gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe po co nam ta wypalona piłkarzyna ? Ibra go bije na głowę nawet bez formy.
barcelonismo
Dokładnie.
0
No i fajnie z tym Abidalem. To dobry pomysł. Fajna konferencja bo mówił w miarę konkretnie i nie było takich typowych wyuczonych odpowiedzi
0
po co mialby wracac? Boze...
0
No ja nie wytrzymałem do końca pierwszej połowy. Strasznie wiało nudą.
0
barca-fan
No co ty ?! ;o
0
kamil9040
Faktycznie. Cristiano był taniutki. Kaka rownież. A co to jest 250 mln.
0
a4tech
Nie rozumiem za bardzo o co chodzi. News pochodzi ze Sportu. Co redaktorzy mają do treści tego newsa ?
0
kubaaa
OMG
0
kubabarca
Szkoda ze nie wymieniles jego slabych meczow. Chyba by braklo miejsca w jednym komentarzu
0
To oznacza ni mniej ni więcej to, że w tym sezonie zostaje i jeśli będzie grał słabo to żegnamy się z nim po sezonie. Ale nie mam pojęcia jak będzie wyglądał atak. Dobrze, że mamy taki kłopot bogactwa.
0
Do redakcji. Można by już uzupełnić Następny mecz. Na oficjalnej już jest takie info podane.
0
Jak na razie świetne transfery. Adriano jest bardzo uniwersalny i nawet jeśli się nie sprawdzi to 9,5 mln można przeboleć. Nic nie ryzykujemy. Teraz tylko Cesc i kadra gotowa. A jeśli Cesca nie ściągniemy to Thiago i Jonathan do pierwszego składu. Więcej życzeń nie mam. Chyba, że jeszcze jakiś ŚO ale to niekonieczne.
0
Czyli oficjalnie. To dobrze.
0
Jak tak teraz sobie myślę to ten zawodnik wzmacnia raczej pomoc i atak niż obronę. Z tego co widzę to jest to jeszcze bardziej ofensywny gracz niż Alves a pod bramką przeciwnika zachowuje się jak napastnik.
0
only_barca
Robinho nie przychodzi. Pep go nie chce.
0
only_barca
Czemu nie dla Barçy ? Uwierzyłeś w te 50 mln ? Haha
0
kilof8
Faktycznie. 26 lat = dziadek.
0
W tym sezonie musi pokazać to co pokazywał na MŚ bo bardzo wiele osób go jeszcze nie docenia. Oczywiście to na razie nie ta klasa co Yaya ale widać u niego możliwości. Sto lat.
0
Z tego co widzę to ma bardzo dobrą technikę i umie zakręcić obrońcami. W dodatku pod bramką przeciwnika zachowuje się bardzo dobrze.
0
Jeśli ten transfer jest prawdą to mamy zawodnika który może grać na obu bokach obrony, który gra ofensywnie i może za 2-3 lata być podstawowym LO bo Abidal i Max już mają swoje lata. Teraz na najbliższe lata będzie grał jako zmiennik Alvesa. Teraz wystarczy kupić tylko jednego ŚO i mamy bardzo kompletną obronę. Oczywiście jeśli ten transfer jest prawdziwy. A jeszcze jedno. Znając życie to Pep zrobi u nas z niego lewego skrzydłowego :D
0
Do czasu newsa z Matą wierzyłem w takie niepotwierdzone informacje które pojawiały się nagle komunikując że piłkarz już na 99,9 % jest w Barcelonie ale teraz wolę czekać na oficjalne info.
I szczerze powiedziawszy to nie wierzę w prawdziwość tej wiadomości.
0
barca_fan10
Chyba nie wierzysz w to co piszesz. Cesc jest warty minimum 40 mln. Dokładnie 45 według mnie. A NAM Arsenal sprzeda go za nie mniej niż 50.
0
keita^
Arsenal nam go nie odda nawet za 45 mln. Trzeba dać 50 i zobaczyć czy zaakceptują. Jak nie to znaczy, że trzeba sobie dać spokój. Poza tym 50 mln to jest taka najwyższa suma którą powinniśmy za niego zapłacić.
0
Dać ofertę 50 mln za Cesca a jak to odrzucą to zrezygnować z niego bo to znaczy, że im się w dupach poprzewracało
0
mniej*
0
Keita jest ustawiany nawet za Iniestę a w ofensywie daje mnie niż Busquets. Czyli Keita to typowy DM który może grać trochę wyżej w pomocy ale i tak zajmuje się defensywą.
0
Musimy się okopać i odperzeć atak :D
0
Nie ma takiej opcji żeby nasi gracze opuścili przygotowania do meczu z Sevillą. Poza tym należy im się odpoczynek za MŚ.
0
No to Hiszpania ma teraz problem z linią obrony. Pique jest już świetnym obrońcą ale jeszcze młodym i kogoś takiego jak Puyol potrzebuje mieć obok siebie. Albiol jest dobrym obrońcą ale Pique i Albiol jakoś mi do siebie nie pasują. Zobaczymy jak to będzie.
0
Sergio Ramos był najlepszym prawym obrońcą na tym Mundialu. Grał świetnie więc jest w tej jedenastce.