gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Brak Alvesa chyba najbardziej jest widoczny. I nie mówcie, że Messi grał słabo bo to jedyny gracz który przeprowadzał jakiekolwiek rajdy (2 razy próbował strzelać ale został zablokowany, a raz trafił w słupek) i był prawie cały czas widoczny.
Widać było, że w trudnych meczach w środku musi grać Xavi z Iniestą bo w 2. połowie gra wyglądała na grę a w pierwszej połowie to nie była gra tylko podawanie piłki między sobą i obrona.
0
"Madrycka Marca napisała, iż drużynie Grossa należały się dwa rzuty karne, których holenderski rozjemca tego meczu Björn Kuipers nie zauważył."
Dobrze napisane. Sędzia nie zauważył, nie gwizdnął więc karnego nie było.
0
Zmiażdżył system :D
0
Xavi jest niezniszczalny.
0
Boże, ale to komiczne. Zagraliśmy najsłabszy mecz i było 4:0. Szkoda by mi było Racingu gdybyśmy grali dobry mecz w takim razie. Nie mogliśmy zagrać najsłabszego meczu skoro wygraliśmy 4:0. To był przeciętny mecz ale nie najsłabszy.
0
Moim zdaniem karny na 6:2 niesłuszny ale kilka minut wcześniej powinno być 6:2 lecz sędzia odgwizdał niesłusznego spalonego dla Realu i się to wyrównało.
0
O już poprawili zdjęcie a też miałem pisać ;p
0
No ale co z tym Thiago ? Podbiegł do Jonathana i co z tego ?
0
To znaczy, że ten pan już się wystrzelał i nie będzie groźny :)
0
Jak można mówić, że Messi zagrał słabo skoro w pierwszej połowie zagrał dobrze a w drugiej nie chciał się przemęczać.
Mnie tylko interesuje ta kartka Heńka. Za co on ją dostał ?! Co prawda piłkarz Racingu potknął się o jego nogę ale potknął to dobre słowo bo Titi po prostu szedł a ten debil z Racingu zahaczył o jego nogę. Mogę się mylić bo tylko raz widziałem powtórkę ale na niej tak to wyglądało.
0
Za co Henry dostał kartke ja sie pytam ?!
0
Uff... Ale gol powinien być zaliczony...
0
Kto jeszcze dzisiaj walnie z wolnego ? Haha. Pięknie chłopaki !
0
Henio z wolnego ! Vamos ! !
0
Fajny skład. Tylko w 2. połowie żeby wszedł Thiago lub Jonathan.
0
Mi się wydaje, że skład podany w newsie jest bardziej prawdopodobny niż niektóre składy ustawiane tutaj z Dos Santosem/Thiago jako rozgrywającym i Busquetsem na DM. Pep wie, że młodzi mogą tracić piłki ,a do tego Busquets który na pewno straci kilka piłek, są dużym niebezpieczeństwem więc moim zdaniem dzisiaj na 90 % na DM wyjdzie Marquez. Chyba, że Pep zaryzykuje to wtedy widzę taki skład: VV - Puyol - Marquez - Pique - Maxwell - Sergio - Jonathan - Iniesta - Messi - Ibra - Henry
0
Dobrze jest. Alves niech na siłę nie wraca na mecz ze Stuttgartem tylko lepiej niech się dobrze wyleczy.
0
ester874
A co ma Yaya do Keity ? Kolejny... Przecież nie grają na tej samej pozycji...
0
jeli
Dla mnie też to jest jeden z najbardziej lubianych piłkarzy Barcy.
0
Nie. Już wolę żeby grali Thiago i Dos Santos na ŚP ale Yaya musi zostać.
0
Właśnie dlatego Porto jest moim 2. ulubionym zespołem w Europie. Za to, że grają prawie tak piękną piłkę jak Barcelona. Wczoraj zagrali świetnie, przynajmniej moim zdaniem.
0
Ja oglądam mecze a ty się sugerujesz filmikami na YT z tego co widzę. Mogę ci pokazać 50 takich filmików z błędami Cecha, Casillasa, Buffona itd. Każdy popełnia błędy a VV absolutne minimum od roku i właśnie dlatego jest jednym z najlepszych.
0
przemq7
VV nie popełnia już błędów i przyjmij to do wiadomości, że od roku jest pierwszym lub drugim najlepszym bramkarzem na świecie.
0
A mi się gra Chelsea podoba w tym sezonie.
0
Ja pamiętam ten przerzut Bartry do Ibry. Miód...
0
Wchodziłem z nadzieją, że przeczytam komentarz "Chętnie widziałbym go w Barcy" i się nie zawiodłem. Najlepiej kupić wszystkich którzy udzielają jakiegoś wywiadu i pojawia się on na tej stronie...
0
Zapomnij gościu. Jeśli miałby przyjść to pewnie nie życzyłby sobie roli zmiennika więc tutaj mu nie będzie pasować.
0
Dla mnie ManUtd gra najbrzydszą piłkę ze wszystkich klubów z górnej półki. Do tego miana konkuruje jeszcze Real ale myślę, że ManUtd zdecydowanie prowadzi. Po prostu nie mogę patrzeć na ich grę. Wolałbym obejrzeć całą kolejkę polskiej Ektraklasy i 1.ligi (brr...) niż jeden mecz ManUtd(brrrrrrrr...)
0
Maxwell lepszym zmiennikiem niż Sylwek ? Gdyby nie wiek Sylvinho do dzisiaj byłby problem kogo wystawiać na lewej ponieważ obaj byli dobrzy.
0
Tak. Wręcz fenomenalnym...