gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale akcja ! GOOOL !
0
że się news pojawił*
0
O kurde. Dobrze, że się pojawił bo patrzyłem terminarz na pewnej stronie to pisało, że grają jutro o 17... Bym przegapił...
0
Liga iberyjska nie za bardzo mi się podoba. W końcu Portugalia to Portugalia a Hiszpania to Hiszpania. Ten pomysł jest chybiony. Ale jestem za tym żeby oddzielić Katalonię od Hiszpanii i żeby Barça i inne katalońskie kluby grały w ligach hiszpańskich. Bo nie wiem jak mogłaby wyglądać liga katalońska... Girona by zajmowała 1 czy 2 miejsce i co ? Start w pucharach ? :P
0
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Kun do nas pasuje. Może kiedyś założy naszą koszulkę.
0
Dopóki Cesc nie powie "Odchodzę" dopóty będzie grał w Arsenalu. Nawet jeśli zaoferujemy 60 mln.
0
17 latków nie kupujemy tylko wyciągamy ze szkółki i na tym zakończmy.
0
Messi 9,5. Karnych nie można strzelać w ten sposób nawet przy wysokim prowadzeniu. Już lepiej walnąć mocno i nie dać szans bramkarzowi lub przestrzelić niż podać piłkę do bramkarza. Podejrzewam, że gdyby bramkarz poszedł w swoje prawo i zobaczył że piłka leci w jego lewo to zdołałby jeszcze zawrócić i ją złapać...
Ironia oczywiście.
0
"Kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów będzie trudniejsze. Wiemy jak ciężko gra się w Rosji z Rubinem, ale zrobimy wszystko by wywalczyć 3 punkty. To trudna grupa", dodaje."
Racja. Zadowoli mnie remis.
0
Nie wiem czy wczoraj zagraliśmy lepiej czy z Sevillą ale wydaje mi się, że wczoraj. Wszystko wczoraj wychodziło(oprócz marnowanych okazji i karnego), do tego gra była piękna. Tak naprawdę po tym meczu mam pytanie: po co nam Keita skoro bez niego w pierwszym składzie gramy lepiej niż z nim ?
0
TheMusli
Nie strasz.
0
Cos pieknego ta nasza gra.
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
Swietny link
0
NIE MA KEITY ! ! NIE MA GO ! JEST, KURNA JEST !
Najsilniejszy skład gra. Busquets - Xavi - Iniesta. Optymalna pomoc.
0
Gdzie mogę sprawdzić program TV dla tych kanałów N(57,58,59 itd) bo nawet na stronie Nki tego nie widzę ?
0
Lepiej żeby nie zagrał. W przeciwnym wypadku jesli nie zagramy Alves - Pique - Puyol(Miliito) - Abidal to będzie ciężko ale zatrzymamy duet Aguero - Forlan. Broń Boże Max na lewej! W ataku dobry, w obronie kaszana.
0
Fontas
0
"Guardiola jest jednak świadomy, że słaba gra Barcelony zależy także od kilku innych czynników i te, jak podkreśla, ma zamiar niezwłocznie wyeliminować." Nie wydaje mi się. Keita na ławie nie wyląduje.
0
Myślałem, że Planas jest kontuzjowany. Nie grał tydzień temu ani wczoraj. Ciekawe czy coś z niego będzie. LO jest jak na lekarstwo więc trzeba o niego zadbać.
0
Każdy wie co jest przyczyną braku płynności tylko Pep nie. Jeśli ktoś nie wie to podpowiem: K....
0
Ehh napisałbym coś o nim ale nie chcę dostać bana. Jeśli to nie jest konieczne to nie wrzucajcie zdjęć tej obrzydłej mordy bo mi się na wymioty zbiera.
0
to pewnie na Public Sport rzucą
0
Pozostaje tylko pogratulować i przeprosić za zlekceważenie.
0
Na razie pobieram meczyk Barçy B. Później ściągnę ten mecz.
Megaupload wymiata. Prędkość 240 kb/s. WIECZOREM!
0
"Czasem ciężko rozróżnić tych prowokujących od tych dziwnie myślących..."
Z tym się zgadzam. Ja tam od razu zakładam, że prowokuje :P
0
caminero
Marna prowocation.
0
Wystarczą MegaUpload, Rapid i Przeklej. Reszta zbędna.
0
poiuyt
A czy to nie kibice Realu mieli bekę z tego, że przegraliśmy pierwszy mecz z Sevillą, przegraliśmy mecz z Atletico w tamtym sezonie, odpadliśmy z Interem, tak samo jak my mieliśmy bekę z tego, że odpadli w 1/8 znowu i że zremisowali z Mallorcą. O co więc chodzi ? Przecież to normalne, że jeśli przegrywamy to Madryt się cieszy a jeśli oni przegrywają to my się cieszymy.
0
czego się spodziewać jak się gra z Keitą na pozycji rozgrywającego... o ile jeszcze obok Xaviego może grać o tyle sam nie może być na boisku
Adriano świetnie gra.
0
Bojan nie jest żadnym moim ulubieńcem. Po prostu jesteś tak nieobiektywny, że się rzygać chce.