gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Javi Martinez nie. Potrzebujemy typowego "murzyna" a nie technicznych hiszpańskich graczy na DMa. Jeden Busquets wystarczy.
0
"moglibyśmy pomarzymć se że to finał ligi mistrzów na estadio santiago bernabeu."
Jak to ? Przecież wy (Real) tutaj nawet nie gracie więc o czym gadasz ?
0
Oby nie wszedł Betis bo z nimi ciężko się gra.
0
Dobrze powiedziane. Jeśli to nie jest wymysł prasy to Rosell dymisja.
Gerrard jest dobry ale on niepotrzebny.
0
Nie wolno mu narzekać na piłkę tylko dlatego, że ma umowę z Adidasem... Dobre.
"Brüggen zapewnił jednak, że "żadne sankcje" nie zostaną wyciągnięte wobec Argentyńczyka."
lol
0
kamil9040
Jaką jedną za drugą ? Tylko ten ostatni strzał spartaczył. We wszystkich poprzednich strzałach sukcesem było to, że w ogóle strzelił i to jeszcze groźnie.
0
kamil9040
Daruj sobie bo 3/4 użytkowników już poznało twój poziom intelektualny i nie będzie odpowiadać na twoje pierdoły :)
0
Wam też się psuje TVP 1 ? Czy tylko u mnie tak przerywa ?
0
Gdyby pojawiła się oferta odkupienia Giovaniego za 20 mln nie wahałbym się. Bardzo mi się podoba jego gra i to prowadzenie piłki. Z niecierpliwością czekam na kolejne mecze Meksyku żeby go znowu zobaczyć w akcji.
0
szczel111
weniu5
A mianowicie ?
0
Mi sie podoba.
0
"Pep Guardiola przyzwyczaił się do komplementowania Keity. Malijczyk od razu oczarował trenera Barcelony,"
Wiemy... I to bardzo dobrze... Z nim jest jak z Kaką. Może grać katastrofalnie a w pierwszym składzie za kadencji Pepa znajdzie się zawsze.
0
Jak dla mnie w ostatnim meczu z Koreą był bardzo widoczny.
0
Thiago ! ! !
0
Ale ten Nolito rajdy przeprowadza ;o
0
Kaká...
Ten człowiek może zakończyć karierę a będzie miał szansę na Złotą Piłkę...
0
marcin1899
Raczej nie ma wątpliwości, że Mourinho. Te 12 tysięcy ludzi nie wiem o czym myślało głosując na Pepa.
0
"Chodziło mi o to, że jeśli kupisz obraz Van Gogha za 75 mln, dziwne byłoby, gdybyś po dwóch tygodniach go nie chciał".
Jeśli obraz się poplami to jest gówno warty. Nawet jeśli kosztował 75 mln.
0
Mnie i tak bardziej wkurzają jego "dośrodkowania"...
0
12 mln ? Za taki talent ? Lol. Poza tym to i tak wymysł prasy.
0
Zmiennik ? Maxwell i Puyol naprzemiennie.
0
Każdy mówi, że on się nie sprawdził i kasa wyrzucona w błoto a przecież on nie zagrał jeszcze ani jednego meczu u nas i jest młody.
0
boojan27
Bo jest po prostu lepszy. To moje zdanie.
0
Jeśli już odejdzie to niech gra Busquets. Jakiś poziom prezentuje, poza tym jest wychowankiem i Katalończykiem(Hiszpanem, a to ważne bo jeśli mają być wprowadzone ograniczenia obcokrajowców w drużynie w przyszłości to trzeba myśleć o tym już teraz)
0
Ja bym chyba na niego zagłosował.
0
Niee. Zostawić go !
0
judasz89
Naprawdę jesteś takim idiotą czy tylko udajesz ?
Co było w tym sezonie ? Iniesta dużo był kontuzjowany a Xavi jest coraz starszy. Razem w drugiej linii wszyscy nie będą grali. Cesc będzie rezerwowym ale zagra porównywalne minuty co Xavi i Iniesta.
0
Przecież jeśli mamy już kogoś ściągać na miejsce Xaviego to w szkółce mamy Thiago i Jonathana. Albo Cesc albo nikt.
0
Ciekawe
0
Paul Szyga
Czemu tak mało tych ":D"? Daj jeszcze 10.