gostek15
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fontas!
0
barcelonismo
Nie możesz chwilę pomyśleć i domyślić się, że foto już zostało poprawione...
0
To również oznacza, że Thiago nie zostanie włączony do pierwszego składu w styczniu... Sport napisał o tym cały artykuł i mi to uświadomił...
Chyba, że chodzi o transfery z zewnątrz. No ale jestem trochę zaniepokojony.
0
http://www.twitvid.com/QDGS7 film
0
To nie jest transmisja tylko relacja tekstowa na twitterze... Lepsze to niż nic. Na katalońskim TV3 nie ma transmisji...
0
Za 5-10 minut wyjdzie na CN
https://x.com/search?q=%23fcblive
0
Na pierwszego trenera chyba się nie nadaje. Ale na jakiegoś asystenta jak najbardziej.
0
Mecz z Levante 2.01.2011 o 18:00
0
Skład: Pinto, Alves, Piqué, Abidal, Maxwell, Mascherano, Xavi, Keita, Iniesta, Pedro i Bojan
0
bartekg24
Od kiedy El Mundo Deporivo jest madryckie ? :lol:
0
Pep ma podobno nie oszczędzać nikogo i zagrać pierwszym składem. Tak na Sporcie pisze
0
blazej210689
Z Muniesą go faktycznie poniosło ale Fontas i Thiago jak najbardziej powinni grać w pierwszej drużynie. Ten drugi i tak na 100 % w styczniu dołączy a Fontas pewnie będzie powoływany w rundzie rewanżowej i po tym sezonie go dołączą.
0
Szkoda mi było tego gościa wczoraj. Lubię go, jego piłkarze dali wczoraj z siebie wszystko ale to nie wystarczyło. Widać, że walczyli bo przy 3:0 się nie poddali jak inne zespoły tylko strzelili bramkę. Życzę Espanyolowi 3 miejsca w lidze.
0
Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi i Villa
0
1-2
0
Pep chce zabrać cały pierwszy skład na wręczenie nagród Złotej Piłki w Zurychu 10 stycznia
0
ekhhhm Nolito naszym wychowankiem ? :O
0
"Zdaniem amerykańskiego portalu, włodarze FC Barcelona są w stanie podjąć decyzje o sprzedaży Andrésa."
Natychmiast zamknąć ten "portal" a jego autorów skazać na karę śmierci.
0
Tak, i zostać z niepewnym Abidalem i niedoświadczonym Fontasem w razie kontuzji jednego z obrońców. Żeś wymyślił...
0
Skończyłeś * :D
0
Dokładnie.Ty akurat skończysz banem.
0
Kolejna remontada Barcy B z 2:0 na 2:2 :D
0
Tam nawet nazwa szkółki kojarzy się z jakimś przedsiębiorstwem.
0
Tylko jeśli będziemy na skraju bankructwa.
0
Barça B wyrównała! 2-2 !
0
Adriano nie zostanie 2 LO bo o obronie on ma takie pojęcie jak VV o atakowaniu. To jest typowy lewy/prawy pomocnik/napastnik(ale raczej lewy). Przynajmniej ja tak to widzę.
0
THIAGO COORWA ! NIE TIAGO !
0
NA C+SPORT TRANSMISJA SIĘ ZACZĘŁĄ !
0
"17:50 Wygrywa Morgenstern, Adaś piąty. Nie jest to zły wynik, Adam przynajmniej pojawił się na skoczni."
RM.pl
Haha :D
0
Tak, kurde sugeruj się onetem. Właź na sport.es, odpal se translatora google i wtedy masz pewne informacje.