gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czemu ale ja jestem dziwnie spokojny przed tym meczem.
0
""Argentyna i Brazylia są lepsze od Hiszpanii."
Oczywiście na końcu musiał zażartować.
0
Świetny skład. Cieszę się, że Jeffren gra. Ostatnio gdy grał dobrze się prezentował. Dobrze, że zamiast niego Pep nie dał do ataku Iniesty...
0
Jedno mnie zastanawia:
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Po co 2 kanały Al Jazeera pokazują ten sam mecz ? To tak jakby u nas był pokazywany na C+ Sport i C+ Sport 2...
0
Fanatyk
Rządzisz :D Świetnie to podsumowałeś. Mnie najbardziej irytują komentarze w stylu "MessiGood",
0
"czy wolicie wspaniale grającego napastnika, który walczy o każdą piłkę, ale nie strzela bramek"
Tak, wolę takiego bo jeśli jakiś zawodnik gra wspaniale to będzie bramki strzelał.
0
Armandi
Co pokazał ? Powiedz mi bo może faktycznie inny mecz oglądałem. Chyba, że to, że w jednej sytuacji się dobrze ustawił i strzelił gola a przez pozostałą część meczu nie pokazał kompletnie nic uważasz za powrót do formy ?...
To nie jest tak że ja jestem jakimś antyfanem Ibry. Bardzo chcę żeby grał tak jak na początku sezonu albo i lepiej bo ładnie wtedy grał ale od kilku miesięcy jest to zwykłe nieruchome drewno w linii ataku i taka jest prawda.
0
Ludzie co się stało ? Czemu po wczorajszym meczu (który zagrał na takim poziomie jak gra przez ostatnie 3 miesiące) zaczęto mówić, że on wraca do formy? Przecież on nie pokazał wczoraj nic co by o tym świadczyło.
0
Wzorując się na wynikach z zeszłego sezonu podczas kryzysu i podczas wychodzenia z niego dzisiaj widzę 5-0 lub 6-0. Tak wg poprzedniego sezonu jeśli sytuacja miałaby się powtórzyć ;p
0
Keita - 4 (On był prawie niewidoczny na boisku) Ibra - 2 (To już chyba nie wymaga komentarza).
0
Chciałbym żeby Hiszpania wygrała Mundial. Argentyny nie lubię. Ale z drugiej strony Argentyna musi wygrać MŚ żeby Messi mógł dostać Złotą Piłkę. Tak więc nie wiem komu kibicować...
0
Kibic od 1990r
Co do Alvesa wyrzucającego piłkę w trybunę to akurat mają rację.
0
Szczególnie, że Pedro jest ŚRODKOWYM napastnikiem tak ?
0
Tak naprawdę to dzisiaj nie jesteśmy liderami tylko dzięki Zlatanowi. A szkoda bo szansa była spora.
0
Mamy Puyola i Marqueza a Dmytro też nie przyszedł tutaj ławy grzać.
0
To jest dopiero mistrz ! Brawo Leo ! !
0
Nie za bardzo mi się podoba środek. Chyba, że Toure będzie grał rozgrywającego i jednocześnie ofensywnego pomocnika to coś z tego będzie. Do tego Ibra...
0
Jin sensei
Zasłużyli? Chyba nie. Z najlepszymi przegrywali w tym sezonie.
0
Nadzieja matką głupich. Ile meczów już remisowali 0-0 do przerwy grając piach a kończąc mecz z kilkoma bramkami na koncie. Tym razem też w cud nie wierzę.
0
Co do Maxwella to mogę się zgodzić, że Arbeloa gra od niego lepiej ale pier***nij się w głowę jeśli sądzisz, że on gra lepiej od Abidala. W tym sezonie zagrał 1, może 2 mecze na słabszym poziomie a we wszystkich innych meczach grał fenomenalnie i w tym sezonie jest to najlepszy LO na świecie. Ty żyjesz zeszłym sezonem. Tak, w zeszłym sezonie grał słabo i był najsłabszy w Barcy ale to już historia.
0
yogoorcik
Wszyscy to widzą tylko nie Pep... Busquets właściwie nie powinien mieć prawa wstępu na boisku kosztem Toure bo on jeszcze nie potrafi nam dać tyle w pełnej formie co Yaya w pełnej formie.
0
Ja bym im więcej niż 20 % szans nie dał. Już widzę te wypowiedzi po meczu na CN w którym rozklepiemy ich minimum 3-0 - Barcelona była zbyt dobra, Nie dali nam szans itp. itd.
0
Od początku chciałem Arsenal. Można powiedzieć, że to nie będzie trudny pojedynek dla nas. Tak, lekceważę ich bo szans nie mają :)
0
Może niektórzy o tym zapomnieli ale w komórkach jest internet. Wejście na Sport.pl a potem jedno kliknięcie w link z newsem o losowaniu i będziecie mieli wszystkie pary. Powinno was to kosztować nie więcej niż 20 gr.
0
10kilan
Ja bym powiedział inaczej. W tym sezonie gra lepiej.
0
Widzieliście jak Hlebowi z pyska ślina leciała ? Ze 2 razy jak się rzucał do sędziego to z przybliżenia było widać :D
0
To już chyba mamy zmiennika dla Xaviego. O ile się nie myle to Yaya grał na jego pozycji i robił to fenomenalnie. Przy takiej formie i kontuzji Sergio może pozostanie już w 1. składzie. Yaya i Messi najlepsi. Henry chyba powrócił do formy. Wczoraj troche gorzej niż z Valencią ale w porównaniu do całego sezonu to bardzo dobrze zagrał. Vamos a Madrid !
0
Idealnie !
0
Jeszcze zobaczymy Busquetsa w ataku :lol:
0
"przed Pedra"
brrrr
Błagam, nie zamieniajmy się w RM.pl (Pepego)