0

Jasne, sam nie potrafi przejść kilku rywali. Xavi musi odpychać rywali żeby Messi miał miejsce.

0

Nigdy za nim nie przepadałem, nie ukrywam no ale oczywiście życzę mu jak najlepiej. Czemu nie może grać tak jak pod koniec ostatniego sezonu ? A to co on teraz gra nie wymaga komentarza.

0

Szansa dla Nolito. Świetnie. Może Bojana za to dadzą do rezerw. To jest jego poziom jak na razie.

0

Stracilsmy pkt na wlasne zyczenie ale nie ma tragedii bo sytuacja w tabeli jest pod kontrolą. Oby jak najszybciej przyszla rowna wysoka forma.

Bardzo mnie cieszy to, ze Pep postawil na mlodych w tak trudnym meczu. Takie doswiadczenie zaprocentuje. Oni musza dostawac szanse.

0

Nie znamy bo nie ma takich. Jasne ?

0

2:0 dla Cordoby ;/

0

Valdés; Alves, Piqué, Milito, Abidal; Mascherano, Keita, Iniesta; Pedro, Messi y Bojan

Świetny skład.

0

Tak. Mecz Realu z Levante tam oglądałem.

0

O 17 Barça B gra z Cordobą.

0

O 17 Barça B gra z Cordobą.

0

Ciekawe kiedy Higuain usiądzie na ławie i przestanie dostawać powołania. Kwestia czasu. A na ławce Aguero i Milito. Tutaj płacz to za mało...

To samo z Demichelisem ale on raczej dużej konkurencji nie ma i będzie grał.

0

Abidal z tego co wiem już może normalnie grać więc nie rozumiem czemu w przypuszczalnych składach jest Maxwell

0

Żałośni ludzie. Na twoim miejscu, Culé a muerte, nie przejmowałbym się nimi.

0

KaBe

Atletico!

0

Przyznam się szczerze że jeszcze nie widziałem filmików z Laudrupem ale to co ten sukinkot odpier***** na boisku przechodzi ludzkie pojęcie :o

0

"a spójrzcie teraz, chłopak strzelił 5 goli w 6meczach, czyli więcej niż wasz kochany Villa i Bojanek razem wzięci"

Co mnie to obchodzi jak zaczął, ważne jak będzie na koniec sezonu. I to nie jest wymówka tylko fakty. Bo Ibra od października zaczął grać katastrofalnie a Villa ma szansę żeby grać świetnie i pod koniec sezonu mieć więcej goli niż Ibra. Do tego on nie spowalnia naszej gry.

0

Ojejciu. Wśtydził się Źlatańek ?

0

Więcej byśmy stracili gdyby to Iniesta zamiast Messiego doznał kontuzji na kilka meczów.

0

Valdes Alves Puyol Milito Abidal Busquets(jedną połowę bo też musi trochę odpocząć tak jak Pique) Keita Iniesta Messi Bojan Pedro

No ale nie ukrywam, że w takim meczu, jeśli będzie dość szybko dobry wynik(co przy naszej skuteczności jest mało prawdopodobne) liczę na 20 minut Thiago.

0

Zdążył jeszcze zobaczyć jak Barcelona zdobyła 6 pucharów.

0

Aha, no ale jako, że Xavi nie jedzie na reprezentację to chyba warto by wspomnieć o tym czym to może być spowodowane nawet jeśli tego nie było na oficjalnej. No ale nie czepiam się.

0

No z powodu kontuzji.

Nie wiem czemu tutaj to nie jest napisane. Cytat z fioletowej: Wielkim nieobecnym jest pomocnik FC Barcelona, Xavi Hernández, którego absencja spowodowana jest potencjalnym zapaleniem ścięgien.

0

Xavi nie zagra z Mallorcą...

0

Patrząc na naszą skuteczność to może strzeli 10

0

Najglupszy przydomek ma Busquets wsrod naszych zawodnikow. Busi...

0

Te angielskie gazety są gorsze od hiszpanskich

0

ATHLETIC Bilbao i ALTETICO Madryt

0

lukasoon15

Wiadomo. Każdy z nas chce żeby mecz był rozstrzygnięty jak najszybciej ale ja z drugiej strony na to spojrzałem.

0

Z drugiej strony mecze dla postronnych widzów są bardziej ciekawe gdy wynik nie jest rozstrzygnięty do przerwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?