0

Kto wszedł za kogo bo nie zauważyłem ?

0

Hura. Keita na boisku. Już się stęskniłem za tą bajeczną techniką i świetnym rozegraniem piłki... Pep, czemu nas i kibiców w Norwegii tak karzesz ?

0

Zupka_FCB

No właśnie. Chodzi przede wszystkim o obronę. Maxwell gra w obronie przyzwoicie ale Abidal bije go na głowę. Nie możemy grać na lewej obronie takim średnim obrońcą który nie powiem, potrafi namieszać w ataku ale drużynę buduje się od dobrej obrony a tego Maxwell nie zapewnia.

0

Zupka_FCB

Nie. Zostanie tak bo Abidal ma o wiele większe umiejętności od Maxwella a w ostatnim sezonie pokazał, że jest w formie. Gdyby nie kontuzje Maxwell nie gralby przez pewien czas w pierwszym składzie. Być może nie pamiętasz jak grał Abidal w pełni formy bo byłeś/aś zbyt zapatrzony/a w Ibrę którego widzę, że wielbisz.

0

boryscypisek

Tak a Sanchez i Soriano wygryzą Xaviego i Iniestę bo zrobili ładną akcję i Sanchez strzelił przepięknego gola.

Nie będę się pytał czy masz jakieś pojęcie o Barcelonie bo widzę, że nie. Abidal jest podstawowym obrońcą i tak pozostanie.

0

Ale gole walą! Brawo!

0

O żesz kur**. Co za akcja !

0

bukaj93

Trzymam cię za słowo :]

0

ronaldinho 80 i kavulo

Dramat...

0

Zresztą moje podejście do tego transferu jest takie jak u większości. Przyjdzie - dobrze. Nie przyjdzie - dobrze. Z tym, że wolałbym go jednak zobaczyć u nas.

0

Tekstu na razie nie przeczytałem.

Cesca powinniśmy sprowadzić chociażby dlatego żeby nie oglądać przez pół sezonu drewnianego Keity. Wiem, Thiago ma talent ale wątpliwe żeby już w tym sezonie był godnym zastępcą Xaviego/Iniesty. Wątpię też żeby Iniesta rozegrał cały sezon. Jeśli chcemy wygrać LM w tym sezonie MUSIMY sprowadzić Cesca. Bo jeśli będziemy walczyć z Chelsiami i Manczesterami z Keitą jako ROZGRYWAJĄCYM to mamy bardzo małe szanse.

0

"Jeśli historia się powtórzy, zwycięzcą okaże się Maxwell."

Jaka historia ?! :o Kiedy to Maxwell był podstawowym obrońcą ? Jak Abidal miał kontuzję. Potem Maxwell siedział na ławie.

0

qbarca

Dokładnie

0

kapsel_ole

A kto ci takich głupot naopowiadał...

0

Armandi

No i co tym chciałeś przekazać ? Na filmikach z YT to i Rasiak dobrze wygląda. Ja w przeciwieństwie do ciebie oglądałem mecze a nie kompilacje na YT i na "grę" Ibry od października/listopada do końca sezonu nie można było patrzeć. Gole strzelał bo dostawał piłki a umiejętności ma duże więc nie było z tym problemu. Wszystko inne było katastrofalne.

0

gnostyk

Szkoda, że nie pamiętasz gry Messiego w Barcelonie w trakcie sezonu ligowego. Jedynie gra Forlana na MŚ może być porównywana do gry Messiego w barwach Barcelony.

0

Za to Kolarova sprzątnęło City Realowi.

0

suchy

Nie umiał wynegocjować rozsądnych cen.

0

yari

Iniesta nie jest skrzydłowym ! Iniesta jest ofensywnym pomocnikiem. Grając na skrzydle nic nie pokazuje więc nie będzie podstawowym skrzydłowym. Pomoc będzie Sergio - Xavi - Iniesta. Zmiennikiem Xaviego i Iniesty będzie Cesc ale będzie grał porównywalną ilość minut do tych dwóch(Xavi coraz starszy, Iniesta kontuzjogenny). Tylko tyle trzeba wiedzieć. Trudne ?

0

Amsterdam

Romeu odchodzi, chyba, że mi się pomyliło.

0

Oby więcej takich historii. Bardzo ciekawe.

0

Nie przesadzajmy też mówiąc, że Pique jest najlepszy. Lucio, Ferdinand i Puyi to klasa wyżej ale Gerard jest na dobrej drodze żeby być najlepszym. Chociaż z drugiej strony. Pamiętam co wyczyniał na początku sezonu i wtedy nie wahałem się go nazywać najlepszym obrońcą świata. Ostatnio z formą trochę gorzej ale jak ją ustatkuje to wymiata. Za to jedno jest pewne i jeśli ktoś się z tym nie zgadza to jest CHORY. Pique to najlepiej atakujący obrońca świata. Ten gol z Interem będę pamiętał do końca życia.

0

Jak grał Thiago ? Zapomniałem o tym meczu.....

0

Jeśli chodzi o umiejętności to nie mam wątpliwości, że Kasia najlepszy. VV w pierwszej 5-6. Jeśli chodzi o formę pokazywaną ostatnio to VV na pierwszym miejscu. Przez te 2 sezony chyba nie naliczy się 10 poważnych błędów VV. A Kasia ? Uhuhu. Kasia jeszcze nie miał pełni formy na MŚ ale pokazał swoje umiejętności i jeśli będzie tak bronił w Realu to znowu będzie można mówić, że jest lepszy. Ale przez ostatnie 2 sezony to VV był bez wątpienia lepszy od Kasii. Zobaczymy jak będą grali od początku sezonu. Kasia miał świetne MŚ ale ja wolę zobaczyć co pokaże w klubie i wtedy ocenię.

0

Ja nie lubię ManU bardziej niż Realu ale uważam, że tylko oni mogą się równać z naszą obroną albo my z ich. Gdybym miał stwierdzić czy Vidić-Ferdinand jest lepsze od Puyol-Pique lub na odwrót to nie umiałbym określić.

0

kamil9040

Skończ te prowokacje. Kibic Realu który udaje wielkiego kibica Barçy. Pewnie wielu ci uwierzyło ale ja nie.

0

Armandi, jeśli będzie plebiscyt na najglupszy komentarz sezonu to wygrasz. Jeszcze raz:'wg. mnie Barça odpadła z Pucharu Króla, bo Pinto nigdy nie wykopywał piłki tylko podawał do stoperów Barcy.' Mistrzostwo. No chyba ze to ironia ale nie dostrzeglem.

0

d&g *

0

d&g

Skończ!

"maxwell- i tak przegrywa rywalizacje z abidalem" ja pier****

0

Poza tym to, że Ibra zostanie jest pewne. Widać to po wypowiedziach jego i jego agenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?