0

Javi Martinez nie. Potrzebujemy typowego "murzyna" a nie technicznych hiszpańskich graczy na DMa. Jeden Busquets wystarczy.

0

"moglibyśmy pomarzymć se że to finał ligi mistrzów na estadio santiago bernabeu."

Jak to ? Przecież wy (Real) tutaj nawet nie gracie więc o czym gadasz ?

0

Oby nie wszedł Betis bo z nimi ciężko się gra.

0

Dobrze powiedziane. Jeśli to nie jest wymysł prasy to Rosell dymisja.

Gerrard jest dobry ale on niepotrzebny.

0

Nie wolno mu narzekać na piłkę tylko dlatego, że ma umowę z Adidasem... Dobre.

"Brüggen zapewnił jednak, że "żadne sankcje" nie zostaną wyciągnięte wobec Argentyńczyka."

lol

0

kamil9040

Jaką jedną za drugą ? Tylko ten ostatni strzał spartaczył. We wszystkich poprzednich strzałach sukcesem było to, że w ogóle strzelił i to jeszcze groźnie.

0

kamil9040

Daruj sobie bo 3/4 użytkowników już poznało twój poziom intelektualny i nie będzie odpowiadać na twoje pierdoły :)

0

Wam też się psuje TVP 1 ? Czy tylko u mnie tak przerywa ?

0

Gdyby pojawiła się oferta odkupienia Giovaniego za 20 mln nie wahałbym się. Bardzo mi się podoba jego gra i to prowadzenie piłki. Z niecierpliwością czekam na kolejne mecze Meksyku żeby go znowu zobaczyć w akcji.

0

szczel111

weniu5

A mianowicie ?

0

Mi sie podoba.

0

"Pep Guardiola przyzwyczaił się do komplementowania Keity. Malijczyk od razu oczarował trenera Barcelony,"

Wiemy... I to bardzo dobrze... Z nim jest jak z Kaką. Może grać katastrofalnie a w pierwszym składzie za kadencji Pepa znajdzie się zawsze.

0

Jak dla mnie w ostatnim meczu z Koreą był bardzo widoczny.

0

Thiago ! ! !

0

Ale ten Nolito rajdy przeprowadza ;o

0

Kaká...

Ten człowiek może zakończyć karierę a będzie miał szansę na Złotą Piłkę...

0

marcin1899

Raczej nie ma wątpliwości, że Mourinho. Te 12 tysięcy ludzi nie wiem o czym myślało głosując na Pepa.

0

"Chodziło mi o to, że jeśli kupisz obraz Van Gogha za 75 mln, dziwne byłoby, gdybyś po dwóch tygodniach go nie chciał".

Jeśli obraz się poplami to jest gówno warty. Nawet jeśli kosztował 75 mln.

0

Mnie i tak bardziej wkurzają jego "dośrodkowania"...

0

12 mln ? Za taki talent ? Lol. Poza tym to i tak wymysł prasy.

0

Zmiennik ? Maxwell i Puyol naprzemiennie.

0

Każdy mówi, że on się nie sprawdził i kasa wyrzucona w błoto a przecież on nie zagrał jeszcze ani jednego meczu u nas i jest młody.

0

boojan27

Bo jest po prostu lepszy. To moje zdanie.

0

Jeśli już odejdzie to niech gra Busquets. Jakiś poziom prezentuje, poza tym jest wychowankiem i Katalończykiem(Hiszpanem, a to ważne bo jeśli mają być wprowadzone ograniczenia obcokrajowców w drużynie w przyszłości to trzeba myśleć o tym już teraz)

0

Ja bym chyba na niego zagłosował.

0

Niee. Zostawić go !

0

judasz89

Naprawdę jesteś takim idiotą czy tylko udajesz ?

Co było w tym sezonie ? Iniesta dużo był kontuzjowany a Xavi jest coraz starszy. Razem w drugiej linii wszyscy nie będą grali. Cesc będzie rezerwowym ale zagra porównywalne minuty co Xavi i Iniesta.

0

Przecież jeśli mamy już kogoś ściągać na miejsce Xaviego to w szkółce mamy Thiago i Jonathana. Albo Cesc albo nikt.

0

Ciekawe

0

Paul Szyga

Czemu tak mało tych ":D"? Daj jeszcze 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?