0

Najgorsze nie jest nawet to, że złapał kontuzję tylko to, że na jego pozycji do końca sezonu będziemy oglądać Keite... :| A to znaczy, że będziemy grać w 10. Chociaż w takim wypadku może jakąś szansę dostanie Thiago który jest bardziej ofensywnym graczem niż Jonathan.

0

UUUUUfffff

0

Ej no nie mówcie, że Real nie istniał w tym meczu bo miał więcej sytuacji od nas z tym, że my byliśmy skuteczniejsi. Ogólnie gra Barcy na 50 %. Wygrali z Realem a zmęczyć mogli się tylko obrońcy którzy ganiali za Ronaldo. Ci z pomocy i ataku jakiegoś wielkiego zmęczenia nie powinni odczuwać. Jeśli się też spojrzy na nasz skład to nie był za ciekawy. Oni grali prawie optymalnym. A mimo to kolejne zwycięstwo z mierdami. I to cieszy. A gdybyśmy grali z Osasuną czy innym Xerez zapomniał bym o tym meczu w ciągu 2 dni. Za ciekawy nie był :P No ale odskoczyliśmy w tabeli i teraz tylko wygrywać.

0

Nie zagraliśmy cudownie a spokojnie bez szarżowania wywozimy 0-2 z Madrytu. Co prawda mieli swoje sytuacje ale ich nie wykorzystali. Vamos !

0

On nie gra cudownych meczów ale za to strzela ważne bramki ! Pierwszy skład ! Vaaaaaamos !

0

Mecz jest strasznie nudny ale dobrze że wygrywamy. Na 2 połowę Iniesta musi wejść

0

Na razie się rozkręcamy, czekajmy ;p

0

Oglądamy ! Vamos !

0

Alves w ustawiony w obronie, ataku czy pomocy to i tak ten sam Alves. Cała prawa strona jego. Z tym, że teraz Puyol będzie go asekurował z tyłu. Chyba, że będzie grał po lewej stronie za Maxwellem gdy ten pójdzie do ataku.

0

Ja jak miałem 512 z rok temu to oglądałem tylko na WWW bo na Sopcaście nic nie szło. Marne szanse.

0

Niestety ale nigdzie już nie ma komentarza na sportowych kanałach więc na 99,9 % oglądamy GD bez komentarza. Dla mnie traci ten mecz 50 % wartości. Słuchać tylko okrzyków ze stadionu...

0

Bardzo się cieszę.

0

Ja mam nadzieję, że w ataku nie będzie kombinował i wyjdzie Messi, Bojan i Pedro. 2 mecze wygrane 4:1 z takim ustawieniem chyba nie jest przypadkiem.

0

Już minęło kilka godzin od tego i powoli udaje mi się skupić tylko na GD ;p

0

Mam nadzieję, że C+ pokaże ten mecz chociaż tak naprawdę odechcialo mi się go oglądać... ;/

0

Właśnie słyszę .... Taka wiadomość w dniu GD...

0

Na Cyfrowym Polsacie to sobie możecie co najwyżej obejrzeć Hanne Montane na Disney Channel. Nie będzie tam meczu !

0

hanc, zmiażdżyłeś ;d

0

Widzę, że wy tutaj tacy spokojni... Ja też ;d Nie ma takiego podniecenia i strachu (może straszku ;p) jak przed ostatnimi GD. Nie wiem jaka jest tego przyczyna.

0

I tak nikogo nie kupią. W przyszłym roku będą tam grywać Pedro i Jeffren.

0

Nie należy zapominać, że 10 (któregoś miesiąca) przegraliśmy z Realem 4:1... ;p

0

I co z tego, że grają na Bernabeu ? Ostatnio to nam częściej tam klaskają pod koniec meczu a podczas samego meczu milczą :P

0

Moim zdaniem nie będzie decydujące bo któraś drużyna na pewno straci jeszcze punkty w jednym meczu do końca sezonu.

0

cracker

W ważnych spotkaniach to on akurat strzelał bramki ale co do jego gry w ostatnich kilku miesiącach to była fatalna (teraz już wraca forma).

0

Pierwszy mecz z Interem gramy na wyjeździe we wtorek więc rewanż oglądamy na Polsacie (w moim przypadku Ipli) w środę na Camp Nou. Wypas.

I do tego gramy już 20 kwietnia a nie 27 jak mi się wydawało na początku. To tylko 2 tygodnie.

0

Puyol już nie będzie mógł wytrzymać tyle meczów co w tym czy poprzednim sezonie i Gabi na pewno będzie potrzebny. Zresztą od czasu gdy powrócił wydaje się, że każdy z tej trójki (Puyol, Pique, Milito) grają tyle samo.

0

I zobaczycie, że teraz też będzie 2:4. Bardzo prawdopodobny wynik.

0

Inter nie jest słabszy od Arsenalu. W ćwierćfinale to Arsenal był najsłabszy, od początku tak mówiłem, chciałem na nich trafić i jak widać dwumecz pokazał, że Arsenal nie stanowił dla nas żadnego zagrożenia.

Co do Interu to na pewno nie można ich lekceważyć. Co z tego, że z nimi wygraliśmy łatwo w grupie. Teraz minęło pół roku i te 2 drużyny przynajmniej w jakimś stopniu się zmieniły więc to nie będą takie same mecze. Na razie przechodzimy dalej identycznie jak w zeszłym roku, i wynikami, i tymi remisami na wyjazdach. Teraz Inter to Chelsea z zeszłego sezonu. Przejdziemy wygrywając w dwumeczu jedną bramką lub bramkami strzelonymi na wyjeździe więc trzeba wywieźć z Mediolanu dobry wynik bo u nas nie przewiduję 4-0 jak to było z Arsenalem.

0

Ja już się trochę przekonałem do Maxwella ale jeszcze miesiąc temu mogłbym się bać o to, że coś zawali w ważnym meczu.

0

ON JEST NAJLEPSZYM PIŁKARZEM WSZECHCZASÓW ! KTÓRY TO JUŻ HATTRICK? MAMY AWANS !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?