0

powerade ja uważam dokładnie tak samo ale przez ten poprzedni sezon teraz większość kibiców nie ma tak trzeźwego umysłu w ocenie sytuacji bo nie wiadomo czy jeden remis to źle czy dobrze jeśli chodzi o Barcę. Teraz wszyscy mają wygórowane oczekiwania i nie ma co się dziwić takiemu narzekaniu. Ja nie narzekam ale czasem zastanawiam się czy to już spadek formy czy po prostu normalna, dobra forma każdej wielkiej drużyny na świecie i nie umiem tego ocenić bo ten poprzedni sezon wszystko poustawiał

0

Może mu to wyjdzie na dobre bo ostatnio bez formy

0

Mecz w wykonaniu Barcy nie był jakoś wybitnie słaby bo grali całkiem nieźle i mieli 100 procentówki, tylko że trzeba je wykorzystywać! Najbardziej mi szkoda sytuacji Messiego gdy uderzył w bramkarza ...

0

Jak zobaczyłem tego newsa to sobie pomyślałem "ja pier****" ... Ale mimo to nie jestem jakoś bardzo zdenerwowany bo wierze w młodzież

0

misionv nie pierdziel, to było chamstwo i nic nie zmieni mojego zdania.

0

Jeśli my chcieliśmy zabić Webba za to co zrobił na Euro to tak naprawdę nie wiem co Irlandczycy powinni zrobić temu sędziemu... odebrał im MŚ

Szkoda słów na to co zrobił Henry, cwaniactwo i chamstwo. Czegoś takiego nienawidzę. Wstyd!

0

na kanale 206 cyfrowego polsatu leci Niemcy - WKS i gra YAYA :P

0

Świetna wiadomość

0

Maxwell po dobrym początku w ostatnich meczach nie prezentował się za pewnie więc się tak nie cieszcie. Abidal prezentował dobrą formę od początku sezonu

0

czarna wołga

nie kompromituj się, mówić że Czyhra to słaby transfer po 2 miesiącach gry to przesada

0

To tylko moje zdanie ale ja poza tymi dwoma golami Xabiego nie widziałem dobrej gry... Naprawdę szczegółowo oglądałem mecz i niczym się nie wyróżnił. Przy piłce go rzadko widziałem.

Messi zagrał słabo ale teraz po obejrzeniu Argentyny w akcji wiem czemu on słabo gra. Argentyna powinna się cieszyć z wyjścia z grupy z taką grą! Grają na poziomie reprezentacji Polski tylko że mają indywidualności i dzięki temu coś osiągają.

0

^^ :D

0

Najlepsze było jak bramkarz Cultural się zaczął uśmiechać po 5 bramce ;d

0

Wlasnie po to wchodzi Mesjasz ! GOOL

0

gol gol gol ;d

0

Widzę, że sprawa już ostro poszła do przodu. Bardzo dobrze!

0

Jeśli dla ciebie Toure 5 to ja nie mam o czym z tobą rozmawiać... I nie gadajcie mi tu o własnym zdaniu bo to nie jest własna opinia tylko durnota

0

myky dziękujmy Bogu, że Czyhry i Marquez nie grali razem w obronie... brrr ;p

Yaya powrócił do znakomitej formy z zeszłego sezonu. Od roku jest on dla mnie najlepszym DM na świecie i nic tego nie zmieni. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie ma na świecie DM z taką techniką.

0

young to jest dobre na poprawe humoru ;p wp jest żałosne

0

Szkoda straty bramki ale są 3 pkt w dobrym stylu ;p

0

Co się odwlecze to nie uciecze, karny powinien być 5 min temu. 4:1 !

Walcie się z tym kryzysem ;p

0

Ale Yaya to zrobił

0

el kolo

widziałem w transmisji, powtórka była w przerwie

0

Gramy bez kliku podstawowych graczy a wygrywamy 3:1 i gramy dosyć ładnie. To cieszy. Właśnie zobaczyłem asystę Ibry :O :O :O :O

0

3 pkt nasze ! 3:1

0

Wow ale akcja ! 2:1 !!!

0

Mój skład:

VV - Alves - Puyol - Czyhry - Abidal - Toure - Sergio - Keita - Messi - Ibra - Iniesta

Znając życie Pep nie wystawi Henryka... I pewnie Xavi będzie grał no ale może Pep pójdzie po rozum do głowy i da mu odpocząć

0

Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że sobotni mecz Barcelony z Mallorcą, jak i inne spotkania 10. kolejki, nie odbędzie się.

TAK,TAK chłopaki w końcu odpoczną, oby to się potwierdziło

0

No, przez 10 minut to akurat Henryk zdąży powąchać trawę po raz pierwszy po kontuzji i tyle bedzie pożytku

0

nie mam słów na tą żałosną grę,rubin miał 3 sytuacje i każda z nich była lepsza od najlepszej sytuacji Barcy, czemu Henry jeszcze nie wchodzi ??!! Pep kurde obudź się, co to ma być !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?