0

justFCB

Bardzo łagodnie mu to wytłumaczyłeś. Ustrzegłeś mnie przed banem :P

0

http://www.elmundodeportivo.es/gen/20100809/53979873657/noticia/los-tres-elegidos-por-pep-guardiola.html

Jeśli wierzyć tym doniesieniom Thiago, Dos Santos i Fontas dostaną więcej szans w przyszłym sezonie co może oznaczać, że nie jest planowane sprowadzanie nowych zawodników. Narka Mesut :)

0

Bajka. Również mi się podobał Jonathan na tym tournee. Teraz jeszcze dzięki powołaniom będzie mógł zagrać w ważnym meczu i jeśli nie zawali może już nie wrócić do rezerw. Ładnie mu się to wszystko ułożyło.

0

Nie, niee, nieeee. Dobrze, że to tylko jakieś bzdury bez konkretów

0

pierwszy Fontas, drugi Muniesa, trzeci Gomez

0

Muniesa chyba najbardziej utalentowany. Ja osobiście czekam jak rozwinie się sytuacja Bartry bo podoba mi się jego gra.

0

Również się zgadzam z Pyrzo. Jakiś turecko-niemiecki wynalazek. I on ma się u nas sprawdzić ? No way.

0

Super. Wiemy na czym stoimy. Musimy ściągnąć kogoś innego a na Cescu skupimy się za rok.

0

kamil9040

Nie oglądałeś Bartry na Euro U-19 ? Szkoda.

"Piłkarze z Barcy B mają talent, ale to nie jest talent taki by zastąpić w przyszłość Xaviego czy Iniestę"

Bo ? Jak oceniasz talent zawodnika ? Bo ja oceniając Thiago widzę zajebistą technikę, świetny przegląd pola czyli to co potrzebuje do bycia Xavim bądź Iniestą. U Jonathana widzę przede wszystkim umiejętność klepania piłki czyli to co w Barcelonie jest niezbędne aby być pomocnikiem. Dlaczego więc uważasz, że oni nie mają talentu aby zastąpić Xaviego lub Iniestę ?

0

Wydaje mi się, że bardziej wiarygodny jest Sport. Damy 42 mln i zobaczymy. Jak odrzucą to trudno. Poza tym Rosell mówił, że nie da 50 czy 60 mln.

0

Takich młodych to niech se kupuje Real. My mamy takich za darmo w szkółce.

0

Czekamy na rekompensatę w razie przegrania superpucharu.

0

Jak ustawi Messiego na jego nominalnej pozycji i wywali Higuaina z pierwszego składu(piłkarza od dokładania nogi podczas gdy na ławie siedzą napastnicy którzy dokładają nogę i mogą jeszcze sami coś zrobić dla drużyny oraz mają większe doświadczenie niż Valladolid, Tenerife itp.) to Argentyna może być mocna. Musi też oczywiście powołać jakiegoś rozgrywającego bo Messi na tej pozycji to niezły żart.

0

zi000m

Tutaj masz do pobrania:

http://forum.rojadirecta.com/show thread.php?95282-Partido-Amistoso-Combinado-Vs-Korea-League-FC-Barcelona-4-8-2010

Usun spacje

0

The Shox

W FIFIE nie takie cuda się zdarzają.

0

Właźcie na czat. Zakładka Cules - > Czat/barca

0

Wchodźcie na czata !

0

Zupka_FCB

Nawet nie czytam tego podsumowania. I tak wiem, że jest w nim opisana zajebistość Ibry i przyzwoita gra reszty graczy. Oczywiście są też uwzględnione wszelkie magiczne zagrania. Zapewnie nie ma tam słowa o jego faulach i stratach ? Si ?

0

Ja je** ! Jest w formie !

0

Messi !

0

Nie zachowujcie się jakbyśmy grali mecz o zwycięstwo w LM. To tylko mecz towarzyski i gramy rezerwowym składem. Niektórzy frustraci chyba o tym zapomnieli.

0

Ładna brama

0

Zupka_FCB

Jaki zwód ? ! Przełożył se piłke tyko. Do tego nieudanie.

0

Piękna akcja Jonathana ! Oby Ibra się przebudził.

0

WTF ?!

0

Na parę minut może wyjść i podreptać.

0

Nie no z tym foto to przegięliście :D Jutro AS będzie donosił, że Messi zmienił orientację co będzie skrzętnie podchwycone przez Kanonierską i Madrycką bandę.

0

stifler111

T O N I E C Z Y T A J ! R O Z U M I E S Z ? !

0

Zaraz będzie frustru. Po co to wstawiacie, po co ciągle o tym mówią itp. Mówią o tym bo są o to pytani.

0

Dzięki. Świetne podsumowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?