gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"- Biorąc pod uwagę cały obecny sezon, Barça przegrywała trzykrotnie i co ciekawe, każdy z tych meczów kończył się wynikiem 1:2. Były to spotkania z Rubinem Kazań (Liga Mistrzów), z Sevillą (Puchar Króla) oraz niedzielne z Atlético. W każdym z ww. meczów bramkę dla FC Barcelony strzelał Ibrahimović." To jest bardzo ciekawe.
0
Też to mogę powiedzieć. VV nie popełnił wczoraj błędu przy bramkach. Przy wolnym najpierw ruszył w prawo myśląc że tam pójdzie piłka ale Simao jednak strzelił w lewo i VV już nie zdążył. Po prostu zaryzykował i się nie udało. Dla mnie to nie jest błąd.
0
Nie. Nie gramy teraz Ligi Mistrzów.
0
Kurde. Podobał mi się ten sędzia. Szkoda, że taki zdarza się raz na 5 kolejek.
Co do gry Busquetsa to nie wymaga komentarza. Niech Yaya szybko zdrowieje...
0
Idioci. Do 70 % sezonowców niżej. Won :)
W pierwszej polowie świetnie zagraliśmy. Naprawdę szkoda, że tam nie udało się zdobyć 2. bramki bo mógł być remis. W 2.połowie bardzo słabo ale trudno. Teraz będzie tylko lepiej. Vamos !
0
FCB keres napisałem to tak ogólnie gdyż 72 % ławki to młodziki.
0
Keita i Busquets grają żeby wspomóc obronę. Pep zrezygnował trochę z mocniejszego ataku na rzecz obrony.
0
Patrzcie na ławkę. Same młodziki :P
0
Valdés; Jefrren, Puyol, Milito, Maxwell; Xavi, Sergio Busquets, Keita; Messi, Ibrahimovic, Iniesta.
Oficjalnie
0
Madritas__
Jeden ze śmieszniejszych komentów jaki ostatnio widziałem na TEJ stronie. Nie chce mówić o waszej bo tam co minutę jest idiotyczny komentarz.
0
Patrząc na ostatnie wyniki powinniśmy dzisiaj wygrać i to z palcem w nosie. Przegraliśmy ostatnio ledwo co i to wtedy gdy byliśmy w kryzysie(01.03.2009: Atlético 4-3 FC Barcelona)
0
Czemu nie możemy zagrać w pierwszych strojach ? Popatrzcie na skrót zamieszczony w newsie i zauważcie, że AM i my gramy w podstawowych barwach.
0
To już moim zdaniem pewniejszy jest Dmytro na obronie niż Busquets...
0
barca-fan
Dokładnie
0
Kurde, 20. lutego konkurs Małysza na dużej skoczni. Mam nadzieję, że godziny się nie zejdą ze sobą ale chyba jednak tak będzie.
0
Najlepszą opcją byłoby sprowadzenie skrzydłowego i to wszystkie wielkie transfery. Ale jeśli nie ściągniemy teraz Cesca może nam ktoś go sprzątnąć i za rok może już w ogóle nie przyjść. Tak więc trzeba będzie kupować gdy to będzie tylko możliwe a nad skrzydłowym się zastanowić.
0
Ten Rosell jakoś nie budzi mojego zaufania tak z twarzy :P Jak polski polityk :D No ale ważne żeby był dobrym prezydentem. Ja nie mam swojego faworyta.
0
Moim zdaniem to, że zawodnik jest podatny na kontuzje nie jest jakąś wielką przeszkodą. Pedro już teraz jest dość dobrym zmiennikiem a za rok gdy będzie musiał zastąpić kogoś przez parę meczów wyjdzie tylko na jego korzyść a i my na tym aż tak dużo nie stracimy bo to bardzo solidny zmiennik. Tak więc brać Silvę i się nie zastanawiać nad kontuzjami.
0
"Drugą żółtą kartę dostał na Mestalla po tym jak po podaniu Victora Valdésa z rzutu bramkowego przyjął piłkę w polu karnym, co nie jest dozwolone." To znaczy, że po rozpoczęciu gry przez bramkarza z 5m zawodnik nie może przyjąć piłki w swoim polu karnym tylko dopiero poza nim ? Dobrze zrozumiałem ? Bo jeśli tak to jestem zdziwiony bo pierwszy raz o takim przepisie usłyszałem a tyle meczów już się obejrzało...
0
Nie ma zawodnika który lepiej trzyma piłkę przy nodze. On jest fenomenalny. Te jego sztuczki z piłką przy nodze. Tylko R10 robił tricki ładniej.
0
Jedyny pomocnik jaki do nas przyjdzie latem to będzie Fabregas a jak on nie przyjdzie to do pomocy nikt inny nie dołączy.
0
Oglądałem ten mecz uważnie i naprawdę nie rozumiem o co wy tutaj macie pretensje do sędziego. Mnie zdenerwował tylko raz gdy na początku ścięto Messiego i nie dostał żółtej kartki a potem gdy Maxwell przytrzymywał gościa żeby go nie wyprzedził to Brazylijczyk dostał kartkę. Nie wmawiajmy sobie, że Pique nie zasłużył na czerwoną bo przecież widzieliśmy co zrobił. Wjechał tamtemu w nogi. Słuszna kartka. Kartka Marqueza też zasłużona chociaż ten z Getafe mu się podłożył. Ale fakt jest taki, że Marquez go przewrócił a gdyby go nie przewrócił to byłaby 100 % sytuacja.
A tak poza tymi kartkami to może mi ktoś łaskawie wytłumaczy o co się rzucacie do sędziego ?
Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem świata. Był wszędzie i robił na boisku wszystko. A ta jego pierwsza bramka cudowna. Podobała mi się gra Maxwella na PO. Mam nadzieję zobaczyć go na tej pozycji za tydzień. Cieszy też postawa Milito. Co do gry Ibry to niech sobie gra jak teraz, nie musi strzelać goli, tylko denerwuje mnie to, że na 10 podań 5 jest niedokładnych, a 4 są takie, że ten do kogo podaje musi się namęczyć żeby coś zrobić z tej piłki bo też nie są to dokładne podania. Piękna postawa Barcelony wczoraj. Vamos !
0
Jak Pep się uprze na coś to będzie na to stawiał nawet jak to jest bez sensu (czytaj Iniesta na skrzydle)
0
Jasne, że tak lukabene.
0
Faktycznie jest teraz beznadziejny ale w Szachtarze musiał naprawdę dobrze grać, że został tu sciągniety. Ja w niego wierzę.
0
Podoba mi się jego gra. I tak do nas nie przejdzie ale jeśli by się tak stało to byłbym zadowolony.
0
Pamel, widzę, że porównywanie pomocnika (ofensywnego) do defensywnego jest bardzo popularne.
0
Dla mnie Silva to byłby najidealniejszy transfer ze wszystkich wymienianych.
0
vares999 lepiej nie można go porównać ;p
0
Podczas gdy grając pierwszym składem mieliby kilku mniej.