gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://allgoals.pl/liga-bbva/117450-liga-bbva-2010-11-fc-barcelona-vs-rcd-mallorca-3-10-2010-a.html
0
Jasne, sam nie potrafi przejść kilku rywali. Xavi musi odpychać rywali żeby Messi miał miejsce.
0
Nigdy za nim nie przepadałem, nie ukrywam no ale oczywiście życzę mu jak najlepiej. Czemu nie może grać tak jak pod koniec ostatniego sezonu ? A to co on teraz gra nie wymaga komentarza.
0
Szansa dla Nolito. Świetnie. Może Bojana za to dadzą do rezerw. To jest jego poziom jak na razie.
0
Stracilsmy pkt na wlasne zyczenie ale nie ma tragedii bo sytuacja w tabeli jest pod kontrolą. Oby jak najszybciej przyszla rowna wysoka forma.
Bardzo mnie cieszy to, ze Pep postawil na mlodych w tak trudnym meczu. Takie doswiadczenie zaprocentuje. Oni musza dostawac szanse.
0
Nie znamy bo nie ma takich. Jasne ?
0
2:0 dla Cordoby ;/
0
Valdés; Alves, Piqué, Milito, Abidal; Mascherano, Keita, Iniesta; Pedro, Messi y Bojan
Świetny skład.
0
Tak. Mecz Realu z Levante tam oglądałem.
0
O 17 Barça B gra z Cordobą.
0
O 17 Barça B gra z Cordobą.
0
Ciekawe kiedy Higuain usiądzie na ławie i przestanie dostawać powołania. Kwestia czasu. A na ławce Aguero i Milito. Tutaj płacz to za mało...
To samo z Demichelisem ale on raczej dużej konkurencji nie ma i będzie grał.
0
Abidal z tego co wiem już może normalnie grać więc nie rozumiem czemu w przypuszczalnych składach jest Maxwell
0
Żałośni ludzie. Na twoim miejscu, Culé a muerte, nie przejmowałbym się nimi.
0
KaBe
Atletico!
0
Przyznam się szczerze że jeszcze nie widziałem filmików z Laudrupem ale to co ten sukinkot odpier***** na boisku przechodzi ludzkie pojęcie :o
0
"a spójrzcie teraz, chłopak strzelił 5 goli w 6meczach, czyli więcej niż wasz kochany Villa i Bojanek razem wzięci"
Co mnie to obchodzi jak zaczął, ważne jak będzie na koniec sezonu. I to nie jest wymówka tylko fakty. Bo Ibra od października zaczął grać katastrofalnie a Villa ma szansę żeby grać świetnie i pod koniec sezonu mieć więcej goli niż Ibra. Do tego on nie spowalnia naszej gry.
0
Ojejciu. Wśtydził się Źlatańek ?
0
Więcej byśmy stracili gdyby to Iniesta zamiast Messiego doznał kontuzji na kilka meczów.
0
Valdes Alves Puyol Milito Abidal Busquets(jedną połowę bo też musi trochę odpocząć tak jak Pique) Keita Iniesta Messi Bojan Pedro
No ale nie ukrywam, że w takim meczu, jeśli będzie dość szybko dobry wynik(co przy naszej skuteczności jest mało prawdopodobne) liczę na 20 minut Thiago.
0
Zdążył jeszcze zobaczyć jak Barcelona zdobyła 6 pucharów.
0
Aha, no ale jako, że Xavi nie jedzie na reprezentację to chyba warto by wspomnieć o tym czym to może być spowodowane nawet jeśli tego nie było na oficjalnej. No ale nie czepiam się.
0
No z powodu kontuzji.
Nie wiem czemu tutaj to nie jest napisane. Cytat z fioletowej: Wielkim nieobecnym jest pomocnik FC Barcelona, Xavi Hernández, którego absencja spowodowana jest potencjalnym zapaleniem ścięgien.
0
Xavi nie zagra z Mallorcą...
0
Patrząc na naszą skuteczność to może strzeli 10
0
Najglupszy przydomek ma Busquets wsrod naszych zawodnikow. Busi...
0
Te angielskie gazety są gorsze od hiszpanskich
0
ATHLETIC Bilbao i ALTETICO Madryt
0
lukasoon15
Wiadomo. Każdy z nas chce żeby mecz był rozstrzygnięty jak najszybciej ale ja z drugiej strony na to spojrzałem.
0
Z drugiej strony mecze dla postronnych widzów są bardziej ciekawe gdy wynik nie jest rozstrzygnięty do przerwy.