gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo 7 goli, Messi 6 w LM.
Mimo wszystko brak Iniesty dzisiaj.
0
Haha fenomen ! Vamos a Madrid !
0
WOW. Vamos chłopaki !!
0
Nie, nie. Dla mnie priorytet to La Liga.
0
kostuchLBK
Na Ipli nie będzie bo nie leci na Polsacie.
0
ptrq_17
A co ci to za różnica w jakim języku będzie ta książka. I tak jej nie przeczytasz. Wnioskuję to po tym, że nie umiesz pisać po polsku więc czytać też pewnie nie potrafisz.
0
A ja mam informacje, że Abidal ma strzelone 2 bramki w Pucharze Ligi Francuskiej czy jakoś taki:
http://www.footballdatabase.eu/football.joueurs.eric.abidal.237.fr.html
0
Lucky
No tak. Dos Santos nie jest graczem pierwszego zespołu mimo, że gra na razie więcej niż Thiago a ten drugi jest tu uwzględniony.
0
prz3mo
Chyba katalońskiego.
0
ptrq_17
Mam nadzieję, że jak najszybciej odejdziesz z tej strony bo widzę cię tu może 2 dni a już mam cię serdecznie dość. Fuera !
0
ptrq_17
Jasne. Wg ciebie to wszyscy nie umieją grać. ---> http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=31521
0
Jak przyjdzie to nie będę narzekał ale jak nie przyjdzie to nic się nie stanie. Przynajmniej Thiago i Jonathan się będą rozwijać.
0
Widzę, że dużo osób go tutaj bardzo lubi. Ja jakoś nie za bardzo :P Jest mi taki trochę obojętny. No ale życzę mu oczywiście bardzo dobrze.
0
Na nieszczęście Arsenalu wrócił Abidal który zrobi z Walcottem co będzie chciał. I to, że Walcott jest bardzo szybki nie ma tu znaczenia bo Abidal jest w formie a wiadomo, że jak zawodnik jest w formie to nic go nie powstrzyma. 4:0 lub 4:1 dla nas.
0
Środek obrony mamy bardzo mocny. Puyol, Pique, Milito i Yaya od biedy. Fenomenalni zmiennicy tak więc nie ma się czego obawiać.
0
ptrq_17
Człowieku, nie kompromituj się już bo zapewne gówno umiesz a tylko tobie się wydaje że jesteś świetny. I to tamte dzieciaki są w La Masii a nie ty.
0
ptrq_17
Wyjdź.
0
siusky
Też myślałem, że będą coś mówić niemniej jednak nie nudziłem się.
0
Według mnie tak. Im dłużej będziemy zwlekać tym ciężej będzie go wyciągnąć.
0
Arsenal
Mnie zastanawia co ty tutaj robisz człowieku ? Kibice Arsenalu po tym meczu powinni schować głowę w piach i siedzieć cicho bo Arsenal wczoraj nie istniał a 2 gole zawdzięczacie tylko temu, że Barcelona przespała ostatnie pół godziny. Wy w ogóle macie nadzieję na jakiś dobry wynik na CN a co dopiero na awans ? Pff...
0
Co do Messiego to może faktycznie wczoraj się nie wyróżniał ale grała fantastycznie cała drużyna i nie był tak bardzo potrzebny. Zresztą na początku przeprowadził kilka rajdów środkiem które kończyły się groźnymi strzałami. Jeśli drużynie będzie iść gorzej to wtedy będzie ciągnął grę.
0
Ja totalnie zlekceważyłem Arsenal ale to co Barcelona zrobiła z nimi na początku meczu mnie zaszokowało. Czegoś takiego się nie spodziewałem. Po prostu Arsenal jest żenująco słaby i ja na ich miejscu bym nawet nie przyjeżdżał na Camp Nou żeby sobie wstydu nie narobić.
Za to u nas koncentracja w ostatnich 30 min była również żenująca. Zremisować mecz podczas gdy powinniśmy im wpakować 6 bramek... No ale może tak musiało być. Żeby wygrać dwumecz na wyjeździe musimy zremisować. W tym przypadku też się to potwierdzi.
0
Dżizas, co tam się dzieje...
0
Zygfryd
I ? Nikt nie wie jak się to wymawia.
0
Może będzie komentował Pełka, ten co ostatnio ze Stuttgartem komentował. Nawet dobry jest.
0
Najlepszy dzień i godzina na rozgrywanie meczu jak dla mnie.
0
Dobra wiadomość. Na zmiennika idealny.
0
Tak to jest magia. Pierwszy raz widzieliśmy magię gdy grał u nas Ronnie. Cieszmy się, że mamy kogoś kto potrafi go w jakimś stopniu naśladować bo przecież to jest piękne.
0
Obrona popełnia ostatnio sporo błędów ale on wszystko naprawia.Jest fenomenalny. A biali niech się łudzą, że mają najlepszego bramkarza. Boisko i tak pokazuje co innego.
0
O ile w poprzednim meczu nic nie wskazywało na to, że Ibra wraca do formy(a pojawiło się wiele takich głosów nie wiadomo skąd) o tyle po wczorajszym meczu można już to przyznać. W końcu było sporo ruchu, ładne zagranie plecami co świadczy o tym, że te bramki go odblokowały i czuje się pewniej. Oby tak dalej bo teraz będzie nam bardzo potrzebny. A co do strojów to bardzo mi się podobały. Od dawna mi się żadne stroje wyjazdowe Barcy nie podobały jak te całe żółte. Oby w nich grali na kolejnych wyjazdach.