0

To nie Hiszpania tylko Kraj Basków. Na pewno te gwizdy były spowodowane tą czerwoną kartką ale nie jestem pewny czy dostałby brawa gdyby nie było tej sytuacji.

0

"A większość niestety miesza go z błotem po kiepskim występie"

To jest idiotyzm. Ale jeśli ten kiepski występ powtarza się po raz 30 czy 40 z rzędu to też jest idiotyzm ? Chyba nie.

0

Mam go chwalić jak gra beznadziejnie(bo słowo "słabo" nie wystarcza) ? Przez ostatnie ponad pół roku gra kaszanę więc tak też jest oceniany. Teraz rozegrał 2 naprawdę dobre mecze więc jest chwalony.

0

"ten od razu odegrał piłkę do Seidu Keity" - Sport.pl [*]

0

Keita, graj tak cały czas jak wczoraj albo chociaż tak jak w meczu z Gijon to nie mam nic przeciwko żebyś grał w pierwszym składzie

0

zamiast megaupload link jest do rapida

0

W kazdym meczu marnujemy kilka setek a potem nerwy. Villa niech sie ogarnie lepiej

0

Real gra w tych niebiesko czerwonych strojach tak ?

0

Nie, NIE MA.

0

Valdés, Alves, Piqué, Puyol y Adriano, Xavi, Busquets y Keita, Pedro, Villa e Iniesta.

Mi się podoba. Keite scierpie jeśli zagra tak jak ostatnio.

0

Valdés, Alves, Piqué, Puyol y Adriano, Xavi, Busquets y Keita, Pedro, Villa e Iniesta.

Mi się podoba. Keite scierpie jeśli zagra tak jak ostatnio.

0

justFCB

Skąd znasz moje myśli ? ;p

0

Spoko. Możesz mieć swoje zdanie. Dla mnie Maxwell to przeciętny gracz i takim pozostanie. Nie przez przypadek w Interze siedział na ławce. W paru meczach może zagrać ale na pierwszy skład jest za słaby.

0

Nie wiem co ma w głowie człowiek który wstawia Thiago do pierwszego składu...

0

Wracaj szybko bo z Maxwellem to daleko nie zajedziemy. A Adriano jakoś szans od Pepa nie dostaje.

0

Świetny gracz. Podoba mi się jego sposób gry i to jak prowadzi piłkę.

0

Lepszy ma łatwiej.

0

Wenger, wiesz co ? Pie.. się.

0

Valdés; Alves, Puyol, Milito, Maxwell; Xavi, Busquets, Keita; Iniesta, Villa y Bojan.

Oficjalnie.

0

Hihon

0

Tak, ściągać Ozila mimo to, że za rok przyjdzie Cesc, a w szkółce Thiago i Jonathan. To by było genialne.

0

Na 99 % ani Jeffren ani Nolito nie zagrają w pierwszym składzie. Czemu ma zagrać ktoś kto dopiero wrócił do gry po kontuzji albo ktoś kto chyba jeszcze nigdy nie był powołany na jakiś oficjalny mecz Barcelony. Ja to widzę tak: Sergio-Xavi-Keita Pedro-Villa-Iniesta

0

Sport sugeruje, ze Nolito może zostac powołany do pierwszego składu pod nieobecnosc Messiego.

0

Cule88 to prowokator tak więc spokojnie :) I prawdopodobnie jest śnieżnobiały chociaż tego nie jestem pewien.

0

Czy ja wiem. Nie możemy tracić na początku sezonu tyle punktów. Trzeba było wygrać z Herculesem to można byłoby tak mówić ale w obecnej sytuacji jakiś remis co najmniej musi być.

0

Gdy przegraliśmy 4:3 to wtedy przechodziliśmy kryzys(chyba, że źle pamiętam). Gdy przegrywaliśmy w zeszłym roku wypadło nam chyba 6 czy ileś graczy defensywnych. Teraz nie jesteśmy ani w kryzysie ani z plagą kontuzji. Do tego nie gramy meczu gdzieś w trakcie sezonu tylko na początku. Do tego teraz będziemy grali w strojach zielonych a nie żółtych jak 2 poprzednie :D Nic się nie zgadza i tym razem to my wygramy.

0

24 albo coś takiego.

0

Kto tą piłkę posłał ?! GOOOL !

0

Czemu on tego nie strzelił ?!

0

Ale nasi akcje tworzą. Głupio byłoby nie wygrać z taką grą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?