gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto wszedł za kogo bo nie zauważyłem ?
0
Hura. Keita na boisku. Już się stęskniłem za tą bajeczną techniką i świetnym rozegraniem piłki... Pep, czemu nas i kibiców w Norwegii tak karzesz ?
0
Zupka_FCB
No właśnie. Chodzi przede wszystkim o obronę. Maxwell gra w obronie przyzwoicie ale Abidal bije go na głowę. Nie możemy grać na lewej obronie takim średnim obrońcą który nie powiem, potrafi namieszać w ataku ale drużynę buduje się od dobrej obrony a tego Maxwell nie zapewnia.
0
Zupka_FCB
Nie. Zostanie tak bo Abidal ma o wiele większe umiejętności od Maxwella a w ostatnim sezonie pokazał, że jest w formie. Gdyby nie kontuzje Maxwell nie gralby przez pewien czas w pierwszym składzie. Być może nie pamiętasz jak grał Abidal w pełni formy bo byłeś/aś zbyt zapatrzony/a w Ibrę którego widzę, że wielbisz.
0
boryscypisek
Tak a Sanchez i Soriano wygryzą Xaviego i Iniestę bo zrobili ładną akcję i Sanchez strzelił przepięknego gola.
Nie będę się pytał czy masz jakieś pojęcie o Barcelonie bo widzę, że nie. Abidal jest podstawowym obrońcą i tak pozostanie.
0
Ale gole walą! Brawo!
0
O żesz kur**. Co za akcja !
0
bukaj93
Trzymam cię za słowo :]
0
ronaldinho 80 i kavulo
Dramat...
0
Zresztą moje podejście do tego transferu jest takie jak u większości. Przyjdzie - dobrze. Nie przyjdzie - dobrze. Z tym, że wolałbym go jednak zobaczyć u nas.
0
Tekstu na razie nie przeczytałem.
Cesca powinniśmy sprowadzić chociażby dlatego żeby nie oglądać przez pół sezonu drewnianego Keity. Wiem, Thiago ma talent ale wątpliwe żeby już w tym sezonie był godnym zastępcą Xaviego/Iniesty. Wątpię też żeby Iniesta rozegrał cały sezon. Jeśli chcemy wygrać LM w tym sezonie MUSIMY sprowadzić Cesca. Bo jeśli będziemy walczyć z Chelsiami i Manczesterami z Keitą jako ROZGRYWAJĄCYM to mamy bardzo małe szanse.
0
"Jeśli historia się powtórzy, zwycięzcą okaże się Maxwell."
Jaka historia ?! :o Kiedy to Maxwell był podstawowym obrońcą ? Jak Abidal miał kontuzję. Potem Maxwell siedział na ławie.
0
qbarca
Dokładnie
0
kapsel_ole
A kto ci takich głupot naopowiadał...
0
Armandi
No i co tym chciałeś przekazać ? Na filmikach z YT to i Rasiak dobrze wygląda. Ja w przeciwieństwie do ciebie oglądałem mecze a nie kompilacje na YT i na "grę" Ibry od października/listopada do końca sezonu nie można było patrzeć. Gole strzelał bo dostawał piłki a umiejętności ma duże więc nie było z tym problemu. Wszystko inne było katastrofalne.
0
gnostyk
Szkoda, że nie pamiętasz gry Messiego w Barcelonie w trakcie sezonu ligowego. Jedynie gra Forlana na MŚ może być porównywana do gry Messiego w barwach Barcelony.
0
Za to Kolarova sprzątnęło City Realowi.
0
suchy
Nie umiał wynegocjować rozsądnych cen.
0
yari
Iniesta nie jest skrzydłowym ! Iniesta jest ofensywnym pomocnikiem. Grając na skrzydle nic nie pokazuje więc nie będzie podstawowym skrzydłowym. Pomoc będzie Sergio - Xavi - Iniesta. Zmiennikiem Xaviego i Iniesty będzie Cesc ale będzie grał porównywalną ilość minut do tych dwóch(Xavi coraz starszy, Iniesta kontuzjogenny). Tylko tyle trzeba wiedzieć. Trudne ?
0
Amsterdam
Romeu odchodzi, chyba, że mi się pomyliło.
0
Oby więcej takich historii. Bardzo ciekawe.
0
Nie przesadzajmy też mówiąc, że Pique jest najlepszy. Lucio, Ferdinand i Puyi to klasa wyżej ale Gerard jest na dobrej drodze żeby być najlepszym. Chociaż z drugiej strony. Pamiętam co wyczyniał na początku sezonu i wtedy nie wahałem się go nazywać najlepszym obrońcą świata. Ostatnio z formą trochę gorzej ale jak ją ustatkuje to wymiata. Za to jedno jest pewne i jeśli ktoś się z tym nie zgadza to jest CHORY. Pique to najlepiej atakujący obrońca świata. Ten gol z Interem będę pamiętał do końca życia.
0
Jak grał Thiago ? Zapomniałem o tym meczu.....
0
Jeśli chodzi o umiejętności to nie mam wątpliwości, że Kasia najlepszy. VV w pierwszej 5-6. Jeśli chodzi o formę pokazywaną ostatnio to VV na pierwszym miejscu. Przez te 2 sezony chyba nie naliczy się 10 poważnych błędów VV. A Kasia ? Uhuhu. Kasia jeszcze nie miał pełni formy na MŚ ale pokazał swoje umiejętności i jeśli będzie tak bronił w Realu to znowu będzie można mówić, że jest lepszy. Ale przez ostatnie 2 sezony to VV był bez wątpienia lepszy od Kasii. Zobaczymy jak będą grali od początku sezonu. Kasia miał świetne MŚ ale ja wolę zobaczyć co pokaże w klubie i wtedy ocenię.
0
Ja nie lubię ManU bardziej niż Realu ale uważam, że tylko oni mogą się równać z naszą obroną albo my z ich. Gdybym miał stwierdzić czy Vidić-Ferdinand jest lepsze od Puyol-Pique lub na odwrót to nie umiałbym określić.
0
kamil9040
Skończ te prowokacje. Kibic Realu który udaje wielkiego kibica Barçy. Pewnie wielu ci uwierzyło ale ja nie.
0
Armandi, jeśli będzie plebiscyt na najglupszy komentarz sezonu to wygrasz. Jeszcze raz:'wg. mnie Barça odpadła z Pucharu Króla, bo Pinto nigdy nie wykopywał piłki tylko podawał do stoperów Barcy.' Mistrzostwo. No chyba ze to ironia ale nie dostrzeglem.
0
d&g *
0
d&g
Skończ!
"maxwell- i tak przegrywa rywalizacje z abidalem" ja pier****
0
Poza tym to, że Ibra zostanie jest pewne. Widać to po wypowiedziach jego i jego agenta.