0

Fontas!

0

barcelonismo

Nie możesz chwilę pomyśleć i domyślić się, że foto już zostało poprawione...

0

To również oznacza, że Thiago nie zostanie włączony do pierwszego składu w styczniu... Sport napisał o tym cały artykuł i mi to uświadomił...

Chyba, że chodzi o transfery z zewnątrz. No ale jestem trochę zaniepokojony.

0

0

To nie jest transmisja tylko relacja tekstowa na twitterze... Lepsze to niż nic. Na katalońskim TV3 nie ma transmisji...

0

Za 5-10 minut wyjdzie na CN

https://x.com/search?q=%23fcblive

0

Na pierwszego trenera chyba się nie nadaje. Ale na jakiegoś asystenta jak najbardziej.

0

Mecz z Levante 2.01.2011 o 18:00

0

Skład: Pinto, Alves, Piqué, Abidal, Maxwell, Mascherano, Xavi, Keita, Iniesta, Pedro i Bojan

0

bartekg24

Od kiedy El Mundo Deporivo jest madryckie ? :lol:

0

Pep ma podobno nie oszczędzać nikogo i zagrać pierwszym składem. Tak na Sporcie pisze

0

blazej210689

Z Muniesą go faktycznie poniosło ale Fontas i Thiago jak najbardziej powinni grać w pierwszej drużynie. Ten drugi i tak na 100 % w styczniu dołączy a Fontas pewnie będzie powoływany w rundzie rewanżowej i po tym sezonie go dołączą.

0

Szkoda mi było tego gościa wczoraj. Lubię go, jego piłkarze dali wczoraj z siebie wszystko ale to nie wystarczyło. Widać, że walczyli bo przy 3:0 się nie poddali jak inne zespoły tylko strzelili bramkę. Życzę Espanyolowi 3 miejsca w lidze.

0

Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi i Villa

0

1-2

0

Pep chce zabrać cały pierwszy skład na wręczenie nagród Złotej Piłki w Zurychu 10 stycznia

0

ekhhhm Nolito naszym wychowankiem ? :O

0

"Zdaniem amerykańskiego portalu, włodarze FC Barcelona są w stanie podjąć decyzje o sprzedaży Andrésa."

Natychmiast zamknąć ten "portal" a jego autorów skazać na karę śmierci.

0

Tak, i zostać z niepewnym Abidalem i niedoświadczonym Fontasem w razie kontuzji jednego z obrońców. Żeś wymyślił...

0

Skończyłeś * :D

0

Dokładnie.Ty akurat skończysz banem.

0

Kolejna remontada Barcy B z 2:0 na 2:2 :D

0

Tam nawet nazwa szkółki kojarzy się z jakimś przedsiębiorstwem.

0

Tylko jeśli będziemy na skraju bankructwa.

0

Barça B wyrównała! 2-2 !

0

Adriano nie zostanie 2 LO bo o obronie on ma takie pojęcie jak VV o atakowaniu. To jest typowy lewy/prawy pomocnik/napastnik(ale raczej lewy). Przynajmniej ja tak to widzę.

0

THIAGO COORWA ! NIE TIAGO !

0

NA C+SPORT TRANSMISJA SIĘ ZACZĘŁĄ !

0

"17:50 Wygrywa Morgenstern, Adaś piąty. Nie jest to zły wynik, Adam przynajmniej pojawił się na skoczni."

RM.pl

Haha :D

0

Tak, kurde sugeruj się onetem. Właź na sport.es, odpal se translatora google i wtedy masz pewne informacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?