gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sesseseri
Dziecko ? Ciekawe określenie kogoś kto się pomylił. Tak, też nie rozumiem jak można pomylić Puyola z Pique no ale może się zdarzyć, że nie jesteś do końca skoncentrowany pisząc komentarz tak więc wyluzuj troche.
0
Czy ja wiem czy jest się czym przejmować ? Za niego wejdzie pewnie Iniesta który solidarnie z Messim i Pedro zmarnuje przynajmniej po jednej setce wyręczając tym samym Villę.
0
Messi na 9 gra słabo ? Fakt. 47 goli w sezonie mówią wszystko...
Messi na 9 jest bardzo dobrym graczem i za każdym razem to potwierdza.
0
Pewne jest to, że od stycznia powinien dostać numer od 1 do 25 i być graczem pierwszego zespołu. Obejrzałem ostatnio Puchar Gampera sprzed roku i grał bardzo podobnie jak teraz więc wnioskuję, że gdyby dostał szansę już w zeszłym sezonie to teraz już mógłby mieć numer pierwszego zespołu. No ale tak się nie stało i teraz już nie wolno zwlekać.
0
Po co nam trzeci środkowy napastnik ? Potrzebujemy skrzydłowego bo na środek mamy Villę, Messiego i Bojana. Trzeba dać szansę Nolito, kto wie co to z nim będzie.
0
Właśnie mi się dzisiaj przypomniało, że dawno Cruyffa nie bylo a tu wchodzę i co widzę ? Cruyffa :p
0
Aż się dziwię, że tu tyle komentarzy. Na tę wiadomość trzeba spuścić zasłonę milczenia.
0
"Divisió d'Honor"
Nazwa raczej katalońska więc czemu jest to "najwyższa klasa rozgrywkowa futsalu w Hiszpanii" ? Tak z ciekawości pytam.
0
Taki bramkarz nie przyjdzie na ławkę więc temat uważam za zamknięty.
0
o w mordę !
0
Nolito ostro pocina
0
Za Rubena wejdzie Oier a on radzi sobie nieźle. Thiago nie ma ale jest Dos Santos więc ma kto rozgrywać. Gorzej z brakiem Fontasa bo on zastępował Oriola na DMie i to na pewno będzie słabiej obsadzona pozycja w tym meczu.
0
Spoko
0
Dla tych którzy ostatni mecz VV oglądali około 5 lat temu jest to pewnie dziwne.
0
Aha to już wiem czemu nie mogłem skojarzyć. Owszem, tę kontuzję z maja jako tako pamiętam ale ty pisałeś, że wtedy nie grał dłużej niż teraz i to mnie zmyliło.
Xavi kontuzjowany - 17 marca, na boisku 27 marca, teraz wiadomość o kontuzji 1 października(a już wcześniej coś było mówione) a na boisko wyjdzie może 17 października co też nie jest do końca pewne. Tak więc mnie tutaj nie pier*** :P
0
eldorado
No to faktycznie mało pamiętam. I nawet jak mi teraz napisałeś że było coś takiego to nie mogę skojarzyć.
0
Takiej długiej przerwy Xaviego w ostatnich dwóch latach nie pamiętam. W końcu odpoczął.
0
Widziałem. Cudo
0
Real4-ever
Niech idą. Zobaczą gówno i więcej na mecz Realu nie spojrzą.
0
bartopilkarz
Wow...
0
bartopilkarz
A mi ciebie.
0
Już się zaczyna. Na fioletowej wyzywanie Pique, u nas wyzywanie Ramosa.
0
marco dostał bana. Trzeba to oblać
0
raul007
Masz rację. Kupujemy gwiazdy. Tevez i Suarez już mają OFICJALNIE potwierdzone transfery łącznie za 140 mln Euro. I to nie jest żaden wymysł gazet.
0
katallonczyk16
Pedro nie pasuje i jest za słaby ? Skończ waść, wstydu oszczędź.
0
Bzdury
0
Kupmy jeszcze Casillasa i Van der Saara. Tak w razie kontuzji. W końcu będzie kim zapełnić ławkę.
0
I to na oficjalnej taki news... Ja rozumiem na Sporcie czy MD
0
Niech przedłużają. Oby się rozwinął.
0
marco9512
Dostawał takie piłki, że głowa mała. Pracowali na niego Messi, Tevez i Aguero. Do tego chyba 3 z tych czterech bramek wpakował na pustą bramkę. Nawet Ibra by to strzelił. W ogóle nie wymieniaj na tej stronie nazwisk takich niszowych graczy jak ten pan na H bo to skandal.