0

Jak ma być Özil to ja jednak wolę Thiago lub Jonathana.

0

Na 40 mln mogą się nie zgodzić. Ale jeśli byśmy dali 45 mln a oni by odrzucili to znaczy, że im się w dupach poprzewracało. Bo dla mnie cena rynkowa Cesca to 45 mln.

0

ArsenalFan1

Od pięciu lat bardzo młody. I bez trofeów.

0

A więc jednak są tacy co uważają, że Ibra rozegrał dobry sezon... Naiwniacy.

0

17bartek33

No, Abidal jest beznadziejny.

0

"Czy wskazywanie na Busquetsa, jako winnego porażki ze Szwajcarią, jest twoim zdaniem słuszne?"

QUE ?!

robokochambarce

Też uważam, że Sergio prezentuje bardzo równą formę podczas całego turnieju.

A tobie "niemozliwe" nie wiem o co chodzi. Pewnie kibic Realu który ma kompleks wychowanków Barçy.

0

realkibic23 i kamil9040

Bóg zesłał nam 2 jasnowidzów na stronę. Skąd do cholery wiecie, że Pep nie wygrałby czegoś ze słabszą drużyną ? No skąd ? Trenował jakąś słabszą drużynę i mu coś z nią nie wyszło ? Nie. Z Barcą B wywalczył awans. Czemu więc nie udało by mu się wygrać czegoś np. z Porto ?

0

Nick elback

Wg mnie dłużej niż do poniedziałku tutaj nie wytrzyma. Będzie ban i koniec kłopotu.

0

Czemu po prostu nie dołączymy go do naszego składu na przyszły sezon ?

0

Gonzales

Dobry żart :]

0

Jaka radość po tym tricku. Niezła atmosfera.

0

karolle

Czyli z twojego porównania wynika, że Ozil to Niemiec.

Powiem inaczej, z Ozila taki Niemiec jak z Podolskiego czy Cacau.

0

Toshi

Na oficjalnej stronie VCF niczego takiego nie widzę.

0

"Nie wiem po co te żale, skoro to nic nie zmieni, trzeba zaufać zarządowi i Pepowi, bo oni wiedzą co robią."

Hehe, dobre. Szczególnie końcówka. Jak na razie 80 % transferów mówi co innego.

0

Nie przychodź. Będziesz grzał ławę. Szkoda marnować takiego piłkarza.

0

"wczoraj znowu nic nie pokazał"

No to co, że wczoraj nic nie pokazał. Większość sezonu był kontuzjowany i nie doszedł do pełni formy. Widziałeś jego mecze w pełni formy ? Chyba nie.

0

7robertraul7

Pedro 8,5 - To on grał wczoraj ? Kurde, pomyliłem kanały i nie ten mecz oglądałem ;/

j . Navaz 6,5 - Kto ?

0

leito

W takim razie Higuain grał lepiej od Messiego bo strzelił hattricka a Messi nie.

Widzisz jakie masz głupie rozumowanie. Bramki nie są wyznacznikiem tego kto jak gra i jakie ma znaczenie dla drużyny. Chociaż 2 lata to bardzo dużo. Taki piłkarz powinien coś strzelić przez taki czas.

0

masq

Toure, który jest lepszy od Mascherano siedział na ławce więc co przemawia za tym że Mascherano na ławce nie będzie siedział ? Chyba tylko to, że Pep go polubi bardziej niż Busquetsa. Bo umiejętności na pozycji DMa się u Pepa nie liczą.

0

FCB-kat.

Popieram !

0

Geble

Popieram. Kiedyś lubiłem Brazylię a teraz nie mogę na nich patrzeć.

0

bacz

Domyślam się. Ale moja radość jest tak wielka, że nie mogę nic nie napisać :)

0

santos

0

GoonerS

Bo mu nie wolno tak powiedzieć. To co powiedział można łatwo odczytać jako "Chcę przejść do Barcelony"

0

On jest warty 35 mln ale 28 to dobra cena.

0

Lepszego gracza niż Busquets teraz nie kupimy. Bo kto będzie chciał przyjść na ławkę ? Tak więc zapomnijmy o Mascherano. Będziemy mieli Busquetsa i Keitę lub Marqueza jako zmiennika na przyszły rok. Chyba, że kupią kogoś młodego.

0

Szkoda.

Pep, nie zapomnimy...

0

Ile lat jeszcze będzie na wypożyczeniu... Niech dołącza do naszego składu teraz albo jeszcze półroczne wypożyczenie do jakiegoś hiszpańskiego klubu i wtedy niech przychodzi.

0

Piękny wynik :) Żaby do domu.

0

Tak, znawcy piłki... Pff

Torres to najlepszy napastnik na świecie, jest chyba w piątce moich ulubionych graczy na świecie ale jest on całkowicie zbędny w tej chwili w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?