0

Eto'o jest jaki jest ale on by w życiu nie przeszedł do Realu. Ma za dużo wspomnień z Barçy.

0

Już się zaczyna lamentowanie. Mamy Milito który zastąpi Puyola. O co chodzi ? A w razie gdyby Milito był kontuzjowany jest Abidal. A na LO jest Maxwell i Adriano. Spokojnie, mamy dobry skład.

0

Pajo

Bo arsenal to jest śmieszny klubik który nie zasługuje na odrobinę szacunku. A na pewno nie z mojej strony,

0

Zenesepa

I dlatego Cesc gra z numerem 4 w arsenalu a w rezerwach Thiago. Bo to jest numer obrońcy...

0

Fontas a nie Muniesa jest pierwszym obrońcą rezerw który będzie wchodził do pierwszego składu.

0

939

Trudno się nie zgodzić.

0

Kosmo

4 czeka na Thiago a 20 na Dos Santosa (lub odwrotnie). Panu Cescowi już dziękujemy.

0

Bo Maxwell i Adriano to gracze przede wszystkim ofensywni. Ten pierwszy w defensywie jest słaby, ten drugi już lepiej. Ale z drugiej strony każdy z nich jest w defensywie lepszy od Marcelo a ten chyba dostaje powołania.

0

Rafalx160

Przerażę się dopiero wtedy gdy będziemy sięgać poziomu Kanonierów(taka amatorska stronka o pewnym mało znaczącym klubiku). Wiele osób nie zna pewnie tej strony ale zapewniam, że poziom jest tam 3 razy niższy niż na fioletowej. Poziom "kibiców" jest żenujący a to, że "redaktorzy" na tej "stronie" wcale lepiej się nie prezentują jest chyba najmocniejszym argumentem, że jest to najmniej profesjonalna strona klubowa w Polsce.

0

Kiedy zbanujecie tego idiotę Remuntada ?

0

Z tym wykrzyknikiem to przegięliście. Trzeba było dać wielokropek :D

Żartuję oczywiście. Jego gra wygląda strasznie ale zdaję sobie sprawę z tego, że skoro jest na boisku we wszystkich meczach to dobrze wykonuje to co Pep mu nakazuje.

asdfcb

Wolę oglądać 11 Keit w Barcelonie niż choćby pół Robinho.

0

szymonst

Pomiędzy. Oni są potrzebni też w Barçy B a poza tym w pierwszej drużynie aż tak wielkiej roli nie będą w tym sezonie odgrywać.

0

Ja Keity generalnie na boisku nie widziałem ale jak widziałem to wtedy gdy tracił piłkę.

0

pizzerman1

Rozumiem, że w domu mamusia ci robi kanapki bo ty nie możesz tego zrobić ale znaleźć sobie linka już mógłbyś sam.

0

Messi jest głównym faworytem do Pichichi

0

adan23

Skończ ze zdaniami typu "miał możliwość gry" bo jej nie miał. Jeśli by grał to by został.

0

Nie chcę wiedzieć co przy nich robiłeś jeśli są takie kapitalne.

0

pato53

W twojej FIFIE być może ma.

0

Jemu u nas niczego nie brakuje i nie odejdzie.

0

Numer 14 na 99 %

0

A nie można sprzedać od razu...

0

Wczoraj komentatorzy nie byli jeszcze w formie. Pełno głupot gadali co im się raczej nie zdarzało w poprzednim sezonie. Z Orłowskim zawsze się zgadzałem jak coś powiedział a wczoraj chociażby tekst o tym, że Abidal ma wyższe notowania od Milito u Pepa mimo, iż wiadomo, że Pep tylko testuje Abidala na środku. Za to Realowi ładnie dogryzali :D

0

I teraz na kadrę z takimi urazami pojadą i się pogorszy. Mam nadzieję, że nie zagrają a jak zagrają to po 10 minut.

0

Jaka wrzuta Alvesa :O Rzadko mu takie wychodzą

0

Villazo ! Goleador !

0

Kurde, szkoda, że był spalony

0

Macie swojego Maxwella. W ataku dobry, w obronie słaby. Od dawna to powtarzam. Mimo, że faulował chyba przed polem karnym to wcześniej dał się ograć jak dziecko.

Valdes !

0

Iniesta piękny lob !

0

To będzie sezon Messiego! GOOOOL> !!!!

0

Mam nadzieję, że Iniesta tylko dzisiaj na lewym skrzydle gra bo Pedro daje tam 2 razy więcej niż Iniesta. Iniesta to geniusz środka pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?