eto'o - CR

0

Ludzie to, że Iniesta grywa na lewym skrzydle to nie znaczy że mamy skrzydłowego... Nie pamiętam genialnego meczu Iniesty gdy grał na lewym skrzydle. On nigdy nie będzie skrzydłowym, jego miejsce jest w środku z Xavim.

0

Brawo chłopaki!

0

Ładny wynik się tu szykuje ;d

0

Pojawiają się takie newsy jakby Guardiola się wypowiadał, że chce odejśc z Barcy albo że jest mu tu źle. To jest śmieszne. Przecież teraz i tak nie odejdzie. Jestem tego pewny na 200 %.

0

tomoos popieram...

0

Nigdy nie zapomnę tego obronionego karnego. Brawo

0

cules100pro

Mam nadzieję, że tylko umiejętności piłkarskie będzie miał jak Figo...

0

Dawid15 ja niestety nie mam mocnych nerwów i nie czytałem tych komentarzy ;p

0

Ściągajcie bo warto

0

Ale meczyk zaje*isty.

0

Kto stracił tę piłke w środku pola ?! ;/ ;/

0

Brawo ! Widząc jak Katalonia strzela bramki ciesze się prawie tak samo jakby to Barca strzelała :p

0

Bramka palce lizać :(

0

Jak ktoś kiedyś jeszcze powie że Bojan jest słaby to zabije. Kto nie widział tego gola musi zobaczyć. 2:0 ! Pięknie Bojan !

0

Nie, mnie to już nawet nie boli ale nadal tego nie rozumiem. Valdes w życiowej formie nie jest powoływany a Casillas któremu ostatnio zdarza się coraz więcej błędów nadal stoi na bramce. Święta krowa to najlepsze określenie

0

Katalonia gra jak Barcelona, mniej więcej ci sami gracze. Naprawdę mocny zespoł. A pomysleć, że zamiast Oleguera Pique w obronie a w pomocy Xavi i Cesc ;d

0

No Valdes kolejny raz potwierdza że jest fenomenalnym bramkarzem ale ja już nie licze na powołanie go do Hiszpanii bo tam gra święta krowa.

0

1:0 dla Katalonii ! Zasłużone :D

0

Też mi sie własnie wydaje że Pique na DM gra.

0

Pique gra w krótkich rękawach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?