gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to ma byc jeden gracz czy jeden z każdej pozycji? Jesli jeden to bez dwoch zdan Messi, w drugim przypadku Lucio, Sneijder, Messi a co do bramkarza to nie wiem
0
Jeśli wygramy superpuchar to będzie świetnie a jeśli nie to trudno. Dla mnie najważniejsze jest jedno. Wygrać ligę. Mało mnie obchodzi LM, musimy po raz kolejny utrzeć nosa Realowi w Hiszpanii, on i tak LM nie wygra więc można być spokojnym.
0
Uzilowi dziękujemy. On już kibicuje Realowi.
0
kub@18
A wg mnie gra nieźle. Raz gdzieś się dziwnie zachował ale poważnych błędów nie pamiętam.
0
Bojan do zmiany, nic mu nie wychodzi
0
Co za piła od Maxa
0
GOLAZO !!
0
WOW Ibrze coś wyszło :O
0
Bojan...
0
ares!
Przecież Villa ma kontuzję i nie będzie grał do końca roku. Nie słyszałeś ?
0
killer19961996
Orange Ekstraklasa nie istnieje od kilku lat tak dla twojej wiadomości
0
Ostro ci 'dziennikarze' pojechali
0
VV bez dwóch zdań.
0
carlosss
I lepsze wrzutki od Alvesa.
0
Ankiewicz
To co, chcesz żeby grał słabo ? Bo na MŚ grał dobrze.
0
Dobrze, ze VV wczoraj zagrał połówke z Meksykiem to jest szansa, ze zagra.
0
ronaldinho 80
Ale nie w meczu z Sevillą który bezpośrednio decyduje o pucharze. Taki młodzik to se może wejść gdy wygrywamy 3-0 do przerwy i gramy z jakimś Xerez.
0
Tak, wrzucić Mińo na głęboką wodę do pierwszego składu na bardzo ważny mecz. Czy wy macie mózgi ? Nieważne jak Pinto broni on się nie spali przed takim meczem i lepiej jego wystawić niż młodzika.
0
Arson
Nie, to ani trochę nie wyglądało na żart. A jeśli chciałeś żeby to był żart to trzeba było to na końcu napisać bo z sensu wypowiedzi nic takiego nie wynika.
0
To jest seria newsów o byłych barcelonistach więc jak dobrze zauważyłeś nie czepiaj się bo wszystko jest OK.
0
To jest seria newsów o byłych barcelonistach więc jak dobrze zauważyłeś nie czepiaj się bo wszystko jest OK.
0
Waterman
Zgadzam się.
0
ramzi
A nie. Sory. To był prawdopodobnie Carvalho. Pomyliłem się.
0
ramzi
To był Terry
0
bruno87
Nie, nie wygra
0
Ja nie mam wątpliwości, że o 21.30 wchodzę na rojadirecta i oglądam na żywo.
0
TAKIMI12
Boże, mecz jest za tydzień. Jak chcesz linki dostać teraz to zgłoś się do Harrego Pottera. On ci może wyczaruje. My ci nie pomożemy.
0
Culé a muerte
Jeśli tak rzeczywiście jest to się cieszę.
0
Przecież to było jasne, że to ploty.
0
Nie mam nic przeciwko niemu. Zagrał fajny turniej, podoba mi się jego gra. Tylko, że jestem przeciwny temu transferowi. Moje zdanie jest takie: albo Cesc albo cantera. Bo jeżeli mamy kupować młodego zawodnika który dopiero ma się rozwijać to dajmy szansę Thiago i Jonathanowi którzy mają nie mniejszy potencjał. A kupując Cesca kupujemy gwiazdę, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie który przychodzi jako gotowy zawodnik i warto wydać na niego sporo kasy bo on zna styl Barcelony i można z pewnością powiedzieć, że się wpasuje. A z Ozilem nie wiadomo(chociaż 10 mln to prawie żadne ryzyko). Za to Thiago i Jonathan grają już kilka lat w najmłodszych drużynach i znają ten styl więc jest większa szansa, że się sprawdzą. Takie jest moje zdanie. Oczywiście jeśli Ozil przyjdzie to nie będę płakał ale tylko pod warunkiem, że Thiago i Jonathan będą mogli się ogrywać w pierwszym zespole a to w razie tego transferu jest mało prawdopodobne.
Wiem jedno, na pewno bardzo prawdopodobne jest to, że mnie szlak trafi jak będę musiał oglądać Keitę w półfinale LM z wielkim zespołem grającego na pozycji Iniesty. I w takim wypadku Ozil byłby potrzebny bo w tym sezonie jest jeszcze za wcześnie dla młodych na tak ważne mecze. Niezależnie od tego co się wydarzy będę zadowolony albo bardzo zadowolony.