gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"no bo co Sergio pokazal na tym turnieju?? NIC!"
Marna prowokacja. Chyba, że miałeś za ciemne okulary i nie widziałeś dokładnie co się działo na boisku.
0
Dla mnie drugi zawodnik na świecie zaraz po Messim. Chyba nigdy nie zapomnę stycznia tego roku. Co on wyprawiał na boisku to wtedy można go było porównywać z Ronaldinho.
0
Bóg istnieje ! Dzięki.
0
Dobrze, że nie teraz i oby nigdy.
0
Placzcie pomarancze! Mistrzostwo trafilo tam gdzie powinno! Zlota Pilka dla Xaviego. To raczej pewne.
0
BARCAfari
A mnie to nie obchodzi kto strzeli. Chcę tylko żeby Barceloniści zagrali dobry mecz.
0
No to chyba mamy Mistrzostwo :]
0
A o której godzinie będą mecze w Azji ?
0
Jak to będzie z azjatyckim tournee ? O której będą mecze mniej więcej w Polsce ?
0
Za rok owszem. Teraz nie.
0
2:1 dla Hiszpanii. Vamos !
0
janders
?
0
Wczoraj tak sobie właśnie myślałem, że Rosell będzie dążył do sprzedania Ibry. Wiadomo, że Ibra już nie jest potrzebny. Rosell nie wahał się sprzedać Toure i Dmytro więc nie będzie miał oporów przed sprzedażą Ibry. Poza tym 35 mln to bardzo dobra oferta. Korzystać i się nie zastanawiać.
0
maciej83
Już. Daruj sobie. Co byś powiedział jakby to Xavi tak splunął ? Taka maniera chłopców z Katalonii ? Pff... Wszędzie tylko to dogryzanie jak tylko ktoś z Madrytu chociażby niewłaściwie machnie ręką.
0
o kurde, leżę
barca-fan jesteś moim Bogiem :lol:
0
Wkur*** mnie ten człowiek. Nawet jak te długi były to Laporta o nich nie rozpowiadał (co jest akurat wiadome) ale widocznie nie było takiej potrzeby bo pewnie było to szybko nadrabiane. Piłkarze się nie upominali, nie protestowali więc na pewno tak było. No ale zaczęła się wojna Rosell - Laporta która zacznie nas kompromitować w oczach ludzi.
0
socios16
No tak, tylko, że jak przyjdzie Fabregas to nie będzie kasy na Mascherano tylko kupimy kogoś tańszego DM, a jak przyjdzie Mascherano to nie przyjdzie Cesc tylko np. Ozil który jest 2 razy tańszy. Przecież oni razem by kosztowali 80 mln.
Poza tym z tym Mascherano to bujda. Będę bardzo zdziwiony jak przyjdzie do Barçy.
0
Jak przyjdzie Cesc to nie przyjdzie Mascherano i na odwrót.
0
I tak dobrze, że odzyskaliśmy 15 mln. Czyli już mamy dodatkowe 39 mln na transfery bo jeszcze sprzedaż Toure.
0
Nie, dzięki. Już wolę Ibrę.
0
Powiedziałbym kilka brzydkich słów na jego temat ale powiem tylko tyle, że nie chciałbym go widzieć w koszulce Barcelony. Gwiazdeczka.
0
Widać, że planował tu zostać do końca kariery ale sytuacja zmusiła go do odejścia.
0
imonkey
Masz absolutną rację. Ktoś tutaj się myli. I tą osobą jesteś ty. Wszystko co piszesz to bzdury wyssane z palca :)
A do tych którzy piszą, że Yaya poszedł na tam ze względu na kasę nie mam słów. Szkoda, że tak mu się odwdzięczacie za to co dla nas zrobił. Kbicie... Odszedł tam ze względu na Kolo.
0
"Tak czy siak przynajmniej 50% wczorajszego sukcesu Hiszpania zawdzięcza Casillasowi."
Po tym co wyprawiał w tym meczu nie wahałbym się go posadzić na ławce na kolejne 2 mecze. Ba, uważam, że na grę zasługują bardziej Reina i Valdes ale gdybym był trenerem również bym zostawił Casillasa na bramce jako podstawowego bramkarza bo on już jest w tej reprezentacji kilka ładnych lat i umie wytrzymać presję mistrzostw a VV i Reina jeszcze nie bronili na mistrzostwach. A obroniony karny ? Super. Uratował wynik. Ale równie dobrze na bramce mógł stać Pawełek i miałby dokładnie takie same szanse obronienia tego karnego jak każdy inny bramkarz na świecie. Przykład ? Z drugiej strony stał Villar, gorszy bramkarz niż Casillas i również obronił karnego.
0
Dam wam małą podpowiedź: gol Paragwaju na 1000% prawidłowo nie uznany. Obejrzyjcie powtórke 10 razy a jeśli nadal nie będziecie wiedzieć o co chodzi to znaczy ze nie znacie się na przepisach spalonego.
0
O ile wszyscy rozpaczali z powodu sprzedaży Ronaldinho to nie była to żadna strata dla klubu bo grał słabo. Tym razem odchodzi najlepszy DM na świecie, bardzo wszechstronny ze wspaniałą techniką którego będzie bardzo trudno zastąpić. Adios.
0
No, mając takiego zawodnika City może powalczyć nawet o 3 miejsce w lidze. Będę kibicował Yayi żeby dobrze mu tam szło.
0
"Zlatanowi jest bardzo dobrze w Hiszpanii"
No a czemu miało by mu być źle. Gra słabo, w ostatnich meczach nawet usiadł na ławce a do tego ma ogromną kasę z tego. Coś a'la Jurek Dudek.
0
Z tym Milerem to żart ? Powód znany. Özil to chociaż Turek.
0
No i co to się stalo z tym Assulinem ? Tak fajnie się zapowiadał.