0

A to ma byc jeden gracz czy jeden z każdej pozycji? Jesli jeden to bez dwoch zdan Messi, w drugim przypadku Lucio, Sneijder, Messi a co do bramkarza to nie wiem

0

Jeśli wygramy superpuchar to będzie świetnie a jeśli nie to trudno. Dla mnie najważniejsze jest jedno. Wygrać ligę. Mało mnie obchodzi LM, musimy po raz kolejny utrzeć nosa Realowi w Hiszpanii, on i tak LM nie wygra więc można być spokojnym.

0

Uzilowi dziękujemy. On już kibicuje Realowi.

0

kub@18

A wg mnie gra nieźle. Raz gdzieś się dziwnie zachował ale poważnych błędów nie pamiętam.

0

Bojan do zmiany, nic mu nie wychodzi

0

Co za piła od Maxa

0

GOLAZO !!

0

WOW Ibrze coś wyszło :O

0

Bojan...

0

ares!

Przecież Villa ma kontuzję i nie będzie grał do końca roku. Nie słyszałeś ?

0

killer19961996

Orange Ekstraklasa nie istnieje od kilku lat tak dla twojej wiadomości

0

Ostro ci 'dziennikarze' pojechali

0

VV bez dwóch zdań.

0

carlosss

I lepsze wrzutki od Alvesa.

0

Ankiewicz

To co, chcesz żeby grał słabo ? Bo na MŚ grał dobrze.

0

Dobrze, ze VV wczoraj zagrał połówke z Meksykiem to jest szansa, ze zagra.

0

ronaldinho 80

Ale nie w meczu z Sevillą który bezpośrednio decyduje o pucharze. Taki młodzik to se może wejść gdy wygrywamy 3-0 do przerwy i gramy z jakimś Xerez.

0

Tak, wrzucić Mińo na głęboką wodę do pierwszego składu na bardzo ważny mecz. Czy wy macie mózgi ? Nieważne jak Pinto broni on się nie spali przed takim meczem i lepiej jego wystawić niż młodzika.

0

Arson

Nie, to ani trochę nie wyglądało na żart. A jeśli chciałeś żeby to był żart to trzeba było to na końcu napisać bo z sensu wypowiedzi nic takiego nie wynika.

0

To jest seria newsów o byłych barcelonistach więc jak dobrze zauważyłeś nie czepiaj się bo wszystko jest OK.

0

To jest seria newsów o byłych barcelonistach więc jak dobrze zauważyłeś nie czepiaj się bo wszystko jest OK.

0

Waterman

Zgadzam się.

0

ramzi

A nie. Sory. To był prawdopodobnie Carvalho. Pomyliłem się.

0

ramzi

To był Terry

0

bruno87

Nie, nie wygra

0

Ja nie mam wątpliwości, że o 21.30 wchodzę na rojadirecta i oglądam na żywo.

0

TAKIMI12

Boże, mecz jest za tydzień. Jak chcesz linki dostać teraz to zgłoś się do Harrego Pottera. On ci może wyczaruje. My ci nie pomożemy.

0

Culé a muerte

Jeśli tak rzeczywiście jest to się cieszę.

0

Przecież to było jasne, że to ploty.

0

Nie mam nic przeciwko niemu. Zagrał fajny turniej, podoba mi się jego gra. Tylko, że jestem przeciwny temu transferowi. Moje zdanie jest takie: albo Cesc albo cantera. Bo jeżeli mamy kupować młodego zawodnika który dopiero ma się rozwijać to dajmy szansę Thiago i Jonathanowi którzy mają nie mniejszy potencjał. A kupując Cesca kupujemy gwiazdę, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie który przychodzi jako gotowy zawodnik i warto wydać na niego sporo kasy bo on zna styl Barcelony i można z pewnością powiedzieć, że się wpasuje. A z Ozilem nie wiadomo(chociaż 10 mln to prawie żadne ryzyko). Za to Thiago i Jonathan grają już kilka lat w najmłodszych drużynach i znają ten styl więc jest większa szansa, że się sprawdzą. Takie jest moje zdanie. Oczywiście jeśli Ozil przyjdzie to nie będę płakał ale tylko pod warunkiem, że Thiago i Jonathan będą mogli się ogrywać w pierwszym zespole a to w razie tego transferu jest mało prawdopodobne.

Wiem jedno, na pewno bardzo prawdopodobne jest to, że mnie szlak trafi jak będę musiał oglądać Keitę w półfinale LM z wielkim zespołem grającego na pozycji Iniesty. I w takim wypadku Ozil byłby potrzebny bo w tym sezonie jest jeszcze za wcześnie dla młodych na tak ważne mecze. Niezależnie od tego co się wydarzy będę zadowolony albo bardzo zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?