gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale parada Victora !!
0
No i widać że przeważają w składzie gracze Barcy (72-28 - posiadanie piłki :D )
0
Nieźle sobie Katalończycy radzą na razie.
0
Torres wg mnie najlepszy napastnik świata od paru lat. I nie zmienia tego jego ostatnia słaba forma która jest spowodowana raczej tym że Liverpool gra słabo. No i bardzo go lubię.
0
W tej jedenastce powinien być albo Puyol albo Pique. No i Kaka wyprzedził Iniestę... Nie mam pytań.
Real odpadł w 1/8 a Casillas i tak dostał nagrode. Valdes nie popełniał błędow w LM a przypomnijcie sobie mecze z Chelsea. Niestety ludzie są zaślepieni. Nagrodę dla VdS bym jeszcze zrozumiał bo ManU było w finale ale nagrody dla Casillasa nie rozumiem.
Oczywiście można się sprzeczać, że gol Ronaldo nie był najładniejszy ale mi się nawet podobał a większośc ludzi tak zagłosowało więc nie ma co narzekać. Chociaż wg mnie ta przewrota z 16 m była chyba najładniejsza.
0
Jesli chodzi o poziom meczu to ten mecz był dla mnie ciekawszy niż np. finał z Estudiantes. Chociaż było dużo akcji ciekawych. W tym finale jednak troche brakowało strzałów na bramke i ciekawych akcji
0
nie widzicie ironii w komentarzu borysa ? czasem trzeba sobie pożartować ;p
o której dokładnie zaczyna sie ta gala FIFY ?
0
Goool ! ;p
0
Chodziło mi o coś innego. Z tego co wyczytałem niektórzy w komentarzach pisali że na livescore jest 44 min a wynik jest z 24 bo bodajże taka była w transmisji. Więc napisałem że to bzdura. Bo jeśli by pisało że 44 to znaczy że mieliby dane z takiej minuty. Napisałbym pewnie coś innego ale nie chciałem tam wchodzić żeby nie patrzeć na wynik skoro miał być z 20 minutowym wyprzedzeniem żeby nie psuć sobie zabawy z oglądania meczu. Ale musiałem wejść i widze że jest normalna minuta z transmisji którą wszyscy oglądają więc nie ma tematu.
0
na livescorach nie mają opóźnionych transmisji więc jeśli pisze 44 min to jest wynik z 44 min
0
r10
żartujesz czy na poważnie ? ledwo co można złapać linka na arabski kanał, na angielski czy hiszpański nie wiem a co dopiero na polski
0
zaraz bedzie 100 komentarzy dlaczego link od luiza nie działa...
usuncie spacje w słowie "temporada"
0
Araby sobie czasem nie zaklepały tego żeby Barca wystawiła chociaż kilku podstawowych zawodników ? Bo kiedyś słyszałem że Araby kupiły mecz z kimś tam ale musieli zagrać dobrzy gracze.
0
Ale kasiora ;d
0
"To nie REal Gra dobrze tylko Saragossa słabo"
Ciekawe kto jest taki mądry. Oglądałem ich mecz wczoraj i zagrali bardzo dobrze więc nie piszcie głupot.
0
Teraz odpocząć i odzyskać formę chociażby z początku sezonu bo wszystkie ostatnie zwycięstwa to wymęczone 1:0, 2:1, 2:0 i 3:1. Mamy 70 % tej formy co z poczatku sezonu a 50 % formy z zeszłego sezonu. I do cholery jakieś transfery w końcu. Visca el Barca!
0
patrysss jesteś wielki
0
Również proszę o dekorację i to wszystko co tam się działo po meczu :P
0
WE ARE THE CHAMPIONS MY FRIENDS! ! ! ! !
0
Dostałem palpitacji serca po tym wolnym !
0
Wesol03 wytłumacz mi jak Yaya ma mieć ustabilizowaną formę skoro nie gra? W zeszłym sezonie grał i był jednym z najlepszych naszych graczy.
0
Valdes klasa ponadświatowa! I co z tego że był spalony, mogło nie być. Mamy najlepszego bramkarza na świecie
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
Też bardzo mi się podoba gra Jeffrena ale nie przesadzajcie żeby grał w pierwszym składzie bo po następnym meczu będziecie i tak go chcieli wysłać do rezerw
0
Jeśli karne to już tylko Bóg może nam pomóc. Cholerna loteria!
0
Kopia meczu z Chelsea ;d BRRRRAAAAWWWWWO
0
JAAAAA PIIIIEEEERRDOOOOOOLLLEEE ! PEEEEEEEEEDRRRRRRROOOOOOOOOOOO GGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
bliziutko
0
Ale Thierry nam się rozszalał ;d
0
Henry z Ibrą 2 ładne akcje