0

Rok spokoju. Dopiero za rok się będę martwił, że może do nas zawitać.

0

DinaczClue

A myślisz, że my będziemy chcieli 35-letniego dziadka ? Co komentarz to głupszy. Ale seria "Dobra wypowiedź" i tak bije wszystko na głowę.

0

Pyrzo_Barca

A ja nie mam pojęcia po co komentujesz jeśli nie widziałeś jak ostatnio zagrał. Może być niezłą zapchajdziurą w przyszłym sezonie. Jest bardzo wszechstronny.

0

A więc jednak oficjalnie. Szkoda. Trzeba kupić jakiegoś obrońcę.

0

"Kibice Arsenalu przynajmniej trzymają klase na własnej stronie"

Na pewno myślimy o tej samej stronie ? Bo jeśli chodzi o wyzwiska to tam jest "wyższy" poziom niż na fioletowej.

0

Jak nie w tym okienku to niech już nie przychodzi. Za rok Thiago może być już dość ważnym zawodnikiem Barcelony i wtedy on nie będzie potrzebny.

0

Inaczej niż frajerstwem nie można tego nazwać. Mieć kontrolę w meczu i tak przegrać. Szkoda.

0

Oriol mi się bardziej w półfinale podobał.

0

Kur*a 2:1 ;/ ;/

0

boixos1944

Marc Bartra. ŚO Barcelony. Swoją drogą świetnie gra. Z Montoyą chyba 2 najlepsi Barceloniści na tych ME.

0

Ale Bartra akcję zaliczył :o

0

E no kurde

0

Brawo

0

Montoya to nasz przyszły PO. Bardzo dobrze gra na tym turnieju. Mi się podoba.

0

gnostyk

Nie zachowuj się jak idiota który ocenia zawodnika po jednym zagraniu. Widziałeś jeszcze kiedyś żeby Pedro nie podał w takiej sytuacji jak na MŚ ? Bo ja nie. Raz mu się zdarzyło i wielkie halo. Jest młody a to był półfinał MŚ, grał pierwszy raz w 1. składzie na MŚ. Coś mu odwaliło raz i już. Koniec tematu.

0

Przecież wszystkie repry Hiszpanii to Barcelona.

0

Wynik dziś nie jest ważny. Już pokazali, że mamy świetną młodzież i nie musimy się obawiać o przyszłość.

Na fioletowej spust nad Canalesem, porównania do Xaviego i Iniesty z młodości, typowanie na MVP turnieju po to by za 2 lata wszyscy o nim zapomnieli jeśli tylko szybko nie zmądrzeje i nie ucieknie z Realu.

0

Culé a muerte

U was nie podejrzewają a u nas podejrzewają. Taka mentalność.

0

Dobrze gada. Bardziej wierzę otoczeniu Laporty niż Rosella.

0

dobrze,że to tylko twoje zdanie

0

Czyli można to przetłumaczyć jako "Pozwólcie mi w końcu odejśc do cholery" Jak na niego ten wywiad nawet odważny.

0

Fan Ibry na boisku :D

0

Mi osobiście podobał się Benja ale każdy z tych młodzików pokazał , że nie przez przypadek gra w Barcelonie. Każdy coś zaprezentował.

0

Messi1510

No właśnie... Były...

0

Z 17 gra Edu Oriol. Boczny napastnik

Z 24 gra Armando Lozano. Przyszłości raczej nie ma bo ma już 25 lat

0

Ale wpakował ! Ktoś tu pisał, że wygramy 2:4 :D

0

Kolejny gol. Okazały wynik

0

Villa_93

4 sierpnia w Azji z jakimiś All Stars China czy coś takiego :P o 12 czy 13 polskiego czasu.

Ale Benja technikę pokazał.

0

Głupie pytanie zadałem. Cała drużyna się zmieniła :D

0

Benja !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?