0

Ciekawe po co nam ta wypalona piłkarzyna ? Ibra go bije na głowę nawet bez formy.

barcelonismo

Dokładnie.

0

No i fajnie z tym Abidalem. To dobry pomysł. Fajna konferencja bo mówił w miarę konkretnie i nie było takich typowych wyuczonych odpowiedzi

0

po co mialby wracac? Boze...

0

No ja nie wytrzymałem do końca pierwszej połowy. Strasznie wiało nudą.

0

barca-fan

No co ty ?! ;o

0

kamil9040

Faktycznie. Cristiano był taniutki. Kaka rownież. A co to jest 250 mln.

0

a4tech

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi. News pochodzi ze Sportu. Co redaktorzy mają do treści tego newsa ?

0

kubaaa

OMG

0

kubabarca

Szkoda ze nie wymieniles jego slabych meczow. Chyba by braklo miejsca w jednym komentarzu

0

To oznacza ni mniej ni więcej to, że w tym sezonie zostaje i jeśli będzie grał słabo to żegnamy się z nim po sezonie. Ale nie mam pojęcia jak będzie wyglądał atak. Dobrze, że mamy taki kłopot bogactwa.

0

Do redakcji. Można by już uzupełnić Następny mecz. Na oficjalnej już jest takie info podane.

0

Jak na razie świetne transfery. Adriano jest bardzo uniwersalny i nawet jeśli się nie sprawdzi to 9,5 mln można przeboleć. Nic nie ryzykujemy. Teraz tylko Cesc i kadra gotowa. A jeśli Cesca nie ściągniemy to Thiago i Jonathan do pierwszego składu. Więcej życzeń nie mam. Chyba, że jeszcze jakiś ŚO ale to niekonieczne.

0

Czyli oficjalnie. To dobrze.

0

Jak tak teraz sobie myślę to ten zawodnik wzmacnia raczej pomoc i atak niż obronę. Z tego co widzę to jest to jeszcze bardziej ofensywny gracz niż Alves a pod bramką przeciwnika zachowuje się jak napastnik.

0

only_barca

Robinho nie przychodzi. Pep go nie chce.

0

only_barca

Czemu nie dla Barçy ? Uwierzyłeś w te 50 mln ? Haha

0

kilof8

Faktycznie. 26 lat = dziadek.

0

W tym sezonie musi pokazać to co pokazywał na MŚ bo bardzo wiele osób go jeszcze nie docenia. Oczywiście to na razie nie ta klasa co Yaya ale widać u niego możliwości. Sto lat.

0

Z tego co widzę to ma bardzo dobrą technikę i umie zakręcić obrońcami. W dodatku pod bramką przeciwnika zachowuje się bardzo dobrze.

0

Jeśli ten transfer jest prawdą to mamy zawodnika który może grać na obu bokach obrony, który gra ofensywnie i może za 2-3 lata być podstawowym LO bo Abidal i Max już mają swoje lata. Teraz na najbliższe lata będzie grał jako zmiennik Alvesa. Teraz wystarczy kupić tylko jednego ŚO i mamy bardzo kompletną obronę. Oczywiście jeśli ten transfer jest prawdziwy. A jeszcze jedno. Znając życie to Pep zrobi u nas z niego lewego skrzydłowego :D

0

Do czasu newsa z Matą wierzyłem w takie niepotwierdzone informacje które pojawiały się nagle komunikując że piłkarz już na 99,9 % jest w Barcelonie ale teraz wolę czekać na oficjalne info.

I szczerze powiedziawszy to nie wierzę w prawdziwość tej wiadomości.

0

barca_fan10

Chyba nie wierzysz w to co piszesz. Cesc jest warty minimum 40 mln. Dokładnie 45 według mnie. A NAM Arsenal sprzeda go za nie mniej niż 50.

0

keita^

Arsenal nam go nie odda nawet za 45 mln. Trzeba dać 50 i zobaczyć czy zaakceptują. Jak nie to znaczy, że trzeba sobie dać spokój. Poza tym 50 mln to jest taka najwyższa suma którą powinniśmy za niego zapłacić.

0

Dać ofertę 50 mln za Cesca a jak to odrzucą to zrezygnować z niego bo to znaczy, że im się w dupach poprzewracało

0

mniej*

0

Keita jest ustawiany nawet za Iniestę a w ofensywie daje mnie niż Busquets. Czyli Keita to typowy DM który może grać trochę wyżej w pomocy ale i tak zajmuje się defensywą.

0

Musimy się okopać i odperzeć atak :D

0

Nie ma takiej opcji żeby nasi gracze opuścili przygotowania do meczu z Sevillą. Poza tym należy im się odpoczynek za MŚ.

0

No to Hiszpania ma teraz problem z linią obrony. Pique jest już świetnym obrońcą ale jeszcze młodym i kogoś takiego jak Puyol potrzebuje mieć obok siebie. Albiol jest dobrym obrońcą ale Pique i Albiol jakoś mi do siebie nie pasują. Zobaczymy jak to będzie.

0

Sergio Ramos był najlepszym prawym obrońcą na tym Mundialu. Grał świetnie więc jest w tej jedenastce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?