0

sesseseri

Dziecko ? Ciekawe określenie kogoś kto się pomylił. Tak, też nie rozumiem jak można pomylić Puyola z Pique no ale może się zdarzyć, że nie jesteś do końca skoncentrowany pisząc komentarz tak więc wyluzuj troche.

0

Czy ja wiem czy jest się czym przejmować ? Za niego wejdzie pewnie Iniesta który solidarnie z Messim i Pedro zmarnuje przynajmniej po jednej setce wyręczając tym samym Villę.

0

Messi na 9 gra słabo ? Fakt. 47 goli w sezonie mówią wszystko...

Messi na 9 jest bardzo dobrym graczem i za każdym razem to potwierdza.

0

Pewne jest to, że od stycznia powinien dostać numer od 1 do 25 i być graczem pierwszego zespołu. Obejrzałem ostatnio Puchar Gampera sprzed roku i grał bardzo podobnie jak teraz więc wnioskuję, że gdyby dostał szansę już w zeszłym sezonie to teraz już mógłby mieć numer pierwszego zespołu. No ale tak się nie stało i teraz już nie wolno zwlekać.

0

Po co nam trzeci środkowy napastnik ? Potrzebujemy skrzydłowego bo na środek mamy Villę, Messiego i Bojana. Trzeba dać szansę Nolito, kto wie co to z nim będzie.

0

Właśnie mi się dzisiaj przypomniało, że dawno Cruyffa nie bylo a tu wchodzę i co widzę ? Cruyffa :p

0

Aż się dziwię, że tu tyle komentarzy. Na tę wiadomość trzeba spuścić zasłonę milczenia.

0

"Divisió d'Honor"

Nazwa raczej katalońska więc czemu jest to "najwyższa klasa rozgrywkowa futsalu w Hiszpanii" ? Tak z ciekawości pytam.

0

Taki bramkarz nie przyjdzie na ławkę więc temat uważam za zamknięty.

0

o w mordę !

0

Nolito ostro pocina

0

Za Rubena wejdzie Oier a on radzi sobie nieźle. Thiago nie ma ale jest Dos Santos więc ma kto rozgrywać. Gorzej z brakiem Fontasa bo on zastępował Oriola na DMie i to na pewno będzie słabiej obsadzona pozycja w tym meczu.

0

Spoko

0

Dla tych którzy ostatni mecz VV oglądali około 5 lat temu jest to pewnie dziwne.

0

Aha to już wiem czemu nie mogłem skojarzyć. Owszem, tę kontuzję z maja jako tako pamiętam ale ty pisałeś, że wtedy nie grał dłużej niż teraz i to mnie zmyliło.

Xavi kontuzjowany - 17 marca, na boisku 27 marca, teraz wiadomość o kontuzji 1 października(a już wcześniej coś było mówione) a na boisko wyjdzie może 17 października co też nie jest do końca pewne. Tak więc mnie tutaj nie pier*** :P

0

eldorado

No to faktycznie mało pamiętam. I nawet jak mi teraz napisałeś że było coś takiego to nie mogę skojarzyć.

0

Takiej długiej przerwy Xaviego w ostatnich dwóch latach nie pamiętam. W końcu odpoczął.

0

Widziałem. Cudo

0

Real4-ever

Niech idą. Zobaczą gówno i więcej na mecz Realu nie spojrzą.

0

bartopilkarz

Wow...

0

bartopilkarz

A mi ciebie.

0

Już się zaczyna. Na fioletowej wyzywanie Pique, u nas wyzywanie Ramosa.

0

marco dostał bana. Trzeba to oblać

0

raul007

Masz rację. Kupujemy gwiazdy. Tevez i Suarez już mają OFICJALNIE potwierdzone transfery łącznie za 140 mln Euro. I to nie jest żaden wymysł gazet.

0

katallonczyk16

Pedro nie pasuje i jest za słaby ? Skończ waść, wstydu oszczędź.

0

Bzdury

0

Kupmy jeszcze Casillasa i Van der Saara. Tak w razie kontuzji. W końcu będzie kim zapełnić ławkę.

0

I to na oficjalnej taki news... Ja rozumiem na Sporcie czy MD

0

Niech przedłużają. Oby się rozwinął.

0

marco9512

Dostawał takie piłki, że głowa mała. Pracowali na niego Messi, Tevez i Aguero. Do tego chyba 3 z tych czterech bramek wpakował na pustą bramkę. Nawet Ibra by to strzelił. W ogóle nie wymieniaj na tej stronie nazwisk takich niszowych graczy jak ten pan na H bo to skandal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?