0

Ajj mogło być 2:0

0

Ciekawe kto okaże się pierwszym tępakiem który nie załapie ironii czarnej wołgi.

0

Bartra gra na pozycji Pique czyli po prawej stronie a Fontas na pozycji Puyola czyli po lewej. Który z tej dwójki Bartra/Fontas może zagrać i po prawej stronie i po lewej stronie środka obrony (a jak wiemy w naszym systemie gry jest to ogromna różnica) bo na razie nie zauważyłem żeby ktoś z nich grał na nie swojej pozycji. Chociaż z tego co mi się kojarzy to Fontas grał na pozycji Pique/Bartry w którymś meczu.

Co do newsa to plota jak chuj. Zagrała dwójka młodych dobry mecz i od razu szukają sensacji. Pep nie jest głupi i nie sprzeda jedynego zmiennika Pique/Puyola który mimo, że jest rezerwowym, pojawia się oczywiście trochę rzadziej ale narzekać na brak gry nie może.

0

jamjestjam

Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż któryś wychowanek Realu w ciągu 5 lat zagości na stałe w PIERWSZYM SKŁADZIE Realu.

0

Messi dodał, że słabe wyniki jego drużyny mogą skłonić go do zmiany klubu.

To akurat dodał dziennikarz do tego artykułu

0

Hehe

0

Fontas jest nieograny i to nie jest dobry pomysł jak na razie a do stycznia się to raczej nie zmieni. Thiago jak najbardziej. Zresztą i tak niedługo nie będzie mógł grać w Barcelonie B jeśli zagra przynajmniej 10 razy w pierwszej drużynie a to niebawem nastąpi.

0

Może dlatego, że Mascherano gra ostatnie świetnie i należy mu się szansa w pierwszym składzie z mocnym rywalem ?

0

Też sobie zadaję to pytanie kim jest Higuain. I automatycznie pojawia mi się odpowiedź: jest nikim.

0

szychablaugrana

Dokładnie

0

No to się walnij. Zrobisz nam przysługę :)

0

Obiektywnie: najlepszy był Messi, najwięcej wygrał Sneijder ale Xavi był głównym rozgrywającym Mistrzów Świata i zdziwię się jeśli nie dostanie tej nagrody.

0

carlosss

Głównym celem Rosella jest udupienie Laporty.

0

Ahh, co to będzie, co to będzie, gdy na fioletową ten news przybędzie ?

0

leos2501

A środkowym napastnikiem kto jest ? Samych skrzydłowych dałeś.

0

Ja tam się bardziej boję o link do meczu niż o wynik ;d

0

Tylko co ma do tego liga francuska czy portugalska ? ...

0

Już przestaje wierzyć tym gazetom. To pewnie wymysł prasy bo dobrze sie sprzedaje to ze Wenger podkrada zawodników.

0

soulclap

I mam z tego powodu go nie używać ? Skoro jest jak najbardziej trafione

0

Ale Planas się dał ojechać...

0

Chcesz to oglądać jeszcze raz ? Czy nie oglądałeś ? W tym drugim przypadku nie polecam a jeśli pierwszy przypadek to chyba jesteś jakimś masochistą ;p

0

Czasami przesadza ale nie uważam żeby wczoraj udawał. Na pewno coś od siebie dodał ale przy KAŻDYM faulu KAŻDY piłkarz coś od siebie dodaje.

0

Ozil, Ozil... On do nas nie pasuje. Następcą Xaviego będzie ktoś z DNA Barçy. Nikt inny lepiej nie zrozumie jak ma grać rozgrywający w Barcelonie. I dlatego pewnie jest, że to ktoś z trójki Fabregas, Thiago, Dos Santos będzie następcą Xaviego. Co do Di Marii to jestem zdania, że on do nas pasuje idealnie ale jak nie przeszedł to nie przeszedł i kończymy temat.

0

Najgorsza to była nasza gra. Nie wiem o czym myślą panowie ze Sportu wypisując takie bzdury. Ostatnio marnowaliśmy masę sytuacji. Wczoraj nie było co marnować.

0

Di Maria fajnie gra w Realu. Mógłby się przydać u nas ale nie żałuję, że go nie ma.

0

kamil9040

A ile nasi grali przez poprzednie 2 sezony a ile ci z Realu ? A ilu tych z Realu grało w finale (czyli we wszystkich meczach MŚ) a ilu naszych ? Jest bardzo duża różnica. Minimum 20 meczów więcej nasi mają rozegrane niż gracze Realu. I to jest fakt.

0

A może po prostu zacznijmy się liczyć z tym, że nasi piłkarze po MŚ już nie dadzą rady walczyć tak jak w poprzednich dwóch sezonach i, że to może być sezon przejściowy i dopiero w następnym sezonie po porządnych wakacjach wróci stara Barcelona. Tak, forma może niedługo przyjść ale sił raczej na pewno nam braknie i nie wiem czy wtedy jazda na trzech czy chociażby dwóch frontach ich nie wykończy.

0

Trudno żeby Thiago czy Bojan mieli czymś zachwycić skoro całą drugą połowę klepaliśmy bez JAKIEJKOLWIEK ochoty na grę do przodu

0

Z tymi wykrzyknikami w newsie to spokojnie. Nie po meczu po którym mam ochotę strzelić sobie w głowę patrząc na naszą gre...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?