gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łatwiutką grupę mamy. Awans z 1. miejsca. I dobrze, na 1 czy 2 ostatnie mecze młodzi będą mieli szansę zagrać w LM, czy może być lepiej ?
0
darthjaag
Normalnie nie można ale tutaj nagroda nazywa się: Najlepszy pomocnik LM 2009/2010 a w tym sezonie Sneijder był lepszy. Najgłupsze to jest Najepszy piłkarz świata gdzie były takie "tuzy" wybierane jak Cannavaro czy Kaka :lol:
0
Panathinaikos! Super.
0
Uff, Shakhtar ominęliśmy
0
Maicon, lol. Lucio zmiótł wszystkich a Maicon wygrał za to, że się pokazuje w ataku.
0
Marca podawała, że wszystkie nagrody dla Interu. Ciekawe ile w tym prawdy. Cesar, Maicon, Sneijder, Milito i Sneijder(MVP)
0
"Trofeum Joana Gampera zostaje w Katalonii."
Według mnie to zdanie jest nieprawdziwe. Ostatnim zdobywcą tego pucharu jest City i gdyby oni go wygrali ponownie to można by tak napisać. Chyba, że chodzi o to, że to trofeum znajdowało się gdzieś w Barcelonie(jako miasto) i tak pozostało.
0
Aha
0
Pobieram już mecz z innego źródła ale tam są karne i koniec(z tego co pisze) i szukam linków do tego wszystkiego co się działo po meczu: wręczenie pucharu itp.
0
Na stronie UEFY zawsze leci na żywo jak ktoś w TV nie może obejrzeć.
0
gurales
Z czego 400 to niechciani ludzie na tej stronie. Wiesz o co chodzi.
0
~Messi10
No, wyjazd do Izraela to praktycznie żaden wysiłek.
0
Armandi
U piłkarza z takim charakterem nawet takie wypowiedzi mogą o czymś świadczyć. To, że przez rok był spokojny nie znaczy, że stracił charakter dawnego Ibry.
0
O, nie podoba mi się to, już jakieś fochy. Im szybciej odejdzie tym lepiej z tego co widzę.
0
Pinto heroe !
0
Karne na pewno
0
Thiago = magia.
0
Adriano jest z a j e b i s t y.
0
A to prawda, że Ronnie zagrał pół meczu w koszulce Milanu a pół w naszej ? Czy ktoś se wymyślił takie bzdety ?
0
Pinto, Adriano, Puyol, Milito, Abidal, Dos Santos, Iniesta, Maxwell, Jeffren, Villa e Ibrahimovic.
0
http://www.tv3.cat/directes
Tutaj już leci cała uroczystość na Camp Nou, tylko żeby działało musiałem wejść na IE, włączyć najpierw jakiś inny kanał i potem z powrotem TV 3 bo inaczej nie chciało działać. Zaraz prezentacja zawodników.
0
Tylko mi się popsuło coś z automatycznym logowaniem ?
0
Sandro, wyciągaj zaskórniaki, teraz już po prostu MUSIMY go kupić skoro zawodnik poczynił takie kroki.
Z drugiej strony szkoda mi LFC bo bez Masche bardzo wiele tracą i szansa na jakieś trofea maleje (Lucas to jest podróbka zawodnika, Poulsen coś tam gra ale to nie ten poziom co Masche). Ale skoro zawodnik sam zdecydował... Jestem przede wszystkim kibicem FCB i to jej dobro jest dla mnie najważniejsze więc Javier przychodź.
0
olej3012
Rozumiem, że obejrzałeś przynajmniej połowę meczów Xerez w zeszłym sezonie ?
0
Sport [*][*]
0
Adasinho
Świetny pomysł! Z Xaviego zróbmy napastnika, Busquetsa postawimy jako rozgrywającego, z Keity zrobimy 4 obrońcę i tryplet nasz !
0
"Negocjacje pomiędzy Barceloną, a piłkarzem nie trwały długo bowiem wstępne rozmowy miały miejsce już w roku ubiegłym."
A ja mam informacje, że kontrakt z nami ustalił już przed sezonem 2006/2007 tylko 4 lata zbieraliśmy kasę na niego. Teraz już mamy prawie całą sumę ale jeszcze trochę brakuje i próbujemy wybłagać LFC żeby opuścił trochę cenę.
Czyja bajka lepsza ? Moja czy Sportu ?
0
W tej chwili najlepsze jest Megaupload. Prawie brak limitów i idzie max prędkością niezależnie od pory dnia. Przynajmniej u mnie.
0
Rafalx160
Jeśli stawiasz Sergio w rzędzie z m.in. Toure i Essienem to znaczy, że masz na myśli najlepszych DMów niezależnie od tego co wyżej napisałeś. Poza tym otwórz oczy na trochę piłki poza Barceloną i zobaczysz ile brakuje Sergio do najlepszych.
0
Rafalx160
Mam nadzieję, że Sergio przez pomyłkę znalazł się w twoim gronie najlepszych DMów na świecie.