gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
adio
Nie rozumiem...
Barcelona92
Komentarz roku.
0
Haha śmiać mi się chce z tych którzy myślą, że Bojan wyjdzie zamiast Ibry z Valencią... Na środek wyjdzie Messi bądź Henry i tyle zobaczymy Bojana. Jeśli się okaże, że Messi wyjdzie na środku to nie będę mógł uwierzyć w 3 punkty dopóki mecz się nie skończy i nie wygramy.
0
Pamiętajcie, że po meczach reprezentacji zawsze gramy fatalnie :P Cieszy remis w takim razie. Bez Ibry powinno być łatwiej z Valencią więc jestem spokojny. Tak, narzekam na Ibrę. Na początku sezonu grał nieźle, strzelał i asystował, potem przyszedł spadek formy więc czekałem aż się przebudzi ale przez około 3-4 miesiące nie pokazał nic i już mam dość bronienia go. Niech lepiej zacznie grać bo innych zwolenników też przeciągnie na stronę tych co narzekają na jego grę.
0
Tak właśnie zachowuje się wielka drużyna. Strzela bramki bez względu na wszystko!
0
Jak mamy go nie krytykować skoro w debilny sposób osłabia drużynę ?! Chociaż... Może to nie jest osłabienie jeśli go nie ma na boisku...
0
Nie oglądałem 1 połowy. Czemu mecz się zaczął o 20.15 ?
0
Marocarter
Cieszymy się bo wychodzi najlepszy możliwy skład i tyle.
0
Super, Toure w końcu gra !
0
qbarca to już możesz żegnać się z telewizorem...
0
Dzisiaj zapomniałem obejrzeć tak więc dzięki :P
0
Ja się zaczynam nad czymś zastanawiać. Ibra zagrał całkiem nieźle w ostatnim meczu ale tylko jeśli chce się na siłe wyciągnąć pozytywy. Bo jeśli ktoś spojrzy na grę np. takiego Xaviego w tym meczu a Ibry to Ibra nie pokazał nic a mimo to dostał 7. Jeśli to jest (prawie) szczyt możliwości Zlatana to naprawdę jestem zaniepokojony tym transferem.
0
CyraxFallassion
W końcu ktoś dobrze mówi.
0
Messi który nie jest środkowym napastnikiem prowadzi. To jest mistrz.
0
Dla mnie najlepszy napastnik świata (ale oczywiście nie w tym momencie).
0
http://www.playfutbol.org/canal-tutv-h48.htm
Hiszpania - Liechtenstein U-21 Jeffren gra, nie wiem czy ktoś jeszcze z Barcy.
0
Świetna reklama
0
Oczywiście, że gra wygląda 2 razy szybciej ale proszę żeby nie decydował się na wrzutki... Oczywiście czasami mu się uda dobra wrzutka ale czasami to każdemu się udaje. Od niego wymaga się więcej. A jeśli mu nie wychodzi to niech nie próbuje.
0
No co wy chcecie od tego Messiego ? Faktycznie pod bramką mu nie wychodzi za bardzo, nie wie czy podać czy nie i czasami traci ale wchodzi w obronę jak w masło. Chociażby akcja z końcówki meczu gdy ruszył prawym skrzydłem, piłkę odegrał mu Iniesta i Messi strzelił ale bramkarz ją złapał. To była popisowa akcja Messiego. A w tym meczu miał kilka fenomenalnych zagrań i zwodów. Messi gra bardzo dobrze tylko musi wykorzystywać sytuacje i lepiej podawać.
Ja się bardzo cieszę z tego 2:1. Mamy gorszy okres gry więc trzeba wygrywać mecze chociażby po 1:0 byleby wygrywać.
0
Jak dla mnie dzisiaj najlepszy mecz Ibry od paru miesięcy.
Bramki padną w 2.połowie bo dobrze zaczęli grać.
0
Nie dawajcie linków do Canal + jak będzie bo zablokują transmisje. Wchodzicie w SopCasta i na liście kanałów szukacie Public Sport(mniej więcej w połowie listy). Odpalacie i patrzycie czy jest tam mecz Barcy. Jak jest to oglądacie i nie podajecie linka na stronie bo się nie naoglądacie.
0
Umknęła mi ta ankieta na stronie Sportu bo bym zagłosował :P
0
kmieciu90
La classe del Barça
0
Bo Yaya jest po prostu lepszy. Przynajmniej na razie. Sergio ma bardzo duży potencjał ale za 2 lata dopiero może być czołowym defensywnym pomocnikiem.
Co do dzisiejszego składu też bym chętnie Jeffrena zobaczył na lewej stronie.
0
Trzeba obejrzeć ten mecz.
0
Dobra wiadomośc.
0
Henry powinien dostać 5 bo taka jest ocena wyjściowa. Jego na boisku po prostu nie było. Tak więc proponuje ocenę wyjściową lub ocenę za grę (0) :P Kurde, chyba jeszcze nigdy nie widziałem żeby w jakimś meczu zawodnika nie było widać na boisku tak jak w tym meczu Heńka :D
0
http://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/65278/pedro/profil.html
Oficjalnie :P
0
Mi się wydaje, że jest lewonożny bo na początku grał tylko na prawej stronie za Messiego i lewą nogą często grał. Ja od zawsze sądziłem, że jest lewonożny. Może się myliłem.
0
My byśmy nie oddali ale Pep i tak woli stawiać na Busquetsa więc obojętne mu to czy Yaya zostanie czy nie a jak będzie możliwość ściągnięcia Cesca w takiej opcji to się raczej nie zawaha.
0
Lionel93
To naprawdę dobre pytanie :P