gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zupka_FCB
Przypomnij sobie co robił Ibra w meczu z Saragossą na wyjeździe w zeszłym sezonie. I wtedy krytukuj Bojana.
0
http://www.iraqgoals.net/12835-fc-barcelona-vs-hercules-alicante-.html
Również polecam
0
Nie ma meczu w polskiej TV więc nie ma transmisji PL.
0
Rozumiem, że Keita wykonuje czarną robotę. ALE ON DO CHOLERY NIE JEST ROZGRYWAJĄCYM ! Nie lepiej dać szansę Jonathanowi...
0
"ale mozecie sie tez ugrzyc w jezyk zamaist pisac takie glupoty"
Hehe akurat ty to piszesz. Dobre :)
0
Patrolinho
Nie mów, że nie zauważyłeś Fontasa... Ten gościu jest fenomenalny, lider defensywy. Świetny w ataku, drugi Pique.
0
O faktycznie. Na oficjalnej jest 11 września podane. Czyli wikipedia i fcbarca.com kłamią :P
0
adams1
Sprawdź datę urodzenia jeszcze raz i wtedy napisz :P
0
Z Shakhtarem. Gol faktycznie przedni.
0
W meczach Barcelony wynik wyższy niż 6:0 nie jest realny.
Jeszcze co do Herculesa. Szanuję ich ale oceniam też realnie siły i jestem prawie pewny, że wygramy sporą różnicą goli. Tak jak zwykle z beniaminkami. Oni jeszcze się nie zgrali, ta drużyna może za miesiąc zacznie grać przyzwoicie jak już te nowe gwiazdy się zgrają z zespołem.
0
GauchoR80
Mistrz Rosji to faktycznie ten sam poziom co beniaminek hiszpański. Dodać do tego to jak nam się gra z drużynami rosyjskimi.
0
No i zacznijmy od tego, ze nie jadę po trenerze za to, ze myśli o zwycięstwie tylko porównałem Hercules do np. Getafe gdzie Getafe naprawdę może wygrać a Hercules nie ma na to szans mimo, że trener o tym mówi.
0
GauchoR80
Nawet nie wiem co na to odpowiedzieć. Tak idiotycznych słów dawno nie widziałem. To, że obstawiam realnie jaki będzie wynik sprawia, że nie szanuję rywala. Aha. Zapytaj kogokolwiek. Każdy ci powie 3/4-0 dla Barçy. Ale dobra, niech ci będzie. Szanuję Hercules i obstawiam 2:1 dla Herculesa. Pasuje ? Walić to, że z takim wynikiem przegrałbym wszystkie pieniądze u buka. Szacunek najważniejszy!
0
Ostrzeżenie
0
Barça B by ich pokonała. Jakieś Getafe ma podstawy myśleć o zwycięstwie ale beniaminek, do tego tak słaby jak Hercules może co najwyżej marzyć o jakichś punktach z Barceloną. I nie zmienia nic to, że mają Trezeguet.
0
4:0
0
Może może a może nie może.
0
Jak Forlan dostanie to nikt nie powie, że nie zasłużył.
0
Ale pytanie zadałem. Sory za głupotę :P
0
Na Orange Sport Info Hiszpania U21 z Polską U21. Bojan i Thiago grają.
O której mecz z Brazylią ?
0
Mam nadzieję, że Oriol jest mądrzejszy od Cesca i nie da się omamić obietnicą trofeów.
0
A Keita to jest superman.
0
Po raz kolejny to napiszę. Panu Cescowi już dziękujemy. Przegapiłeś swój pociąg do Barcelony. Adios !
0
Mam nadzieję, że skończy w piekle.
0
Być może ale Złotego Buta brzmi poprawnie i raczej nie ma potrzeby zmieniać :] Zawsze to lepiej niż, cytuję "Pepego" czy "Fabiego Cannavaro" :lol:
0
Remis to będzie bardzo dużo. Tym bardziej, że grają bez Thiago. O pozycję bramkarza się nie martwię bo tam równie często słychać o Oierze czy Masipie którzy często trenują z pierwszą drużyną więc oni nie powinni zawieźć(mimo, że Ruben jest lepszy). Na pozycji Thiago wystąpi pewnie Ilie lub Vazquez z tego co się orientuję.
0
Patrząc na tych którzy mają prawdziwą szansę na Złotą Piłkę to stawiam na Xaviego. Wiadomo, że Messi był(jest) najlepszy w tym roku ale nie wygrał Mundialu.
0
Oczywiście. Napisałeś, że redakcja nie dała linku. Cały twój komentarz. A ja pewnie powinienem iść do szkoły bo nie umiem czytać w myślach, tak ? Powinienem wyczytać z twoich myśli, że ty masz linka a redakcja powinna go wstawić dla innych userów.. Następnym razem precyzuj komentarze to nie będzie takich sytuacji.
I daruj sobie tekst, że redakcja daje dupy bo jak komuś zależy obejrzeć prezentację czy dowiedzieć się, że gra Hiszpania to się o tym dowie bądź znajdzie sobie linka.
0
pizzerman1
Czy to nie ty ostatnio narzekałeś, że redakcja nie dała linku do jakiegoś meczu ? Tak mi się wydaje. Widzę, że samodzielność to u ciebie podstawa. Tak trzymać ! :)
0
Ja się sugerowałem meczem z Cetlą. Skoro z jedną z lepszych drużyn ligi nasi wygrali i to całkiem zasłużenie to mają szansę powalczyć o wysokie miejsce.