0

Z Depor będzie łatwiej. Już wczoraj wiedziałem że z Xerez będziemy się męczyć niemiłosiernie ale uważam że z Depor będzie lepiej.

Może mi ktoś wytłumaczyć co się dzieje z tą drużyna na wyjazdach ? Ja rozumiem grać tak bo gra się z np. mocną Valencią ale nie z Xerez do cholery!!!

0

Będzie ciężko wg mnie. 1:2 dla nas

0

Dzięki piotrek

Fcb_Sylwie - pewnie Eurosport jak zwykle

0

Czemu Maradona nie miał Złotej Piłki ?

0

Świetny artykuł. Czytałem wczoraj. Ze 20 min mi chyba zajęło przeczytanie całego.

0

"Zagraliśmy wspaniały mecz, który zakończył się złym wynikiem."

Jeśli tak wyglądają wspaniałe mecze Realu to nie wróżę im dobrej przyszłości

0

Uwielbiam szybką piłkę z nim i Szczęsnym ;d Co do wywiadu to spoko.

0

Po GD będzie się chciał zemścić. Trzeba uważać

0

Jest !

0

W następnych też wygramy. Może powtórzy się sytuacja z zeszłego sezonu. Wymęczone zwycięstwo u siebie. Zniszczenie Realu na SB :P

0

galopującymajor

Fajnie sie czyta twoje oceny ale jak zobaczyłem opis Xaviego to się złapałem za głowę. Oczywiście dla ciebie może być i 5 i nic do tego nie mam. Ale jeśli piszesz że kompletnie niewidoczny to albo inny mecz oglądałeś albo jesteś ślepy. Może nic nie wnosił(chociaż tak nie uważam) ale widziałem go w prawie każdej akcji.

0

Puyol uratował nam wczoraj zwycięstwo. Najwyższa ocena dla niego!

Sergio grał bardzo dobrze. Z czasem nie będzie popełniał takich błędów. Messi się też całkiem nieźle pokazał.

Trzecie GD nasze! ;d

0

Kaka i Drogba - haha

0

To chyba cała pierwsza 11 jest gotowa do gry jeśli się nie mylę

0

"i ten kto nie wierzy w sukces REAL MADRYT niech się odrazu zakopie pod ziemia i żebym go nie widział bo to wstyd przynosi REALOWI taki kibic. REAL wygra jak nie ważne liczy się wynik Real gra sprawiedliwie a porażka 6:2 uważam ze tez Barcelona musiała nam gruba kasę dać za ta porażkę za co mogliśmy zrobić takie olbrzymie transfery..."

O Boże! To chyba jednak Barcelona brała udział w tej dużej aferze korupcyjnej... Z tego 6:2 już się nie cieszmy bo Real grał sprawiedliwie a my nie :( Żałosne

0

Ja widziałem tutaj jak większość osób pisało "Jeffren lepszy, szybciej się przebije" a ja mówiłem wtedy że Pedro będzie lepszy :p

0

Jeffrenowi mogliby zostawić ten numer już

0

Iniesta 6 ? ;o Chyba nie mamy o czym rozmawiać. Jedna z najbardziej dziwnych ocen od paru miesięcy.Nie pamiętam żebym taki sie ostatnio zdziwił przy jakiejś ocenie

0

Ja też wolałbym żeby Kaka lub Benzema opuścili GD. Grają żałośnie to po co mają obniżać poziom widowiska.

0

Balcer9 popieram Cię słowo w słowo.

0

~vil

graliśmy bez trzech gwiazd - Yaya Toure, dla mnie to jest gwiazda i podstawowy gracz Barcy.

0

Wcale nie symulował karnego bo w pierwszej połowie co Puyol go popchnął to moim zdaniem był karny. Ale jeden karny i tak by nic nie zmienił :P

W końcu Eto'o się dowiedział jak się czują przeciwnicy Barcy gdy dotykają piłki raz na 5 minut :D

0

Jeszcze nie mamy zapewnionego awansu... Przegrana 3:0 lub wyżej z Dynamem i inny wynik niż remis Interu z Rubinem nas wyrzuca

0

Proponuje Ibre za Keite od początku drugiej połowy, Henry na lewo, Ibra na środek, Iniesta na OP. W 70 min Messi za Pedro

0

A gdzie kartka dla Milito ? ! Nie rzucajcie się na Valdesa bo był to jego pierwszy taki kiks od ponad pół roku

0

Nie możemy tego już przegrać ! Visca el Barca!

0

Kocham cie Gerard!!!!!!!

0

A tam, myślisz że swój jedyny sportowy kanał HD wykorzystają na jakiś tam przeciętny mecz gdy w tym czasie będzie leciał Barca - Inter ? :P Tutaj nawet nie trzeba patrzeć co będzie na tym kanale bo od razu wiadomo

0

Widząc 231 głosów na "W futbolu takie rzeczy się zdarzają" myślę sobie, że piłka nożna nigdy nie będzie fair play skoro ludzie, a co za tym idzie większość piłkarzy, tak myślą.

0

Uff super wiadomość. Na Inter żeby wrócił Ibra a na Real już Messi musi być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?