gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że na koniec sezonu trzecia będzie Valencia a czwarta Sevilla. Oni są w stanie coś ugrać w Europie w przyszłym roku. A Mallorca ? Odpadnie szybko bo tylko w tym sezonie dobrze grają a za rok już pewnie nie będzie tak dobrze tym bardziej, ze ma odejść trener i kilku graczy (chyba, że coś mi się pomyliło).
0
Iniesta1899
Nie zgodzę się. Jedyny zespół który zagrażał w tym sezonie Realowi i nam to Almeria. My wygraliśmy 1-0 u siebie i remis 2-2 na wyjeździe. Real wygrał 2:1 ostatnio w bólach a u siebie też stracił 2 bramki i chyba nawet przegrywał.
0
Mam nadzieję, że te błędy w obronie to tylko z powodu zlekceważenia rywala bądź lekkiej dekoncentracji spowodowanej skupieniem się na Interze. Ważne 3 pkt. Szkoda, że Messi znowu nie strzela bo Higuain go w końcu dogoni. Vamos !
0
Jak ostatnio nie mogę patrzeć na Keitę tak dzisiaj trzyma poziom. Co do Czyhrynskiego to dajcie se spokój. Dajmy mu czas.
0
Kunik
A co niby napisałem ?
0
Marquez i Czygryński razem. Do tego "kreatywny" Keita w środku. Do tego Henry w ataku całkowicie bez formy którego owszem chciałem zobaczyć ale tylko w wypadku gdy w linii ataku będzie ktoś lepszy od niego i będzie mógł ciągnąć grę a w tym składzie kogoś takiego nie widzę. Chyba, że Jeffren zaprezentuje się lepiej niż w ostatnich meczach. Proszę o 1-0 i oby ostatni raz taki skład wyszedł.
0
Idiota prowokuje a wy mu odpowiadacie...
0
No poje**** go coś ? Ile tych kontuzji jeszcze złapie... Najlepiej niech siedzi i się leczy do końca sezonu bo gdy wyjdzie w następnym mecz to znowu zostanie kontuzjowany.
0
Pamiętacie co robiliśmy z Sevillą gdy musieliśmy gonić wynik w rewanżu CdR (i to na stadionie Sevilli) ? Liczę na to samo za tydzień z Interem.
0
W 100 % racja. Założę się, że dzisiaj żaden z nich by tego nie powiedział ale wczoraj po przegranym meczu emocje wzięły górę.
0
A może przegraliśmy przez brak zmian ? Henry gra jak gra ale na pewno dałby więcej w ataku niż Keita.
Dobra tyle złośliwości. Zapewne na CN zagramy dobrze i awansujemy. Wierzę w to.
0
Nie sądziłem, że brak Iniesty tak szybko odczujemy. A za Ibrahimovicem jak szybko zatęskniłem tak już po 20 minutach wczoraj miałem go dość. Ale ja wierzę w odrobienie tej straty. Nie jest to jakoś bardzo trudne do zrealizowania. Jeśli nie przejdziemy to trudno. Lepiej przegrać teraz niż w finale.
0
seba7
Jesteś wielki ! Jak na razie nie kodują.
0
Kurde a nie wiecie co zrobić żebym mógł rozciągnąć obraz na boki gdy oglądam Public Sport ? Bo zawsze oglądam w kwadracie a pasowałoby rozciągnąć ? Albo chociaż spłaszczyć obraz żebym miał normalne postacie? W monitorze nie mam takich opcji. Może jakiś program czy cokolwiek ?
0
Tylko nie Keita... Już Ibra grał lepiej przez ten okres gdy był bez formy. To co gra Keita jest poniżej wszelkiej krytyki. W ogóle słowo "gra" jest używane na wyrost. Tym razem chyba już nie ma co liczyć na pomyłkę w składach ? ...
0
Pique !
0
Z Espanyolem zawsze było trudno. Do tego jeszcze dziwny skład. W kolejnych meczach już będziemy grać o niebo lepiej(jeśli tylko Keity nie będzie na boisku). Jestem tego pewien.
0
Sport przesadza. Zagraliśmy jeden z najsłabszych meczów od kilku miesięcy a oni napiszą, że najgorsze to sędzia... Najgorsze to wg mnie skład ustawiony przez Pepa, wprowadzenie Keity(WTF?!) i gra niektórych zawodników jak np. Milito...
0
Niestety nie da się na to patrzeć. Po co takie eksperymenty w dzisiejszym meczu...
0
Szalik kibica Espanyolu mnie rozwalił: "Puta Barca" :D
0
O jak dobrze, że Keity nie ma. I do tego gra Toure. Bajka.
0
Keita... Płakać mi się chce jak go widzę...
0
bajen
Boże, co za brednie...
0
Davide Santon
No tak. W ogóle się tam nie pokażemy bo statystyka mówi, że Inter nie przegral u siebie od iluś tam meczów. Hahaha. Jeszcze nigdy w historii nikt nie wygrał 6 trofeów i co ? Jeszcze nigdy w historii nie wygraliśmy 2 razy z rzędu na Bernabeu i co ? I nic bo ostatnio TA Barca to zmieniła.
0
Moim zdaniem czerwona kartka słuszna i nie wiem czemu ją anulowali.
0
Kameni zagra z Barceloną. Anulowana kartka.
0
Tylko, że Barca była wtedy w kryzysie...
0
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć tej akcji Messiego z Alvesem po prawej stronie gdy najpierw Messi pięknie podał do Alvesa a ten potem piętką do Messiego. Zapoda ktoś link ?
0
Messi jest teraz w życiowej formie. Nie czepiajmy się go, że chce strzelić bramkę po przejściu całego boiska bo to potrafi i wczoraj niewiele brakowało żeby do tego doszło.
0
Finał CdR na Camp Nou.