gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zupka_FCB
Idź kibicować Milanowi i przestań pierdolić. Fanów Ibry już tutaj nie chcemy widzieć.
0
Później przeczytam. Na pewno zajebisty artykuł jak wszystkie. Może pozwoli mi się przekonać do Sergio jeśli w ogóle w takim celu jest napisany.
0
Iworyjczyk :P
0
Dla nas lepiej.
0
Co za debil. I on grał w Barcelonie...
0
NIE MA na N i CP nawet na zagranicznych kanalach wiec nie pytajcie. W cyfrze na zagranicznych tez NIE MA.
0
http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=127492
0
http://forum.rojadirecta.org/showthread.php?97611-Celta-Vs-Fc.Barcelona-Athc-2%AA-Divisi%F3n-A-28-8-2010
Mecz do pobrania. Na razie 2 linki ale autor będzie edytował.
0
Mimo wszystko w to na razie nie wierzę. Wolę zaczekać na oficjalne potwierdzenie niż później czuć się rozczarowanym, że jednak zostanie. Chociaż już tak niewiele brakuje. Oby odszedł.
0
Wygrana. Piękny początek. Oby jutro pierwszy skład zagrał podobnie.
0
Rosell na pewno nie zgodził by się na 25 mln więc spokojnie.
0
Cholera 2:1 ;/
0
Tylko mnie z justina wywala.
0
Ustream padł...
0
http://www.ustream.tv/channel/filemontv4#flashWrapper
0
na ustreamie oglądasz ?
0
Kurde, zaczęło mnie wywalać z Justinka...
0
damiansport2
Nie, nie zobaczymy ! Ile można tłumaczyć ?
0
Naprawdę ładnie grają. Fontas gra świetnie i jeszcze strzelił gola
0
Co za akcja ! ! ! !
0
Ale było blisko...
0
Wg mnie to Benja asystował. Ale mogę się mylić.
0
Soriano (11)
0
Golazo ! Ładnie bramkarza okiwał
0
Ładnie gra ta nasza młodzież.
0
Bartra (3)
0
Nolito (9) ?
0
Numery:
Ruben (25) - Montoya (2) - Bartra - Fontas (5) - Planas (17) - Oriol Romeu (6) - Dos Santos (20) - Thiago (4) - Nolito - Benja (21) - Soriano
0
Dokładnie. Na TV3 pożałowali transmisji :D
Ja też mam taką ciętą transmisję. Trudno, teraz tak obejrzę a jutro pobiorę mecz i w normalnych warunkach obejrzę.
0
Jutro będą 2 bramki Messiego. Mógłbym postawić na to 50 zł.