gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ruszają mnie te newsy o Mascherano. W tym okienku w końcu przejrzałem na oczy i przestałem wierzyć "nieoficjalnym" źródłom.
0
Nie żartujcie z tym Henrym. Co on dla nas zrobił, jeden dobry sezon, drugi swietny, trzeci beznadziejny.
0
A ja twierdzę: Torres coraz bliżej.
Mój komentarz ma taką samą wartość jak to co oni napisali.
0
lukasoon15
Moim zdaniem nie. Maxwell jest dobrym zawodnikiem i nic więcej.
0
Oczywiście na naszą niekorzyść.
0
"Chcemy znów wygrać Ligę Mistrzów i zmazać niepowodzenie z poprzedniej edycji. Wtedy zawiedliśmy, odpadając z Interem w półfinale".
Hę ? Zawiódł tylko sędzia który popełniał bardzo znaczące błędy.
0
realgol
Jedyna rzecz której chce Ronaldo to trofea i kasa. Jego nie obchodzi w jakim klubie będzie to miał.
0
realgol
Na szczęście Messi nie jest taką sprzedajną dziwką jak CR94. Więc my śpimy spokojnie. Co innego u was, City rzuci kasę i CeeRa nie ma. Co za różnica, sprzedał się raz, zrobi to drugi raz.
0
Mało prawdopodobne jest to, że wkrótce nie wyląduje na pierwszym miejscu tej listy. Ten sezon zapowiada się znowu na minimum 40 bramek a to daje mu już 3 czy 4 miejsce.
0
FCB-kat.
Tak ciężko przeczytać 5 komentarzy... ? Co innego gdyby było ich dwieście ale jest dokładnie 5
0
Dzięki
0
caminero
Jeśli Abidal jest w formie to wtedy Maxwell może pomarzyć o grze. Sugerujecie się tylko ofensywą. A obrońca jak można zauważyć jest tylko od bronienia. W tym Abidal jest o 2 klasy lepszy. To, że Max wczoraj zagrał dobrze to nic nie znaczy. Na palcach jednej ręki można policzyć ilość składnych akcji Sevilli prawą stroną. Nie wyobrażam sobie Maxa w meczu z ManUtd czy Chelsea.
0
Nie ma opcji Pedro na ławce. Szczególnie po wczorajszym meczu. Pedro - Villa - Messi, Pedro - Ibra - Messi i od święta mogą zagrać Villa - Ibra - Messi ale Pedro nie może siedzieć na ławce patrząc na to jak się rozwija.
0
Jakieś barany się do Villi rzucają.. Ja pier***... No tak, w pierwszym meczu hattricka nie walnął, skandal !
0
Co za mecz ! VAAAMOOOOSS ! Campeones !
0
Nieźle. Usunął już ze strony. Co za pipka
0
Czemu Pep wystawia Abidala na środku podczas gdy na ławce siedzi 2 nominalnych środkowych obrońców ? No i ten Keita. On jest niezniszczalny, niezmęczalny, niespadkoformny że cały czas jest w pierwszym składzie ? Nieważne. Chcę zobaczyć ładną grę. Trofeum będzie dodatkiem.
0
lukasoon15
Miałem napisać coś podobnego ale mnie wyręczyłeś ;]
0
Co te dzienniki się tak na niego uparły ? Nie wystarczy, że już kilka razy Ibra i Raiola zaprzeczali ? Przecież to jest oczywiste, że zostanie a Madryt jest ostatnią drużyną która będzie chciała go kupić. Co raz głupsze te gazety.
0
"Kolejną wskazówką jest fakt, że Mascherano nie wystąpił wczoraj w meczu Liverpoolu w Lidze Europejskiej z Trabzonsporem. Oficjalnie ze względu na uraz,"
Z tego co wiem to kluczowi gracze odpoczywali przed meczem z City. Jako, że Trabzon nie jest wymagającym rywalem mogli sobie na to pozwolić. O kontuzji Javiera nie słyszałem ale być może tak było.
Co do transferu. Jeśli przyjdzie to ogromne wzmocnienie. Ale mi się bardzo spodobał Oriol Romeu. Ma wszystko żeby być idealnym DMem. Wywarł na mnie lepsze pierwsze wrażenie niż Busquets. Więc mi to obojętne co się stanie. Chociaż Mascherano to klasa a Oriol to dopiero młodzik i wiadomo, że lepiej jeśli Mascherano przyjdzie.
0
"Rzekome wślizgi Busquetsa to rzeczywiście solidny argument o wyższości LL nad P."
Lepiej tego nie można ująć.
0
Śmieszne. Zresztą jak 80 % statystyk.
0
giermaza77
Co roku się płaci.
0
9e0r9e
Niedługo wchodzi Canal+Gol więc spokojnie. Miejsca nie zabraknie.
0
No przecież zmienią plan. Godziny pojawiły się niedawno a oni plan na stronie mają od dawna i godziny 19 nie mogą zostawić pustej więc coś tam wcisnęli. Teraz się to zmieni na nasz mecz.
0
Barca tirówa
Kolejny sfrustrowany brakiem sukcesów i co rocznym wpierniczem w GD oraz mający nadzieję (złudną), że w tym roku będzie lepiej. Tak więc spokojnie. Popłacze i pójdzie.
0
"a w pierwszym skladziem mamy drugiego najlepszego
defensywnego pomocnika na swiecie [ wg mnie ]
zaraz po yaya toure :) Busiego"
Nie mogę napisać nic konkretnego bo cały czas turlam się po podłodze. Ty znasz chyba jakiegoś innego Busquetsa .
0
I on miał u nas grać... Frajer
0
Komentarze jak na demotach. Każdy jest tutaj znawcą religii.
0
Pique grał świetnie ale na to co grał Lucio nie ma słów. Więc pewna nagroda dla Lucio.