gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Depor będzie łatwiej. Już wczoraj wiedziałem że z Xerez będziemy się męczyć niemiłosiernie ale uważam że z Depor będzie lepiej.
Może mi ktoś wytłumaczyć co się dzieje z tą drużyna na wyjazdach ? Ja rozumiem grać tak bo gra się z np. mocną Valencią ale nie z Xerez do cholery!!!
0
Będzie ciężko wg mnie. 1:2 dla nas
0
Dzięki piotrek
Fcb_Sylwie - pewnie Eurosport jak zwykle
0
Czemu Maradona nie miał Złotej Piłki ?
0
Świetny artykuł. Czytałem wczoraj. Ze 20 min mi chyba zajęło przeczytanie całego.
0
"Zagraliśmy wspaniały mecz, który zakończył się złym wynikiem."
Jeśli tak wyglądają wspaniałe mecze Realu to nie wróżę im dobrej przyszłości
0
Uwielbiam szybką piłkę z nim i Szczęsnym ;d Co do wywiadu to spoko.
0
Po GD będzie się chciał zemścić. Trzeba uważać
0
Jest !
0
W następnych też wygramy. Może powtórzy się sytuacja z zeszłego sezonu. Wymęczone zwycięstwo u siebie. Zniszczenie Realu na SB :P
0
galopującymajor
Fajnie sie czyta twoje oceny ale jak zobaczyłem opis Xaviego to się złapałem za głowę. Oczywiście dla ciebie może być i 5 i nic do tego nie mam. Ale jeśli piszesz że kompletnie niewidoczny to albo inny mecz oglądałeś albo jesteś ślepy. Może nic nie wnosił(chociaż tak nie uważam) ale widziałem go w prawie każdej akcji.
0
Puyol uratował nam wczoraj zwycięstwo. Najwyższa ocena dla niego!
Sergio grał bardzo dobrze. Z czasem nie będzie popełniał takich błędów. Messi się też całkiem nieźle pokazał.
Trzecie GD nasze! ;d
0
Kaka i Drogba - haha
0
To chyba cała pierwsza 11 jest gotowa do gry jeśli się nie mylę
0
"i ten kto nie wierzy w sukces REAL MADRYT niech się odrazu zakopie pod ziemia i żebym go nie widział bo to wstyd przynosi REALOWI taki kibic. REAL wygra jak nie ważne liczy się wynik Real gra sprawiedliwie a porażka 6:2 uważam ze tez Barcelona musiała nam gruba kasę dać za ta porażkę za co mogliśmy zrobić takie olbrzymie transfery..."
O Boże! To chyba jednak Barcelona brała udział w tej dużej aferze korupcyjnej... Z tego 6:2 już się nie cieszmy bo Real grał sprawiedliwie a my nie :( Żałosne
0
Ja widziałem tutaj jak większość osób pisało "Jeffren lepszy, szybciej się przebije" a ja mówiłem wtedy że Pedro będzie lepszy :p
0
Jeffrenowi mogliby zostawić ten numer już
0
Iniesta 6 ? ;o Chyba nie mamy o czym rozmawiać. Jedna z najbardziej dziwnych ocen od paru miesięcy.Nie pamiętam żebym taki sie ostatnio zdziwił przy jakiejś ocenie
0
Ja też wolałbym żeby Kaka lub Benzema opuścili GD. Grają żałośnie to po co mają obniżać poziom widowiska.
0
Balcer9 popieram Cię słowo w słowo.
0
~vil
graliśmy bez trzech gwiazd - Yaya Toure, dla mnie to jest gwiazda i podstawowy gracz Barcy.
0
Wcale nie symulował karnego bo w pierwszej połowie co Puyol go popchnął to moim zdaniem był karny. Ale jeden karny i tak by nic nie zmienił :P
W końcu Eto'o się dowiedział jak się czują przeciwnicy Barcy gdy dotykają piłki raz na 5 minut :D
0
Jeszcze nie mamy zapewnionego awansu... Przegrana 3:0 lub wyżej z Dynamem i inny wynik niż remis Interu z Rubinem nas wyrzuca
0
Proponuje Ibre za Keite od początku drugiej połowy, Henry na lewo, Ibra na środek, Iniesta na OP. W 70 min Messi za Pedro
0
A gdzie kartka dla Milito ? ! Nie rzucajcie się na Valdesa bo był to jego pierwszy taki kiks od ponad pół roku
0
Nie możemy tego już przegrać ! Visca el Barca!
0
Kocham cie Gerard!!!!!!!
0
A tam, myślisz że swój jedyny sportowy kanał HD wykorzystają na jakiś tam przeciętny mecz gdy w tym czasie będzie leciał Barca - Inter ? :P Tutaj nawet nie trzeba patrzeć co będzie na tym kanale bo od razu wiadomo
0
Widząc 231 głosów na "W futbolu takie rzeczy się zdarzają" myślę sobie, że piłka nożna nigdy nie będzie fair play skoro ludzie, a co za tym idzie większość piłkarzy, tak myślą.
0
Uff super wiadomość. Na Inter żeby wrócił Ibra a na Real już Messi musi być.