0

Zupka_FCB

Idź kibicować Milanowi i przestań pierdolić. Fanów Ibry już tutaj nie chcemy widzieć.

0

Później przeczytam. Na pewno zajebisty artykuł jak wszystkie. Może pozwoli mi się przekonać do Sergio jeśli w ogóle w takim celu jest napisany.

0

Iworyjczyk :P

0

Dla nas lepiej.

0

Co za debil. I on grał w Barcelonie...

0

NIE MA na N i CP nawet na zagranicznych kanalach wiec nie pytajcie. W cyfrze na zagranicznych tez NIE MA.

0

0

Mimo wszystko w to na razie nie wierzę. Wolę zaczekać na oficjalne potwierdzenie niż później czuć się rozczarowanym, że jednak zostanie. Chociaż już tak niewiele brakuje. Oby odszedł.

0

Wygrana. Piękny początek. Oby jutro pierwszy skład zagrał podobnie.

0

Rosell na pewno nie zgodził by się na 25 mln więc spokojnie.

0

Cholera 2:1 ;/

0

Tylko mnie z justina wywala.

0

Ustream padł...

0

na ustreamie oglądasz ?

0

Kurde, zaczęło mnie wywalać z Justinka...

0

damiansport2

Nie, nie zobaczymy ! Ile można tłumaczyć ?

0

Naprawdę ładnie grają. Fontas gra świetnie i jeszcze strzelił gola

0

Co za akcja ! ! ! !

0

Ale było blisko...

0

Wg mnie to Benja asystował. Ale mogę się mylić.

0

Soriano (11)

0

Golazo ! Ładnie bramkarza okiwał

0

Ładnie gra ta nasza młodzież.

0

Bartra (3)

0

Nolito (9) ?

0

Numery:

Ruben (25) - Montoya (2) - Bartra - Fontas (5) - Planas (17) - Oriol Romeu (6) - Dos Santos (20) - Thiago (4) - Nolito - Benja (21) - Soriano

0

Dokładnie. Na TV3 pożałowali transmisji :D

Ja też mam taką ciętą transmisję. Trudno, teraz tak obejrzę a jutro pobiorę mecz i w normalnych warunkach obejrzę.

0

Jutro będą 2 bramki Messiego. Mógłbym postawić na to 50 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?