0

To już była prezentacja ? ... Może pokażą powtórke po wiadomościach

0

Hincho

U niektórych w tym u mnie to nie działa. Klikam na odnośnik do tego kanału a kanał mi się nie zmienia.

0

Też nie mogłem tam włączyć tego kanału...

Tutaj działa: http://www.elsesports.cat/directes/324/

0

Jak go kupimy za 40 to będzie to bardzo dobra cena. 45 mln to taka średnia granica ale też byłbym zadowolony.

0

sad

On nam tylko pomógł dojść do finału. Mecz z Manchesterem wygraliśmy sami. Zresztą nigdy nie zapomnę wywiadu z Ronaldo po finale. Cytuję "Barcelony nie powinno być w finale" lol

0

Kurde, ja będę w domu około 13:50. Zdążę jeszcze obejrzeć trochę tej prezentacji ?

0

W CdR graliśmy lekko rezerwowym składem. Stąd porażka.

0

Dzięki.

0

Cesc i Villa w tym okienku i mamy kadrę na 2010/2011.

0

"Za czarnoskórego pomocnika Barça zarobiłaby ok. 25 milionów euro."

Hę ? Rozumiem, że jego buty tyle kosztują ?

0

Świetna wiadomość. W tym sezonie w naszym ataku istniał tylko Messi i jako tako Pedro (Bojan tylko ostatni miesiąc). Potrzeba odświeżyć atak i to jest strzał w 10-tkę ;]

0

Najgorsze jest to, że jeśli zostanie w Barcelonie to już zawsze będzie rezerwowym... On o tym dobrze wie i chciałbym żeby odszedł. Szkoda żeby się marnował. Jego największą zaletą jest to, że gdziekolwiek będzie grał na boisku i tak będzie grał świetnie. Ten do kogo dojdzie będzie miał wielkie szczęście. Kur** Pep obudź się ! Sergio jest nikim przy Toure ! Każdy widzi, że Yaya jest fenomenalny, tylko nasz trener tego nie widzi. Aż trudno się powstrzymać żeby nie powiedzieć paru brzydkich słów Guardioli...

0

Na jakiej on w końcu gra pozycji ? Bo nie mogę sobie przypomnieć.

Jak dla mnie to może wrócić.

0

stoikov

Pep nawet przez chwilę ją śpiewał ;d

0

Jeśli chodzi o motywację i psychikę piłkarzy oraz o kontakt z nimi to Pep jest zdecydowanie najlepszy ale jeśli chodzi o taktykę i dobieranie piłkarzy do pierwszego składu to musi jeszcze popracować.

0

Bierq

O widzę już syndrom przegranego :D

0

Ale zajebista akcja na sam koniec sezonu. Campeones !

0

Andres, martw się o miejsce w składzie. Keita jest już na stałe w sercu Pepa...

0

Tak ile razy to już słyszeliśmy. Chociażby przed ostatnimi derbami Barcelony gdzie mieliśmy szczęście, że nie przegraliśmy.

0

Gai nie łapie się nawet do kadry meczowej w niektórych meczach z tego co słyszałem i na razie jego przyszłość w Barcelonie jest niepewna.

0

Ja pierdziele... Ale sukcesów ;] Brawa !

0

Po pierwsze Barcelona nie chce się go pozbyć mimo, że 90 % kibiców tego pragnie. On nie odejdzie.

0

"Wszystko zależy od tego, jak zostanie rozpatrzony wniosek Barcelony w sprawie żółtych kartek Hiszpana."

Apelacja co do kartki Xaviego została odrzucona i nie zagra on w tym meczu.

0

Nieee ! Nie mogę patrzeć na tego gościa. Wali na boisku takie miny jakby był wiecznie niezadowolony. Poza tym jest coraz grubszy. Niech jeszcze trochę utyje to na pewno będzie dobrym graczem. Z Ronaldo ma konflikt tylko o to, że ten mu nie podał parę razy. Jemu bardziej zależy na swoich tytułach niż na tytułach drużyny. Zresztą dobrze, że to tylko teoretycznie bo po przyjściu Zlatana którego wręcz nienawidziłem kolejny napastnik z czarnej listy byłby czymś strasznym.

0

1-1 en Madrid ;)

0

Brawo ! Już bardzo blisko mistrzostwa !

0

Pique strasznie niepewny na razie...

0

Po mistrza !!!

0

Jak ma grzać ławę u nas to niech idzie gdziekolwiek. Szkoda żeby się marnował. A teraz będzie grał coraz mniej bo przecież Sergio się już

"rozwinął" i jest pupilkiem Pepa... A jak zostanie to obstawiam, że przyszły sezon będzie ostatnim u nas.

0

Boże, nie wiem czy głupsze są tu niektóre komentarze czy ci co wymyślili tą plotę...

"Hshahahahah ale ten real jest śmieszny"

Ale śmieszny... haha... Bo to oni kazali wymyślić taką bzdurę tym "dziennikarzom"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?