0

adio

Nie rozumiem...

Barcelona92

Komentarz roku.

0

Haha śmiać mi się chce z tych którzy myślą, że Bojan wyjdzie zamiast Ibry z Valencią... Na środek wyjdzie Messi bądź Henry i tyle zobaczymy Bojana. Jeśli się okaże, że Messi wyjdzie na środku to nie będę mógł uwierzyć w 3 punkty dopóki mecz się nie skończy i nie wygramy.

0

Pamiętajcie, że po meczach reprezentacji zawsze gramy fatalnie :P Cieszy remis w takim razie. Bez Ibry powinno być łatwiej z Valencią więc jestem spokojny. Tak, narzekam na Ibrę. Na początku sezonu grał nieźle, strzelał i asystował, potem przyszedł spadek formy więc czekałem aż się przebudzi ale przez około 3-4 miesiące nie pokazał nic i już mam dość bronienia go. Niech lepiej zacznie grać bo innych zwolenników też przeciągnie na stronę tych co narzekają na jego grę.

0

Tak właśnie zachowuje się wielka drużyna. Strzela bramki bez względu na wszystko!

0

Jak mamy go nie krytykować skoro w debilny sposób osłabia drużynę ?! Chociaż... Może to nie jest osłabienie jeśli go nie ma na boisku...

0

Nie oglądałem 1 połowy. Czemu mecz się zaczął o 20.15 ?

0

Marocarter

Cieszymy się bo wychodzi najlepszy możliwy skład i tyle.

0

Super, Toure w końcu gra !

0

qbarca to już możesz żegnać się z telewizorem...

0

Dzisiaj zapomniałem obejrzeć tak więc dzięki :P

0

Ja się zaczynam nad czymś zastanawiać. Ibra zagrał całkiem nieźle w ostatnim meczu ale tylko jeśli chce się na siłe wyciągnąć pozytywy. Bo jeśli ktoś spojrzy na grę np. takiego Xaviego w tym meczu a Ibry to Ibra nie pokazał nic a mimo to dostał 7. Jeśli to jest (prawie) szczyt możliwości Zlatana to naprawdę jestem zaniepokojony tym transferem.

0

CyraxFallassion

W końcu ktoś dobrze mówi.

0

Messi który nie jest środkowym napastnikiem prowadzi. To jest mistrz.

0

Dla mnie najlepszy napastnik świata (ale oczywiście nie w tym momencie).

0

http://www.playfutbol.org/canal-tutv-h48.htm

Hiszpania - Liechtenstein U-21 Jeffren gra, nie wiem czy ktoś jeszcze z Barcy.

0

Świetna reklama

0

Oczywiście, że gra wygląda 2 razy szybciej ale proszę żeby nie decydował się na wrzutki... Oczywiście czasami mu się uda dobra wrzutka ale czasami to każdemu się udaje. Od niego wymaga się więcej. A jeśli mu nie wychodzi to niech nie próbuje.

0

No co wy chcecie od tego Messiego ? Faktycznie pod bramką mu nie wychodzi za bardzo, nie wie czy podać czy nie i czasami traci ale wchodzi w obronę jak w masło. Chociażby akcja z końcówki meczu gdy ruszył prawym skrzydłem, piłkę odegrał mu Iniesta i Messi strzelił ale bramkarz ją złapał. To była popisowa akcja Messiego. A w tym meczu miał kilka fenomenalnych zagrań i zwodów. Messi gra bardzo dobrze tylko musi wykorzystywać sytuacje i lepiej podawać.

Ja się bardzo cieszę z tego 2:1. Mamy gorszy okres gry więc trzeba wygrywać mecze chociażby po 1:0 byleby wygrywać.

0

Jak dla mnie dzisiaj najlepszy mecz Ibry od paru miesięcy.

Bramki padną w 2.połowie bo dobrze zaczęli grać.

0

Nie dawajcie linków do Canal + jak będzie bo zablokują transmisje. Wchodzicie w SopCasta i na liście kanałów szukacie Public Sport(mniej więcej w połowie listy). Odpalacie i patrzycie czy jest tam mecz Barcy. Jak jest to oglądacie i nie podajecie linka na stronie bo się nie naoglądacie.

0

Umknęła mi ta ankieta na stronie Sportu bo bym zagłosował :P

0

kmieciu90

La classe del Barça

0

Bo Yaya jest po prostu lepszy. Przynajmniej na razie. Sergio ma bardzo duży potencjał ale za 2 lata dopiero może być czołowym defensywnym pomocnikiem.

Co do dzisiejszego składu też bym chętnie Jeffrena zobaczył na lewej stronie.

0

Trzeba obejrzeć ten mecz.

0

Dobra wiadomośc.

0

Henry powinien dostać 5 bo taka jest ocena wyjściowa. Jego na boisku po prostu nie było. Tak więc proponuje ocenę wyjściową lub ocenę za grę (0) :P Kurde, chyba jeszcze nigdy nie widziałem żeby w jakimś meczu zawodnika nie było widać na boisku tak jak w tym meczu Heńka :D

0

Mi się wydaje, że jest lewonożny bo na początku grał tylko na prawej stronie za Messiego i lewą nogą często grał. Ja od zawsze sądziłem, że jest lewonożny. Może się myliłem.

0

My byśmy nie oddali ale Pep i tak woli stawiać na Busquetsa więc obojętne mu to czy Yaya zostanie czy nie a jak będzie możliwość ściągnięcia Cesca w takiej opcji to się raczej nie zawaha.

0

Lionel93

To naprawdę dobre pytanie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?