0

Ale akcja ! GOOOL !

0

że się news pojawił*

0

O kurde. Dobrze, że się pojawił bo patrzyłem terminarz na pewnej stronie to pisało, że grają jutro o 17... Bym przegapił...

0

Liga iberyjska nie za bardzo mi się podoba. W końcu Portugalia to Portugalia a Hiszpania to Hiszpania. Ten pomysł jest chybiony. Ale jestem za tym żeby oddzielić Katalonię od Hiszpanii i żeby Barça i inne katalońskie kluby grały w ligach hiszpańskich. Bo nie wiem jak mogłaby wyglądać liga katalońska... Girona by zajmowała 1 czy 2 miejsce i co ? Start w pucharach ? :P

0

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Kun do nas pasuje. Może kiedyś założy naszą koszulkę.

0

Dopóki Cesc nie powie "Odchodzę" dopóty będzie grał w Arsenalu. Nawet jeśli zaoferujemy 60 mln.

0

17 latków nie kupujemy tylko wyciągamy ze szkółki i na tym zakończmy.

0

Messi 9,5. Karnych nie można strzelać w ten sposób nawet przy wysokim prowadzeniu. Już lepiej walnąć mocno i nie dać szans bramkarzowi lub przestrzelić niż podać piłkę do bramkarza. Podejrzewam, że gdyby bramkarz poszedł w swoje prawo i zobaczył że piłka leci w jego lewo to zdołałby jeszcze zawrócić i ją złapać...

Ironia oczywiście.

0

"Kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów będzie trudniejsze. Wiemy jak ciężko gra się w Rosji z Rubinem, ale zrobimy wszystko by wywalczyć 3 punkty. To trudna grupa", dodaje."

Racja. Zadowoli mnie remis.

0

Nie wiem czy wczoraj zagraliśmy lepiej czy z Sevillą ale wydaje mi się, że wczoraj. Wszystko wczoraj wychodziło(oprócz marnowanych okazji i karnego), do tego gra była piękna. Tak naprawdę po tym meczu mam pytanie: po co nam Keita skoro bez niego w pierwszym składzie gramy lepiej niż z nim ?

0

TheMusli

Nie strasz.

0

Cos pieknego ta nasza gra.

0

0

NIE MA KEITY ! ! NIE MA GO ! JEST, KURNA JEST !

Najsilniejszy skład gra. Busquets - Xavi - Iniesta. Optymalna pomoc.

0

Gdzie mogę sprawdzić program TV dla tych kanałów N(57,58,59 itd) bo nawet na stronie Nki tego nie widzę ?

0

Lepiej żeby nie zagrał. W przeciwnym wypadku jesli nie zagramy Alves - Pique - Puyol(Miliito) - Abidal to będzie ciężko ale zatrzymamy duet Aguero - Forlan. Broń Boże Max na lewej! W ataku dobry, w obronie kaszana.

0

Fontas

0

"Guardiola jest jednak świadomy, że słaba gra Barcelony zależy także od kilku innych czynników i te, jak podkreśla, ma zamiar niezwłocznie wyeliminować." Nie wydaje mi się. Keita na ławie nie wyląduje.

0

Myślałem, że Planas jest kontuzjowany. Nie grał tydzień temu ani wczoraj. Ciekawe czy coś z niego będzie. LO jest jak na lekarstwo więc trzeba o niego zadbać.

0

Każdy wie co jest przyczyną braku płynności tylko Pep nie. Jeśli ktoś nie wie to podpowiem: K....

0

Ehh napisałbym coś o nim ale nie chcę dostać bana. Jeśli to nie jest konieczne to nie wrzucajcie zdjęć tej obrzydłej mordy bo mi się na wymioty zbiera.

0

to pewnie na Public Sport rzucą

0

Pozostaje tylko pogratulować i przeprosić za zlekceważenie.

0

Na razie pobieram meczyk Barçy B. Później ściągnę ten mecz.

Megaupload wymiata. Prędkość 240 kb/s. WIECZOREM!

0

"Czasem ciężko rozróżnić tych prowokujących od tych dziwnie myślących..."

Z tym się zgadzam. Ja tam od razu zakładam, że prowokuje :P

0

caminero

Marna prowocation.

0

Wystarczą MegaUpload, Rapid i Przeklej. Reszta zbędna.

0

poiuyt

A czy to nie kibice Realu mieli bekę z tego, że przegraliśmy pierwszy mecz z Sevillą, przegraliśmy mecz z Atletico w tamtym sezonie, odpadliśmy z Interem, tak samo jak my mieliśmy bekę z tego, że odpadli w 1/8 znowu i że zremisowali z Mallorcą. O co więc chodzi ? Przecież to normalne, że jeśli przegrywamy to Madryt się cieszy a jeśli oni przegrywają to my się cieszymy.

0

czego się spodziewać jak się gra z Keitą na pozycji rozgrywającego... o ile jeszcze obok Xaviego może grać o tyle sam nie może być na boisku

Adriano świetnie gra.

0

Bojan nie jest żadnym moim ulubieńcem. Po prostu jesteś tak nieobiektywny, że się rzygać chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?