gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny mecz był. Czekam na finał.
0
A czytać umiesz ?
0
Ale końcówka. 64-54 Vaaamooos ! !
0
Ale Laporta szalał na ławce :D
0
7 pkt przewagi. Minuta do końca. Regal w finale !
0
Przewaga się utrzymuje pod koniec 3. kwarty - 43-36
0
Ładnie. Początek troche niemrawy ale dobrze to wygląda teraz.
0
Kurde, nie chcą wchodzić rzuty za 3 ...
0
Przypomnę tylko mecz z Interem w fazie grupowej gdzie graliśmy bez Messiego. Nic by się nie stało gdyby nie grał. Gdyby jego nie było na boisku strzelał by kto inny. My mamy drużynę nie to co oni.
0
To ty Nostradamusie ? :O
0
PiteroS_VeB
"Na pewno ma lepsze wrzutki"
Powiedz, że to był żart ?!
Dla mnie on i Maicon są na równi. Szczerze to wolę nawet patrzeć na grę Maicona. Bardziej mu się ta piłka trzyma nogi. Co nie zmienia faktu że Dani jest świetny.
0
SIMONZAOOO
No właśnie i to jest największa różnica. Messi się rusza i dochodzi do sytuacji a Ibra nie !
A za te nerwy które mieliśmy przez pół godziny gdy było 1-1 powinniśmy podziękować Maxwellowi który chciał się zabawić w rasowego snajpera zamiast zagrać do Ibry który to by strzelił na 100 %. Na Puyola nie byłem wkurzony bo warunki do gry były ciężkie, poza tym cała drużyna grała rozkojarzona i tak się to musiało skończyć. Ale gdyby to był wynik 2-1 a nie 1-1 na pewno byłoby spokojniej.
0
To jest ku*** napastnik. Ehh, chciałbym żeby u nas zagrał ale to raczej nierealne... Kupiliśmy drewno i teraz musimy się z nim męczyć...
0
O charakterze można mówić gdy drużyna ciśnie przeciwnika i w końcu jej się udaje strzelić gola a z tego co pamiętam to Osasuna powinna wygrywać 2:3 bo Real nie miał 100% sytuacji w 2. połowie.
0
Dzisiaj rocznica 2-6 :D
0
Najbardziej szkoda tego, że na mecz z Atletico przytrafiło się tyle kontuzji bo prawdopodobnie ten sezon zakończylibyśmy bez porażki.
0
lukasz222
Od Zlatana to i Valdes byłby lepszym rozwiązaniem na ataku... Niestety, taka prawda.
0
No to może zamiast gadać zrób coś ze swoją Valencią żeby nie traciła pkt z Xerez czy Teneryfą to przewaga Barcy i Realu nie będzie taka duża. Valencia, Atletico, Sevilla czy Villareal potrafią powalczyć z Realem czy Barcą ale zdarzają im się wpadki ze słabymi i tracą masę pkt.
0
Też mi się podoba ta wypowiedź.
0
Taka wiadomość musi już coś oznaczać. Nie może to być zwykła plota. Oby to była prawda bo granie w przyszłym sezonie 1 napastnikiem (jeśli tak można nazwać Messiego bo on gra wszędzie, Pedro za dużo nie daje no ale strzela ważne gole a o trzecim panu szkoda mówić) nie wróży niczego dobrego.
0
Wielu mówiło, że z tak krótką ławką wygranie jakiegokolwiek trofeum będzie sukcesem. Jeśli wygramy LL sezon ten skończymy pozytywnie, latem trzeba poszerzyć skład i w przyszłym roku grać znowu swoje.
0
Dokładnie tak samo to odbieram. Tylko ci którzy chcą widzieć w tym coś więcej niż próba uspokojenia Mourinho są niespełna rozumu. Najlepsze tytuły są na Sport.pl: Dlaczego Valdes ZAATAKOWAŁ Mourinho ? Lol
0
Xavi doznał kontuzji. Zagrożony występ z Villareal.
0
sandro_fci
Ciekawe czy byłbyś taki mądry gdybyśmy zdobyli jeszcze jedną bramkę i byście odpadli a niewiele brakowało aby tak się stało. Wcale nie byliście o wiele lepszą drużyną w dwumeczu. Na CN nie istnieliście. Na GM byliśmy gorsi ale wynik meczu i tak był trochę za wysoki dzięki sędziemu.
Powiadasz, że gol ze spalonego... A to ci heca...
"W drugim Inter nie musiał oddawać strzału żeby Was wyeliminować ..." Dobrze, że to zauważyłeś. Tu nie chodzi o to, że nie musiał. On po prostu nie mogł oddać strzału ponieważ tak słabo wczoraj grał.
0
Barcelona zrobiła wczoraj wszystko co mogła. Jestem zadowolony z ich postawy. Teraz trzeba walczyć o ligę a w przyszłym sezonie zacznie się wszystko od początku i znowu będziemy przeżywać emocje. Visca el Barça!
PS. Dla mnie bramka Pique bramką sezonu LM jeśli chodzi o to w którym momencie meczu została zdobyta i pod jaką presją był nasz obrońca. Do tego była bardzo ładna.
0
Wtedy jak na to patrzyłem na żywo to mi się wydawało, że chciał go odciągnąć żeby nie prowokował kibiców którzy mogliby mu coś zrobić i jeszcze gorzej by się to dla nas skończyło.
No i tak teraz oglądam powtorkę to dokładnie tak samo to odbieram. VV pokazuje na kibiców żeby przestał ich prowokować i go odciąga.
0
W końcu się doczekaliśmy tego widowiska. Bardzo wierzę w awans ! Vamos !
0
Skoro nikomu źle nie życzycie to uspokoję was. Real już nie straci pkt w tym sezonie. My musimy wygrać wszystko aby zdobyć tytuł. I to na nas jest większa presja bo oni wszystkich słabiaków będą klepać a nam nie zawsze to wychodzi.
0
Ja bym jednak dał Henry-Ibra-Messi a od drugiej połowy Pedro za Henry'ego.
0
lukasoon15
Miałeś jeszcze jakieś ciekawe sny ?