0

Ale parada Victora !!

0

No i widać że przeważają w składzie gracze Barcy (72-28 - posiadanie piłki :D )

0

Nieźle sobie Katalończycy radzą na razie.

0

Torres wg mnie najlepszy napastnik świata od paru lat. I nie zmienia tego jego ostatnia słaba forma która jest spowodowana raczej tym że Liverpool gra słabo. No i bardzo go lubię.

0

W tej jedenastce powinien być albo Puyol albo Pique. No i Kaka wyprzedził Iniestę... Nie mam pytań.

Real odpadł w 1/8 a Casillas i tak dostał nagrode. Valdes nie popełniał błędow w LM a przypomnijcie sobie mecze z Chelsea. Niestety ludzie są zaślepieni. Nagrodę dla VdS bym jeszcze zrozumiał bo ManU było w finale ale nagrody dla Casillasa nie rozumiem.

Oczywiście można się sprzeczać, że gol Ronaldo nie był najładniejszy ale mi się nawet podobał a większośc ludzi tak zagłosowało więc nie ma co narzekać. Chociaż wg mnie ta przewrota z 16 m była chyba najładniejsza.

0

Jesli chodzi o poziom meczu to ten mecz był dla mnie ciekawszy niż np. finał z Estudiantes. Chociaż było dużo akcji ciekawych. W tym finale jednak troche brakowało strzałów na bramke i ciekawych akcji

0

nie widzicie ironii w komentarzu borysa ? czasem trzeba sobie pożartować ;p

o której dokładnie zaczyna sie ta gala FIFY ?

0

Goool ! ;p

0

Chodziło mi o coś innego. Z tego co wyczytałem niektórzy w komentarzach pisali że na livescore jest 44 min a wynik jest z 24 bo bodajże taka była w transmisji. Więc napisałem że to bzdura. Bo jeśli by pisało że 44 to znaczy że mieliby dane z takiej minuty. Napisałbym pewnie coś innego ale nie chciałem tam wchodzić żeby nie patrzeć na wynik skoro miał być z 20 minutowym wyprzedzeniem żeby nie psuć sobie zabawy z oglądania meczu. Ale musiałem wejść i widze że jest normalna minuta z transmisji którą wszyscy oglądają więc nie ma tematu.

0

na livescorach nie mają opóźnionych transmisji więc jeśli pisze 44 min to jest wynik z 44 min

0

r10

żartujesz czy na poważnie ? ledwo co można złapać linka na arabski kanał, na angielski czy hiszpański nie wiem a co dopiero na polski

0

zaraz bedzie 100 komentarzy dlaczego link od luiza nie działa...

usuncie spacje w słowie "temporada"

0

Araby sobie czasem nie zaklepały tego żeby Barca wystawiła chociaż kilku podstawowych zawodników ? Bo kiedyś słyszałem że Araby kupiły mecz z kimś tam ale musieli zagrać dobrzy gracze.

0

Ale kasiora ;d

0

"To nie REal Gra dobrze tylko Saragossa słabo"

Ciekawe kto jest taki mądry. Oglądałem ich mecz wczoraj i zagrali bardzo dobrze więc nie piszcie głupot.

0

Teraz odpocząć i odzyskać formę chociażby z początku sezonu bo wszystkie ostatnie zwycięstwa to wymęczone 1:0, 2:1, 2:0 i 3:1. Mamy 70 % tej formy co z poczatku sezonu a 50 % formy z zeszłego sezonu. I do cholery jakieś transfery w końcu. Visca el Barca!

0

patrysss jesteś wielki

0

Również proszę o dekorację i to wszystko co tam się działo po meczu :P

0

WE ARE THE CHAMPIONS MY FRIENDS! ! ! ! !

0

Dostałem palpitacji serca po tym wolnym !

0

Wesol03 wytłumacz mi jak Yaya ma mieć ustabilizowaną formę skoro nie gra? W zeszłym sezonie grał i był jednym z najlepszych naszych graczy.

0

Valdes klasa ponadświatowa! I co z tego że był spalony, mogło nie być. Mamy najlepszego bramkarza na świecie

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0

Też bardzo mi się podoba gra Jeffrena ale nie przesadzajcie żeby grał w pierwszym składzie bo po następnym meczu będziecie i tak go chcieli wysłać do rezerw

0

Jeśli karne to już tylko Bóg może nam pomóc. Cholerna loteria!

0

Kopia meczu z Chelsea ;d BRRRRAAAAWWWWWO

0

JAAAAA PIIIIEEEERRDOOOOOOLLLEEE ! PEEEEEEEEEDRRRRRRROOOOOOOOOOOO GGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0

bliziutko

0

Ale Thierry nam się rozszalał ;d

0

Henry z Ibrą 2 ładne akcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?