gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eto'o jest jaki jest ale on by w życiu nie przeszedł do Realu. Ma za dużo wspomnień z Barçy.
0
Już się zaczyna lamentowanie. Mamy Milito który zastąpi Puyola. O co chodzi ? A w razie gdyby Milito był kontuzjowany jest Abidal. A na LO jest Maxwell i Adriano. Spokojnie, mamy dobry skład.
0
Pajo
Bo arsenal to jest śmieszny klubik który nie zasługuje na odrobinę szacunku. A na pewno nie z mojej strony,
0
Zenesepa
I dlatego Cesc gra z numerem 4 w arsenalu a w rezerwach Thiago. Bo to jest numer obrońcy...
0
Fontas a nie Muniesa jest pierwszym obrońcą rezerw który będzie wchodził do pierwszego składu.
0
939
Trudno się nie zgodzić.
0
Kosmo
4 czeka na Thiago a 20 na Dos Santosa (lub odwrotnie). Panu Cescowi już dziękujemy.
0
Bo Maxwell i Adriano to gracze przede wszystkim ofensywni. Ten pierwszy w defensywie jest słaby, ten drugi już lepiej. Ale z drugiej strony każdy z nich jest w defensywie lepszy od Marcelo a ten chyba dostaje powołania.
0
Rafalx160
Przerażę się dopiero wtedy gdy będziemy sięgać poziomu Kanonierów(taka amatorska stronka o pewnym mało znaczącym klubiku). Wiele osób nie zna pewnie tej strony ale zapewniam, że poziom jest tam 3 razy niższy niż na fioletowej. Poziom "kibiców" jest żenujący a to, że "redaktorzy" na tej "stronie" wcale lepiej się nie prezentują jest chyba najmocniejszym argumentem, że jest to najmniej profesjonalna strona klubowa w Polsce.
0
Kiedy zbanujecie tego idiotę Remuntada ?
0
Z tym wykrzyknikiem to przegięliście. Trzeba było dać wielokropek :D
Żartuję oczywiście. Jego gra wygląda strasznie ale zdaję sobie sprawę z tego, że skoro jest na boisku we wszystkich meczach to dobrze wykonuje to co Pep mu nakazuje.
asdfcb
Wolę oglądać 11 Keit w Barcelonie niż choćby pół Robinho.
0
szymonst
Pomiędzy. Oni są potrzebni też w Barçy B a poza tym w pierwszej drużynie aż tak wielkiej roli nie będą w tym sezonie odgrywać.
0
Ja Keity generalnie na boisku nie widziałem ale jak widziałem to wtedy gdy tracił piłkę.
0
pizzerman1
Rozumiem, że w domu mamusia ci robi kanapki bo ty nie możesz tego zrobić ale znaleźć sobie linka już mógłbyś sam.
0
Messi jest głównym faworytem do Pichichi
0
adan23
Skończ ze zdaniami typu "miał możliwość gry" bo jej nie miał. Jeśli by grał to by został.
0
Nie chcę wiedzieć co przy nich robiłeś jeśli są takie kapitalne.
0
pato53
W twojej FIFIE być może ma.
0
Jemu u nas niczego nie brakuje i nie odejdzie.
0
Numer 14 na 99 %
0
A nie można sprzedać od razu...
0
Wczoraj komentatorzy nie byli jeszcze w formie. Pełno głupot gadali co im się raczej nie zdarzało w poprzednim sezonie. Z Orłowskim zawsze się zgadzałem jak coś powiedział a wczoraj chociażby tekst o tym, że Abidal ma wyższe notowania od Milito u Pepa mimo, iż wiadomo, że Pep tylko testuje Abidala na środku. Za to Realowi ładnie dogryzali :D
0
I teraz na kadrę z takimi urazami pojadą i się pogorszy. Mam nadzieję, że nie zagrają a jak zagrają to po 10 minut.
0
Jaka wrzuta Alvesa :O Rzadko mu takie wychodzą
0
Villazo ! Goleador !
0
Kurde, szkoda, że był spalony
0
Macie swojego Maxwella. W ataku dobry, w obronie słaby. Od dawna to powtarzam. Mimo, że faulował chyba przed polem karnym to wcześniej dał się ograć jak dziecko.
Valdes !
0
Iniesta piękny lob !
0
To będzie sezon Messiego! GOOOOL> !!!!
0
Mam nadzieję, że Iniesta tylko dzisiaj na lewym skrzydle gra bo Pedro daje tam 2 razy więcej niż Iniesta. Iniesta to geniusz środka pola.