gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rok spokoju. Dopiero za rok się będę martwił, że może do nas zawitać.
0
DinaczClue
A myślisz, że my będziemy chcieli 35-letniego dziadka ? Co komentarz to głupszy. Ale seria "Dobra wypowiedź" i tak bije wszystko na głowę.
0
Pyrzo_Barca
A ja nie mam pojęcia po co komentujesz jeśli nie widziałeś jak ostatnio zagrał. Może być niezłą zapchajdziurą w przyszłym sezonie. Jest bardzo wszechstronny.
0
A więc jednak oficjalnie. Szkoda. Trzeba kupić jakiegoś obrońcę.
0
"Kibice Arsenalu przynajmniej trzymają klase na własnej stronie"
Na pewno myślimy o tej samej stronie ? Bo jeśli chodzi o wyzwiska to tam jest "wyższy" poziom niż na fioletowej.
0
Jak nie w tym okienku to niech już nie przychodzi. Za rok Thiago może być już dość ważnym zawodnikiem Barcelony i wtedy on nie będzie potrzebny.
0
Inaczej niż frajerstwem nie można tego nazwać. Mieć kontrolę w meczu i tak przegrać. Szkoda.
0
Oriol mi się bardziej w półfinale podobał.
0
Kur*a 2:1 ;/ ;/
0
boixos1944
Marc Bartra. ŚO Barcelony. Swoją drogą świetnie gra. Z Montoyą chyba 2 najlepsi Barceloniści na tych ME.
0
Ale Bartra akcję zaliczył :o
0
E no kurde
0
Brawo
0
Montoya to nasz przyszły PO. Bardzo dobrze gra na tym turnieju. Mi się podoba.
0
gnostyk
Nie zachowuj się jak idiota który ocenia zawodnika po jednym zagraniu. Widziałeś jeszcze kiedyś żeby Pedro nie podał w takiej sytuacji jak na MŚ ? Bo ja nie. Raz mu się zdarzyło i wielkie halo. Jest młody a to był półfinał MŚ, grał pierwszy raz w 1. składzie na MŚ. Coś mu odwaliło raz i już. Koniec tematu.
0
Przecież wszystkie repry Hiszpanii to Barcelona.
0
Wynik dziś nie jest ważny. Już pokazali, że mamy świetną młodzież i nie musimy się obawiać o przyszłość.
Na fioletowej spust nad Canalesem, porównania do Xaviego i Iniesty z młodości, typowanie na MVP turnieju po to by za 2 lata wszyscy o nim zapomnieli jeśli tylko szybko nie zmądrzeje i nie ucieknie z Realu.
0
Culé a muerte
U was nie podejrzewają a u nas podejrzewają. Taka mentalność.
0
Dobrze gada. Bardziej wierzę otoczeniu Laporty niż Rosella.
0
dobrze,że to tylko twoje zdanie
0
Czyli można to przetłumaczyć jako "Pozwólcie mi w końcu odejśc do cholery" Jak na niego ten wywiad nawet odważny.
0
Fan Ibry na boisku :D
0
Mi osobiście podobał się Benja ale każdy z tych młodzików pokazał , że nie przez przypadek gra w Barcelonie. Każdy coś zaprezentował.
0
Messi1510
No właśnie... Były...
0
Z 17 gra Edu Oriol. Boczny napastnik
Z 24 gra Armando Lozano. Przyszłości raczej nie ma bo ma już 25 lat
0
Ale wpakował ! Ktoś tu pisał, że wygramy 2:4 :D
0
Kolejny gol. Okazały wynik
0
Villa_93
4 sierpnia w Azji z jakimiś All Stars China czy coś takiego :P o 12 czy 13 polskiego czasu.
Ale Benja technikę pokazał.
0
Głupie pytanie zadałem. Cała drużyna się zmieniła :D
0
Benja !