0

Ronaldo 7 goli, Messi 6 w LM.

Mimo wszystko brak Iniesty dzisiaj.

0

Haha fenomen ! Vamos a Madrid !

0

WOW. Vamos chłopaki !!

0

Nie, nie. Dla mnie priorytet to La Liga.

0

kostuchLBK

Na Ipli nie będzie bo nie leci na Polsacie.

0

ptrq_17

A co ci to za różnica w jakim języku będzie ta książka. I tak jej nie przeczytasz. Wnioskuję to po tym, że nie umiesz pisać po polsku więc czytać też pewnie nie potrafisz.

0

A ja mam informacje, że Abidal ma strzelone 2 bramki w Pucharze Ligi Francuskiej czy jakoś taki:

http://www.footballdatabase.eu/football.joueurs.eric.abidal.237.fr.html

0

Lucky

No tak. Dos Santos nie jest graczem pierwszego zespołu mimo, że gra na razie więcej niż Thiago a ten drugi jest tu uwzględniony.

0

prz3mo

Chyba katalońskiego.

0

ptrq_17

Mam nadzieję, że jak najszybciej odejdziesz z tej strony bo widzę cię tu może 2 dni a już mam cię serdecznie dość. Fuera !

0

ptrq_17

Jasne. Wg ciebie to wszyscy nie umieją grać. ---> http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=31521

0

Jak przyjdzie to nie będę narzekał ale jak nie przyjdzie to nic się nie stanie. Przynajmniej Thiago i Jonathan się będą rozwijać.

0

Widzę, że dużo osób go tutaj bardzo lubi. Ja jakoś nie za bardzo :P Jest mi taki trochę obojętny. No ale życzę mu oczywiście bardzo dobrze.

0

Na nieszczęście Arsenalu wrócił Abidal który zrobi z Walcottem co będzie chciał. I to, że Walcott jest bardzo szybki nie ma tu znaczenia bo Abidal jest w formie a wiadomo, że jak zawodnik jest w formie to nic go nie powstrzyma. 4:0 lub 4:1 dla nas.

0

Środek obrony mamy bardzo mocny. Puyol, Pique, Milito i Yaya od biedy. Fenomenalni zmiennicy tak więc nie ma się czego obawiać.

0

ptrq_17

Człowieku, nie kompromituj się już bo zapewne gówno umiesz a tylko tobie się wydaje że jesteś świetny. I to tamte dzieciaki są w La Masii a nie ty.

0

ptrq_17

Wyjdź.

0

siusky

Też myślałem, że będą coś mówić niemniej jednak nie nudziłem się.

0

Według mnie tak. Im dłużej będziemy zwlekać tym ciężej będzie go wyciągnąć.

0

Arsenal

Mnie zastanawia co ty tutaj robisz człowieku ? Kibice Arsenalu po tym meczu powinni schować głowę w piach i siedzieć cicho bo Arsenal wczoraj nie istniał a 2 gole zawdzięczacie tylko temu, że Barcelona przespała ostatnie pół godziny. Wy w ogóle macie nadzieję na jakiś dobry wynik na CN a co dopiero na awans ? Pff...

0

Co do Messiego to może faktycznie wczoraj się nie wyróżniał ale grała fantastycznie cała drużyna i nie był tak bardzo potrzebny. Zresztą na początku przeprowadził kilka rajdów środkiem które kończyły się groźnymi strzałami. Jeśli drużynie będzie iść gorzej to wtedy będzie ciągnął grę.

0

Ja totalnie zlekceważyłem Arsenal ale to co Barcelona zrobiła z nimi na początku meczu mnie zaszokowało. Czegoś takiego się nie spodziewałem. Po prostu Arsenal jest żenująco słaby i ja na ich miejscu bym nawet nie przyjeżdżał na Camp Nou żeby sobie wstydu nie narobić.

Za to u nas koncentracja w ostatnich 30 min była również żenująca. Zremisować mecz podczas gdy powinniśmy im wpakować 6 bramek... No ale może tak musiało być. Żeby wygrać dwumecz na wyjeździe musimy zremisować. W tym przypadku też się to potwierdzi.

0

Dżizas, co tam się dzieje...

0

Zygfryd

I ? Nikt nie wie jak się to wymawia.

0

Może będzie komentował Pełka, ten co ostatnio ze Stuttgartem komentował. Nawet dobry jest.

0

Najlepszy dzień i godzina na rozgrywanie meczu jak dla mnie.

0

Dobra wiadomość. Na zmiennika idealny.

0

Tak to jest magia. Pierwszy raz widzieliśmy magię gdy grał u nas Ronnie. Cieszmy się, że mamy kogoś kto potrafi go w jakimś stopniu naśladować bo przecież to jest piękne.

0

Obrona popełnia ostatnio sporo błędów ale on wszystko naprawia.Jest fenomenalny. A biali niech się łudzą, że mają najlepszego bramkarza. Boisko i tak pokazuje co innego.

0

O ile w poprzednim meczu nic nie wskazywało na to, że Ibra wraca do formy(a pojawiło się wiele takich głosów nie wiadomo skąd) o tyle po wczorajszym meczu można już to przyznać. W końcu było sporo ruchu, ładne zagranie plecami co świadczy o tym, że te bramki go odblokowały i czuje się pewniej. Oby tak dalej bo teraz będzie nam bardzo potrzebny. A co do strojów to bardzo mi się podobały. Od dawna mi się żadne stroje wyjazdowe Barcy nie podobały jak te całe żółte. Oby w nich grali na kolejnych wyjazdach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?