gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jarek1234
Hehe. Ja tak samo. Genialny film.
0
darkEmperor
Czego tu jeszcze szukasz mierdo ?
0
Muniesa został przesunięty na lewego obrońcę i z tego co się orientuje gra tam i to bardzo dobrze.
0
Ściągam tę wersję "FC Barcelona vs. Real Madryt (29.11.2010) *HDTV* 1080i (Canal+ Sport HD) PL (4.3GB)" ale chyba się skuszę na ostatnią.
0
Widziałem to rano na Sporcie. Nie mogłem przestać się śmiać.
0
misk00
Dokładnie. Ale jutro się pobierze i obejrzy.
0
Jakby Sergio zawodził to zawsze zostaje alternatywa (wg mnie lepsza) na ławce.
Jeszcze 30 min!
0
Ehh, a potem mówią, że to nas faworyzują... A oni takie wzmocnienie przed GD dostali
0
9. Andrés Iniesta 47.22% - 52.78% Mesut Oezil hahah
0
Ja mam na szczęście Cyfrę + ale jutro zapowiadają śnieżyce. Oby mi sygnał przez to nie ginął...
0
phoenixx
Tak właśnie myślałem. Multum przykładów.
0
Zresztą to samo pytanie można zadać co do Busquetsa
0
"Chamski to jest jeszcze Messi"
Kopie leżących rywali po plecach ?
0
http://fakty.interia.pl/new-york-times/news/jednosc-hiszpanii-pod-znakiem-zapytania,1563294
Artykuł o Katalonii i jutrzejszych wyborach
0
http://www.rtve.es/deportes/clasico/barcelona-madrid/participa/
0
NIE ZOBACZYMY Barcy na Polsacie. NIE BĘDZIE meczu Barcelony z Panathinaikosem na Polsacie ! Polsat NIE POKAŻE meczu Barcelony z Panathinaikosem ! Czy można to powiedzieć w jakiś bardziej dosadny sposób ?!
0
"Del Barça los meterá Messi o David Villa, y los del Madrid, Higuaín o Cristiano Ronaldo"
I tu i tu jest "czy"
0
Tutaj zdecydowany remis a jesli patrzymy na aktualną formę to bardziej na stronę Realu
0
Pedro więcej doświadczył, osiągnął, strzelał ważne gole ale to Di Maria jest lepszy. Już kiedyś pisałem, że jest to jedyny piłkarz Realu pozyskany przez nich w tym okienku transferowym , którego bym u nas widział bo stylem pasuje idealnie. + dla Realu.
0
Te jego odbiory i crossy. Zajebisty transfer. Mimo wszystko oddałbym i Busquetsa i Javiera jakby dzięki temu miał wrócić Yaya. Busquetsa to on rozkłada na łopatki. W odbiorze jest trochę gorszy od Javiera ale ta jego wszechstronność, jego wejścia ofensywne z piłką do przodu... Irreplaceable
0
Nie no czegoś nie rozumiem. Thiago i Fontas są zapisani, że mogą grać w LM ? Bo tam trzeba jakoś zgłaszać zawodników. Czy coś mi się całkiem pochrzaniło ? Poprawcie mnie ;] Byłem pewny, że oni nie będą mogli grać a tutaj powołanie...
Ale z drugiej strony Mino już był powołany na mecz LM i siedział na ławce. Zapomniałem zupełnie o tym.
0
Messiego nie ma jak sfaulować bo jest za szybki więc karnych nie ma.
0
Taka manita na wyjeździe :O
0
Fontas miał ładną interwencję a Puyol jak mu klaskał żywiołowo. Nie wiem czy zauważyliście.
0
Szybka egzekucja.
0
Ale współpraca Messiego i Villi. Dobrze, że zdążyli przed GD się zgrać.
0
Być może ma rację, być może nie ma. Chodzi mi o spamowanie. Pod każdym newsem to wkleja.
0
Zbanujcie tego pingwina bo zaraz w "dziób" dostanie...
0
Za Busquetsa Mascherano który bije Sergio formą. I za Maxwella Adriano bo w końcu musi trochę pograć.
0
No, tutaj zdecydowany + dla Pique. Nie wydaje mi się żebym musiał to tłumaczyć. Pepe lepszy w ofensywie ? To Pique ma przydomek Piquenbauer, nie Pepe. Jeśli już ktoś może się równać z Pique jeśli chodzi o ofensywę to jest to Lucio.