gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ma być Özil to ja jednak wolę Thiago lub Jonathana.
0
Na 40 mln mogą się nie zgodzić. Ale jeśli byśmy dali 45 mln a oni by odrzucili to znaczy, że im się w dupach poprzewracało. Bo dla mnie cena rynkowa Cesca to 45 mln.
0
ArsenalFan1
Od pięciu lat bardzo młody. I bez trofeów.
0
A więc jednak są tacy co uważają, że Ibra rozegrał dobry sezon... Naiwniacy.
0
17bartek33
No, Abidal jest beznadziejny.
0
"Czy wskazywanie na Busquetsa, jako winnego porażki ze Szwajcarią, jest twoim zdaniem słuszne?"
QUE ?!
robokochambarce
Też uważam, że Sergio prezentuje bardzo równą formę podczas całego turnieju.
A tobie "niemozliwe" nie wiem o co chodzi. Pewnie kibic Realu który ma kompleks wychowanków Barçy.
0
realkibic23 i kamil9040
Bóg zesłał nam 2 jasnowidzów na stronę. Skąd do cholery wiecie, że Pep nie wygrałby czegoś ze słabszą drużyną ? No skąd ? Trenował jakąś słabszą drużynę i mu coś z nią nie wyszło ? Nie. Z Barcą B wywalczył awans. Czemu więc nie udało by mu się wygrać czegoś np. z Porto ?
0
Nick elback
Wg mnie dłużej niż do poniedziałku tutaj nie wytrzyma. Będzie ban i koniec kłopotu.
0
Czemu po prostu nie dołączymy go do naszego składu na przyszły sezon ?
0
Gonzales
Dobry żart :]
0
Jaka radość po tym tricku. Niezła atmosfera.
0
karolle
Czyli z twojego porównania wynika, że Ozil to Niemiec.
Powiem inaczej, z Ozila taki Niemiec jak z Podolskiego czy Cacau.
0
Toshi
Na oficjalnej stronie VCF niczego takiego nie widzę.
0
"Nie wiem po co te żale, skoro to nic nie zmieni, trzeba zaufać zarządowi i Pepowi, bo oni wiedzą co robią."
Hehe, dobre. Szczególnie końcówka. Jak na razie 80 % transferów mówi co innego.
0
Nie przychodź. Będziesz grzał ławę. Szkoda marnować takiego piłkarza.
0
"wczoraj znowu nic nie pokazał"
No to co, że wczoraj nic nie pokazał. Większość sezonu był kontuzjowany i nie doszedł do pełni formy. Widziałeś jego mecze w pełni formy ? Chyba nie.
0
7robertraul7
Pedro 8,5 - To on grał wczoraj ? Kurde, pomyliłem kanały i nie ten mecz oglądałem ;/
j . Navaz 6,5 - Kto ?
0
leito
W takim razie Higuain grał lepiej od Messiego bo strzelił hattricka a Messi nie.
Widzisz jakie masz głupie rozumowanie. Bramki nie są wyznacznikiem tego kto jak gra i jakie ma znaczenie dla drużyny. Chociaż 2 lata to bardzo dużo. Taki piłkarz powinien coś strzelić przez taki czas.
0
masq
Toure, który jest lepszy od Mascherano siedział na ławce więc co przemawia za tym że Mascherano na ławce nie będzie siedział ? Chyba tylko to, że Pep go polubi bardziej niż Busquetsa. Bo umiejętności na pozycji DMa się u Pepa nie liczą.
0
FCB-kat.
Popieram !
0
Geble
Popieram. Kiedyś lubiłem Brazylię a teraz nie mogę na nich patrzeć.
0
bacz
Domyślam się. Ale moja radość jest tak wielka, że nie mogę nic nie napisać :)
0
santos
0
GoonerS
Bo mu nie wolno tak powiedzieć. To co powiedział można łatwo odczytać jako "Chcę przejść do Barcelony"
0
On jest warty 35 mln ale 28 to dobra cena.
0
Lepszego gracza niż Busquets teraz nie kupimy. Bo kto będzie chciał przyjść na ławkę ? Tak więc zapomnijmy o Mascherano. Będziemy mieli Busquetsa i Keitę lub Marqueza jako zmiennika na przyszły rok. Chyba, że kupią kogoś młodego.
0
Szkoda.
Pep, nie zapomnimy...
0
Ile lat jeszcze będzie na wypożyczeniu... Niech dołącza do naszego składu teraz albo jeszcze półroczne wypożyczenie do jakiegoś hiszpańskiego klubu i wtedy niech przychodzi.
0
Piękny wynik :) Żaby do domu.
0
Tak, znawcy piłki... Pff
Torres to najlepszy napastnik na świecie, jest chyba w piątce moich ulubionych graczy na świecie ale jest on całkowicie zbędny w tej chwili w Barcelonie.