0

Jarek1234

Hehe. Ja tak samo. Genialny film.

0

darkEmperor

Czego tu jeszcze szukasz mierdo ?

0

Muniesa został przesunięty na lewego obrońcę i z tego co się orientuje gra tam i to bardzo dobrze.

0

Ściągam tę wersję "FC Barcelona vs. Real Madryt (29.11.2010) *HDTV* 1080i (Canal+ Sport HD) PL (4.3GB)" ale chyba się skuszę na ostatnią.

0

Widziałem to rano na Sporcie. Nie mogłem przestać się śmiać.

0

misk00

Dokładnie. Ale jutro się pobierze i obejrzy.

0

Jakby Sergio zawodził to zawsze zostaje alternatywa (wg mnie lepsza) na ławce.

Jeszcze 30 min!

0

Ehh, a potem mówią, że to nas faworyzują... A oni takie wzmocnienie przed GD dostali

0

9. Andrés Iniesta 47.22% - 52.78% Mesut Oezil hahah

0

Ja mam na szczęście Cyfrę + ale jutro zapowiadają śnieżyce. Oby mi sygnał przez to nie ginął...

0

phoenixx

Tak właśnie myślałem. Multum przykładów.

0

Zresztą to samo pytanie można zadać co do Busquetsa

0

"Chamski to jest jeszcze Messi"

Kopie leżących rywali po plecach ?

0

0

NIE ZOBACZYMY Barcy na Polsacie. NIE BĘDZIE meczu Barcelony z Panathinaikosem na Polsacie ! Polsat NIE POKAŻE meczu Barcelony z Panathinaikosem ! Czy można to powiedzieć w jakiś bardziej dosadny sposób ?!

0

"Del Barça los meterá Messi o David Villa, y los del Madrid, Higuaín o Cristiano Ronaldo"

I tu i tu jest "czy"

0

Tutaj zdecydowany remis a jesli patrzymy na aktualną formę to bardziej na stronę Realu

0

Pedro więcej doświadczył, osiągnął, strzelał ważne gole ale to Di Maria jest lepszy. Już kiedyś pisałem, że jest to jedyny piłkarz Realu pozyskany przez nich w tym okienku transferowym , którego bym u nas widział bo stylem pasuje idealnie. + dla Realu.

0

Te jego odbiory i crossy. Zajebisty transfer. Mimo wszystko oddałbym i Busquetsa i Javiera jakby dzięki temu miał wrócić Yaya. Busquetsa to on rozkłada na łopatki. W odbiorze jest trochę gorszy od Javiera ale ta jego wszechstronność, jego wejścia ofensywne z piłką do przodu... Irreplaceable

0

Nie no czegoś nie rozumiem. Thiago i Fontas są zapisani, że mogą grać w LM ? Bo tam trzeba jakoś zgłaszać zawodników. Czy coś mi się całkiem pochrzaniło ? Poprawcie mnie ;] Byłem pewny, że oni nie będą mogli grać a tutaj powołanie...

Ale z drugiej strony Mino już był powołany na mecz LM i siedział na ławce. Zapomniałem zupełnie o tym.

0

Messiego nie ma jak sfaulować bo jest za szybki więc karnych nie ma.

0

Taka manita na wyjeździe :O

0

Fontas miał ładną interwencję a Puyol jak mu klaskał żywiołowo. Nie wiem czy zauważyliście.

0

Szybka egzekucja.

0

Ale współpraca Messiego i Villi. Dobrze, że zdążyli przed GD się zgrać.

0

Być może ma rację, być może nie ma. Chodzi mi o spamowanie. Pod każdym newsem to wkleja.

0

Zbanujcie tego pingwina bo zaraz w "dziób" dostanie...

0

Za Busquetsa Mascherano który bije Sergio formą. I za Maxwella Adriano bo w końcu musi trochę pograć.

0

No, tutaj zdecydowany + dla Pique. Nie wydaje mi się żebym musiał to tłumaczyć. Pepe lepszy w ofensywie ? To Pique ma przydomek Piquenbauer, nie Pepe. Jeśli już ktoś może się równać z Pique jeśli chodzi o ofensywę to jest to Lucio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?