0

Na ławce: Pinto, Adriano, Maxwell, Mascherano, Thiago, Bojan, Jeffren

0

Alineación del Barça: Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Iniesta, Keita, Pedro, Villa y Messi

0

Swoją drogą to niezły spryciarz :D

0

http://www.elmundodeportivo.es/

Trochę w dól przesuńcie i macie filmik gdzie jest pokazane to zajście z Pinto.

0

VV - Alves - Pique - Puyol - Abidal - Mascherano - Keita - Iniesta - Messi - Villa - Pedro

0

Nawet jakby ktoś wyłożył 250 mln to i tak wiadomo, że byśmy go nie puścili.

0

langov

A teraz wymień mi jego zalety w obronie.

Alvesa znamy przede wszystkim z akcji ofensywnych ale to co wyprawia w obronie też nie może przejść bez echa. A jak gra Bale w obronie ? Pytam się serio bo nie zwracałem na to uwagi i nie wiem czy jest dobrym OBROŃCĄ.

0

Iniesta rozgrywający, Maxwell lewoskrzydłowy, a Busquets będzie wspomagał zarówno Mascherano jak i Iniestę. Ostatnio Busquets i Mascherano razem na boisku nie wyglądali za dobrze...

0

Galacticos190

Z tym Valdesem to zły przykład. Nie wiem skąd się wzięła ta opinia, że Valdes chciał uderzyć czy Bóg wie co zrobić Mourinho. Odpychał go od trybun żeby nie prowokował. Ot cała historia.

0

Nie, nie, nie. Transfery na linii Madryt - Barcelona i na odwrót odpadają. Do tego ta akcja z Getafe. Poza tym on sam nie chciałby pewnie do nas przejść. Umiejętności mu nie odmawiam bo jest wg mnie w 10 najlepszych obrońców świata ale jego przyjście jest niemożliwe.

0

Pique jest już lepszy od Puyola, reszta doświadczonych obrońców jeszcze pociągnie max 2 lata na najwyższym poziomie(Terry, Ferdinand, Lucio) a Vidić trochę dłużej więc nadchodzi czas Pique. W tej chwili jest w piątce najlepszych obrońców świata. Niedługo będzie najlepszy. Brakuje mu tylko doświadczenia a do tego potrzeba czasu. Umiejętnościami nie odbiega od innych.

0

Dobrze, że to tylko plotki i do nas nie trafi.

0

kmieciu90

Powiedz, że to żart... Rooney w Barcelonie ? :|

0

Ja też nie wiem o co ci chodziło

0

Fajna taka prowokacja od czasu do czasu. Chyba, że dzisiaj mam akurat dobry humor i mi to nie przeszkadza. Przywal jeszcze :D

0

Teraz mamy problem. Dwóch światowej klasy DMów i żaden nie będzie chciał siedzieć na ławce. Patrząc na to jak obaj grają nie ma różnicy który występuje. Sergio daje jednak trochę więcej z przodu ale w obronie obaj są świetni.

0

Jeśli Xavi będzie jutro odpoczywał to liczę, że Thiago zagra przynajmniej 45 minut.

0

Xavi

0

Wenger żałuje kasy na transfery więc podobnie jest pewnie ze sztabem medycznym. Oni są sami sobie winni. Kontuzje będą ich prześladować dopóki Wenger nie rzuci porządnej kasy na sztab medyczny i tak samo będzie z trofeami. Dopóki nie pójdzie porządna kasa na transfery nie wygrają nic konkretnego.

0

To jest ciekawe jak sobie radzi Barça Borges tylko nie znam się na piłce ręcznej więc się nie wypowiadam. Jak pewnie wielu innych

0

"Jeden z najlepszych rozgrywających na świecie"

Proszę was. Czy ktoś jest za Realem, Manchesterem czy Arsenalem przyzna, że Xavi jest najlepszym rozgrywającym. No ale rozumiem, to news z oficjalnej.

0

To, że Iniesta przeprowadzał najwięcej groźnych akcji i dał najwięcej drużynie jest nieważne tak ? Ważne, że Xavi zaliczył 2 asysty...

0

Oglądajcie Malaga Real bo może być dzisiaj niespodzianka. Tak, jestem trzeźwy i biorę odpowiedzialność za swoje słowa :P

0

No i pięknie. Lider pokonany :D

0

Xavi 2 asysty

0

CAAAAAARLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEESSSSS PUYYYYYYYOOOOLLLL !

0

No i co ? Ha. Tak to się robi

0

Maxwell --> Abidal

Pedro --> Keita

Iniesta do pomocy, Messi ma grać na środku bo i tak mu dryblingi nie wychodzą a na środku tego aż tak nie potrzebuje żeby grać dobrze. Pedro na prawej, Villa na lewej, z Abidalem może lepiej będzie wyglądała współpraca, do tego Iniesta będzie wspomagał lewą stronę.

0

1-1 ostatecznie

0

Pierwszy ekran który widzisz na głównej to składy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?